Skocz do zawartości

Zdjęcie

zaczep górny

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share elemer

elemer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 11 luty 2011 - 17:03

zaczep górny Witam. W c-385 mam zaczep starego typu. A właściwie same mocowanie. Czy droga jest przeróbka tych mocowań na nowy typ? Robił to ktoś? A może jest ktoś na forum co posiada taki zaczep na sprzedanie? ;)

Sprzedam Siarczan wapnia wraz z transportem. Najtańsza forma siarki i wapnia. Zapraszam chętnych do kontaktu.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
zaczep górny Dzisiaj, 15:57
  •  

#2 Share Karpiu

Karpiu

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów

Napisany 11 luty 2011 - 17:15

zaczep górny nie mam osobiście ale sąsiad się dowiadowywał to dużo nie kosztowało. Zrobił przez 2dni.

#3 Share elemer

elemer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 11 luty 2011 - 19:20

zaczep górny Chodzi mi o troszkę bardziej konkretne koszty ;) nawet nie wiem jak to nazwać plecak, sanki może. Nawet na allegro nie mogę znaleźć od nowego typu.

Sprzedam Siarczan wapnia wraz z transportem. Najtańsza forma siarki i wapnia. Zapraszam chętnych do kontaktu.

#4 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3920 postów

Napisany 11 luty 2011 - 20:04

zaczep górny http://allegro.pl/sh...3427567&p=3&p=0 - pytaj tego użytkownika Oni sprzedają ciągniki na części.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#5 Share Grabcio

Grabcio

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 753 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja

Napisany 12 luty 2011 - 09:34

zaczep górny Po co chcesz przerabiać ten zaczep na nowy typ? Nie lepiej kupić stary typ zaczepu, może nawet wyjdzie taniej niż nowy typ razem z mocowaniem. Dla mnie ten stary jest nawet lepszy od tego nowego ponieważ nowy jest sztywny i może się tylko obkręcać, a ten stary jeszcze wychyla się do góry i do dołu.

Jeżeli pomogłem wciśnij zieloną strzałkę ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 12 luty 2011 - 11:00

zaczep górny Ja miałem nowego typu, ten na konsole i nie narzekałem, przynajmniej masywniej wyglądał od tego starego, a wychylał się góra-dół odpowiednio dużo jak trzeba było.
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

#7 Share elemer

elemer

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 528 postów

Napisany 12 luty 2011 - 13:22

zaczep górny O to chodzi że mam nowego typu zaczep więc wystarczyłoby kupić te mocowania. Stary zaczep kosztuje 600 zł to moim zdaniem sporo kasy. Na dodatek nie wygląda nazbyt masywnie. Ewentualnie kupiłbym używany stary zaczep ale nie ma na allegro ani giełdzie AF.

#8 Share mocher

mocher

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 335 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo, motoryzacja, komputery

Napisany 12 luty 2011 - 14:32

zaczep górny kolego widziałem dziś w sklepie starego typu zaczep ale na pewno był tańszy niż 600 zł chyba (ale nie jestem pewien na 100%) kosztował 445zł
Pomogłem, napisałem coś z sensem? kliknij zielony kwadracik ze strzałką :) To się opłaca xD

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share LukaszP

LukaszP

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 315 postów

Napisany 12 luty 2011 - 15:16

zaczep górny Zaczep starego typu to towar deficytowy. Wystawiłem jeden to poszedł za 2 godziny. Co do przeróbki to nie wiem czy 1000 zł wystarczy, bo zmieniać trzeba także zaczep dolny.
Bykom - Stop! Poprawna pisownia i ortografia w Internecie. Dbajmy o język ojczysty.
Kupię prawą pokrywę deski rozdzielczej do Ursusa C385 i pochodnych.