Skocz do zawartości

Zdjęcie

Renault ares 720 podnośnik

11 odpowiedzi na ten temat

#1 Share BartekRol

BartekRol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 10 luty 2011 - 20:24

Renault ares 720 podnośnik Witam:)
Mam problem z Renault Ares 720 nie mam pojecia co jest z podnośnikiem.Jak zimny to unosi a jak sie rozgrzeje olej to juz trzeba ją gazować aby uniósł.Wymienione elektro zawory i nic nie dało i jeszcze gdy odpowietrza sie elektro zawór to uniesie troszke wyzej.
Stan oleju jest.Słychać jakby sie przelewał olej.Jazda ok skręcanie również ok. Prosze o rade bo naprawde nie wiem co jest???:)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Renault ares 720 podnośnik Dzisiaj, 07:10
  •  

#2 Share ksjan68

ksjan68

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 11 luty 2011 - 20:56

Renault ares 720 podnośnik sprawdz jakie cisnienie daje pompa jak jest zimny a jak rozgrzany!musisz włozyć zegar{barometr}w wtyke euro od wywrotu najlepiej.i tylko tak sprawdzisz cisnienie

#3 Share OveR

OveR

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 34 postów

Napisany 16 luty 2011 - 19:40

Renault ares 720 podnośnik A jak z hamulcami?
Ponieważ może to być pompa oleju która mogła ulec awarii z opiłków po zużytych hamulcach.

#4 Share Adam2211

Adam2211

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 16 luty 2011 - 21:42

Witam:)
Mam problem z Renault Ares 720 nie mam pojecia co jest z podnośnikiem.Jak zimny to unosi a jak sie rozgrzeje olej to juz trzeba ją gazować aby uniósł.Wymienione elektro zawory i nic nie dało i jeszcze gdy odpowietrza sie elektro zawór to uniesie troszke wyzej.
Stan oleju jest.Słychać jakby sie przelewał olej.Jazda ok skręcanie również ok. Prosze o rade bo naprawde nie wiem co jest???:)

Co do opiłków z hamulców to powinne być wyłapane przez filtry oleju .Z tego co słyszałem powinna zaświecić kontrolka informująca o zatkanym filtrze być może kontrolka się spaliła a filtr jest przytkany.

#5 Share BartekRol

BartekRol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 18 luty 2011 - 22:47

Renault ares 720 podnośnik Z hamulcami jest wszystko dobrze na dotyk dosłownie.Dowiedzieliśmy się że ma normalną pompe hydrauliczną na podnośnik.Ale nie jesteśmy pewni czy to pompa.Piszcie co to może więcej być :)

#6 Share ksjan68

ksjan68

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 32 postów

Napisany 20 luty 2011 - 09:26

Z hamulcami jest wszystko dobrze na dotyk dosłownie.Dowiedzieliśmy się że ma normalną pompe hydrauliczną na podnośnik.Ale nie jesteśmy pewni czy to pompa.Piszcie co to może więcej być :)

bartekRol sprawdz pompe hydrauliczna!!!zacznij najpierw od pompy bo nic ci nie da szukac innej przyczyny!jak pompa bedzie ok!to wtedy szukaj co może miec wine?jaką masz pompe napisz!dwusekcyjna cz trzysekcyjna?pompa jak bedzie wypracowana to na zimnym oleju bedzie dawać cisnienie a jak sie rozgrzeje to d*pa!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7 Share BartekRol

BartekRol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 22 luty 2011 - 16:53

bartekRol sprawdz pompe hydrauliczna!!!zacznij najpierw od pompy bo nic ci nie da szukac innej przyczyny!jak pompa bedzie ok!to wtedy szukaj co może miec wine?jaką masz pompe napisz!dwusekcyjna cz trzysekcyjna?pompa jak bedzie wypracowana to na zimnym oleju bedzie dawać cisnienie a jak sie rozgrzeje to d*pa!

W Aresie znajdują się dwie pompy hydrauliczne jednosekcyjne z lewej i z prawej strony.Wieme z naszym mechanikiem ze z lewej strony jest pompa na podnośnik i ją właśnie wyjeliśmy.Niewicie gdzie można kupić lub zregenerować taką pompe o nr 3790723H1.Dołanczam zdjęcie jaka jest w naszym Aresie:)

Załączone miniaturki

• IMG_3339.jpg

#8 Share BartekRol

BartekRol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 09 marzec 2011 - 18:54

W Aresie znajdują się dwie pompy hydrauliczne jednosekcyjne z lewej i z prawej strony.Wieme z naszym mechanikiem ze z lewej strony jest pompa na podnośnik i ją właśnie wyjeliśmy.Niewicie gdzie można kupić lub zregenerować taką pompe o nr 3790723H1.Dołanczam zdjęcie jaka jest w naszym Aresie:)

Witam wiem już co było przyczyną rozwalonej pompy hydraulicznej.A więc dostały się do niej opiłki wielkie jak ziarnko ze skrzyni biegów.Ponieważ niestety jest to wadą w Aresie.Właśnie rozbieramy skrzynie ale to nie jest takie proste.Jak wiecie to piszcie gdzie można dostać taki tryby od biegów?

#9 Share BartekRol

BartekRol

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisany 05 kwiecień 2011 - 16:03

Renault ares 720 podnośnik Ares już śmiga w polu.Dzięki za podpowiedzi pozdrawiam:)

Edytowany przez BartekRol, 05 kwiecień 2011 - 16:05.

#10 Share nokiakarolek

nokiakarolek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 03 czerwiec 2016 - 21:06

witam,mam problem z hydrauliką. kupilem aresa 720 i działał podnośnik, teraz go rozebrałem bo był problem jedynka ( nie zazębiał biegu albo był zgrzyt i zazębił i jezdził) okazało sie ze z boku z praej za kołem na skrzyni jest pokrywa i jest w niej wałek który odpowada za wbijanie 4 biegów i był luz naprawiłem to i jest ok  pozniej rozebrałem do malowania kaaroserie koła i błotniki i zauważyłem że na lewym błotniku były odciete kable od sterowania z dłotnika góra dół. traktor złożony a podnośnik nie działa wogole jak by olej nie dochodził do rozdzielacza za kabiną (do sekcji dochodzi olej ) MOJE PYANIE CO MOZE BYC GDZIE SZUKAĆ?

#11 Share nokiakarolek

nokiakarolek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 19 postów

Napisany 17 czerwiec 2016 - 17:35

juz dziala trzeba było odpowietrzyc zboku ugóry z lewej na skrzyni koło zwolnicy jest taki kapselek gumowy i tam sie wciska 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#12 Share farmervip

farmervip

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1041 postów

Napisany 18 wrzesień 2016 - 20:19

Powie mi ktoś co może oznaczać migająca kłódka na odblokowanym ehr?  z góry dzięki.

:) :)