Skocz do zawartości

Zdjęcie

siłownik wspomagania kierownicy

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share massey3085

massey3085

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 09 luty 2011 - 18:47

siłownik wspomagania kierownicy rozebrałem siłownik i nie mogę go złożyć nie wiem jak ścisnąć te pierscienie na tłoczysku i wciśnac wszystko spowrotem czy ktoś potrafi mi pomóc z góry dzięki napewno jest na to sposób

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
siłownik wspomagania kierownicy Dzisiaj, 19:12
  •  

#2 Share Bartmk

Bartmk

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 61 postów

Napisany 09 luty 2011 - 18:59

siłownik wspomagania kierownicy Ustaw prawidłowo pierścienie myślę że wiesz o co mi chodzi tzn żeby nie przepuszczały swoimi przecięciami trudno mi to wytłumaczyć.Bo np najczęściej są zamki na tłoku tak aby pierścienie nie były tak samo ustawione swoimi wcięciami. Ale tam takich nie ma. Może być tak że trochę za mało siły używasz do włożenia tego w środek tam są oringi to wszystko dość ciasno musi wejść bo przecież musi być szczelne. Wykręć na wszelki wypadek tę końcówkę co przykręcasz wąż od hydrauliki na cylindrze może że to już zrobiłeś (dla pewności).Może coś tobie pomogłem. Ps uważał przy skręcaniu wszystkiego i uruchamianiu silnika bo może ci ręce pourywać tzn trzeba tłok ustawić chyba wiesz o czym mówię.

#3 Share Cezary4514

Cezary4514

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 362 postów

Napisany 09 luty 2011 - 21:35

siłownik wspomagania kierownicy też miałem na początku mały problem z zalozeniem, ale dałem rade powoli wiec i ty tez sie pogłowisz i dasz rade :D

#4 Share jacus

jacus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1525 postów

Napisany 09 luty 2011 - 22:45

siłownik wspomagania kierownicy to czemu sie nie pochwalisz jak to zrobiles,
w nowym typie silownika to trzeba miec 2 lewe rece zeby nie wlozyc-sciskasz reka i wchodza albo tempym srubokretem-zeby nie porysowac,
w starym typie trzeba poszukac plastikowej lub metalowej tulejki na odpowiedni rozmiar i nia przedluzyc cylinder -ja mam ucieta plastikowa miarke od jakiegos oprysku[musialbym zobaczyc od jakiego]-moze byc tez jakas mala butelka tak zeby pierscienie ciasno weszly dostawiasz do cylindra mocno popychasz i gotowe.

buk, humor ,seks ,rokendrol.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share massey3085

massey3085

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 10 luty 2011 - 17:11

siłownik wspomagania kierownicy udało się wszystko złożyć do stanu przed rozebraniem i nawet działa wykorzystałem opakowanie po dezodorancie i wsunąłem to tłoczysko miałem jeszcze trochę zabawy żeby nie ściągało kierownicy ani w lewo prawo i wszystko działa jak należy dzięki za podpowiedzi :P

#6 Share gasiorek

gasiorek

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisany 24 luty 2011 - 11:30

siłownik wspomagania kierownicy

udało się wszystko złożyć do stanu przed rozebraniem i nawet działa wykorzystałem opakowanie po dezodorancie i wsunąłem to tłoczysko miałem jeszcze trochę zabawy żeby nie ściągało kierownicy ani w lewo prawo i wszystko działa jak należy dzięki za podpowiedzi :P

czy ktos moze mi pomoc jak pokombinowac aby przy wspomaganiu nie sciagalo kierownicy w prawo

#7 Share Cezary4514

Cezary4514

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 362 postów

Napisany 24 luty 2011 - 13:10

siłownik wspomagania kierownicy witam. http://www.agrofoto....pomaganie-7245/ poczytaj w komentarzach, masz to samo co u mnie było

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share massey3085

massey3085

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 28 luty 2011 - 09:16

siłownik wspomagania kierownicy na końcu tłoczyska jest ścisk trzeba go poluzować i następnie obracasz tłoczysko w lewo badz w prawo aż nie bedzie ci ściągało kierownicy