Skocz do zawartości

Zdjęcie

WS Trade z Puław - opinie ? firma skupuje zboża z własnym transportem

65 odpowiedzi na ten temat

#61 Share moss

moss

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 09 listopad 2015 - 10:23

Dostał kilka dni po terminie ale dostał i to było w ubiegłym roku. Ja osobiście od kilku lat handluje zazwyczaj z inną firmą w lubelskim i też mi zabierają z podwórka i jeszcze się nie zdarzyło, żebym czekał dłużej na kasę niż w umowie mam zapisane i to sobie cenie najbardziej bo spię spokojnie.

jeśli to nie tajemnica to z jaką firmą handlujesz bo ja jeszcze trochę kukurydzy oraz pszenicy na zbyciu będę miał 

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
WS Trade z Puław - opinie ? firma skupuje zboża z własnym transportem Dzisiaj, 12:19
  •  

#62 Share Zetor86

Zetor86

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów
  • Zainteresowania:Uprawa ziemii, sport

Napisany 09 listopad 2015 - 11:15

jeśli to nie tajemnica to z jaką firmą handlujesz bo ja jeszcze trochę kukurydzy oraz pszenicy na zbyciu będę miał 

Nie no żadna tajemnica. firma unex oni z lubelskiego właśnie ale z tego co wiem to w całej Polsce kupują. ceny niby podobne jak inni ale wiem że bede miał kase w terminie. jak chcesz to ja się kontaktuje na ten nr 666100009

#63 Share moss

moss

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 09 listopad 2015 - 14:15

Nie no żadna tajemnica. firma unex oni z lubelskiego właśnie ale z tego co wiem to w całej Polsce kupują. ceny niby podobne jak inni ale wiem że bede miał kase w terminie. jak chcesz to ja się kontaktuje na ten nr 666100009

dzięki wielkie  kiedyś do mnie dzwonili ale jakoś się nie zdecydowałem na transakcję, zadzwonię do nich to może coś w takim razie pohandlujemy  

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
WS Trade z Puław - opinie ? firma skupuje zboża z własnym transportem Dzisiaj, 12:19
  •  

#64 Share Zetor86

Zetor86

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 87 postów
  • Zainteresowania:Uprawa ziemii, sport

Napisany 09 listopad 2015 - 14:58

nie ma za co moss. 

#65 Share schnix

schnix

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 08 listopad 2016 - 08:36

Witam.

Moje doświadczenia w tym roku z WS Trade Plus są bardzo negatywne. Pierwszy transport bez problemu. Zapłata jak w umowie: najpierw 80% pierwszego dnia a potem po 7 dniach końcówka czyli 20%. Gra. Więc sprzedaliśmy następny. Tu już ta sama pszenica się nie spodobała i zażyczono sobie obniżenie ceny o 5 zł. Co zrobić. Przyjęliśmy to i na następny dzień kolejny transport poszedł już po niższej cenie. Zapłacono nam 80% drugiej faktury i na tym koniec. Trzeciej już nie zapłacono. Nie zapłacono też tych 20% z obu faktur. Mija drugi tydzień. Facet od umowy się oczywiście miga od odbierania telefonów. Potem na sms odpowiada, że  to oczywiście wina księgowości, potem przez 4 dni ściemnia, że zostało zapłacone. Potem już w ogóle nie odbiera.... Tak, że zadecydujcie sami czy chcecie mieć coś wspólnego z takim kontrahentem. My już na pewno nie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#66 Share bizon1

bizon1

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 320 postów

Napisany 15 listopad 2016 - 08:23

zasada jest  taka że sprzedaje się transport jak poprzedni został zapłacony

w ubiegłym roku kolega też sprzedał tej firmie i powiedział że nigdy więcej ,do mnie też wtym roku dzwonili bo dałem ogłoszenie na olx

ale powiedziałem że po zważeniu auta   100% ceny  gotówką i fakturę wystawię od ręki i rozmowa na tym się skończyła tym bardziej że mają słabe ceny .