TomaszRol

WS Trade z Puław - opinie ? firma skupuje zboża z własnym transportem

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
karolr2    767

Po ile firmy płacą teraz za owies? Jak będę miał np.15 ton to przyjadą czy trzeba mieć całe auto 25-28 ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Mam pytanie czy handlował ktoś z firmą P. Krücken Organic GmbH z Mannheim w niemczech. Zainteresowali się moją pszenicą ekologiczną. mam akurat około 25t tylko ta płatność nie od razu...

proszę o opinie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moss    3

Z tego co wiem to oni po całej Polsce skupują bo i od znajomego też kupili w ub. roku i jakieś cięcia miał cenowe. próbował walczyć ale wiadomo jak to jest. A na jaką pszenicę masz ten kontrakt i dużo dają w Krakowie?

kontrakt na paszówkę po 610 netto z odbiorem z gospodarstwa lubelskie. Sprzedałem im 3 samochody ale coś maja poślizg z płatnościami a twojemu znajomemu to zapłacili w terminie czy też się ociągali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aro1975    324

Po ile firmy płacą teraz za owies? Jak będę miał np.15 ton to przyjadą czy trzeba mieć całe auto 25-28 ton

 

Karol jak masz dobry owies to podeśle Ci kupca po 480zł/t z odbiorem z gospodarstwa

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomgli    3

kontrakt na paszówkę po 610 netto z odbiorem z gospodarstwa lubelskie. Sprzedałem im 3 samochody ale coś maja poślizg z płatnościami a twojemu znajomemu to zapłacili w terminie czy też się ociągali?

 

 

 

Też akie pieniadze płaciłem 2 tygodnie temu..

jak potrzeba to pieniądze w dniu odbioru

501233707, min 30ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tomgil paszówka i kukurydza sucha Garwolin ile dajesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor86    9

kontrakt na paszówkę po 610 netto z odbiorem z gospodarstwa lubelskie. Sprzedałem im 3 samochody ale coś maja poślizg z płatnościami a twojemu znajomemu to zapłacili w terminie czy też się ociągali?

 

Dostał kilka dni po terminie ale dostał i to było w ubiegłym roku. Ja osobiście od kilku lat handluje zazwyczaj z inną firmą w lubelskim i też mi zabierają z podwórka i jeszcze się nie zdarzyło, żebym czekał dłużej na kasę niż w umowie mam zapisane i to sobie cenie najbardziej bo spię spokojnie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moss    3

Dostał kilka dni po terminie ale dostał i to było w ubiegłym roku. Ja osobiście od kilku lat handluje zazwyczaj z inną firmą w lubelskim i też mi zabierają z podwórka i jeszcze się nie zdarzyło, żebym czekał dłużej na kasę niż w umowie mam zapisane i to sobie cenie najbardziej bo spię spokojnie.

jeśli to nie tajemnica to z jaką firmą handlujesz bo ja jeszcze trochę kukurydzy oraz pszenicy na zbyciu będę miał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor86    9

jeśli to nie tajemnica to z jaką firmą handlujesz bo ja jeszcze trochę kukurydzy oraz pszenicy na zbyciu będę miał 

 

Nie no żadna tajemnica. firma unex oni z lubelskiego właśnie ale z tego co wiem to w całej Polsce kupują. ceny niby podobne jak inni ale wiem że bede miał kase w terminie. jak chcesz to ja się kontaktuje na ten nr 666100009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moss    3

Nie no żadna tajemnica. firma unex oni z lubelskiego właśnie ale z tego co wiem to w całej Polsce kupują. ceny niby podobne jak inni ale wiem że bede miał kase w terminie. jak chcesz to ja się kontaktuje na ten nr 666100009

dzięki wielkie  kiedyś do mnie dzwonili ale jakoś się nie zdecydowałem na transakcję, zadzwonię do nich to może coś w takim razie pohandlujemy  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
schnix    0

Witam.

Moje doświadczenia w tym roku z WS Trade Plus są bardzo negatywne. Pierwszy transport bez problemu. Zapłata jak w umowie: najpierw 80% pierwszego dnia a potem po 7 dniach końcówka czyli 20%. Gra. Więc sprzedaliśmy następny. Tu już ta sama pszenica się nie spodobała i zażyczono sobie obniżenie ceny o 5 zł. Co zrobić. Przyjęliśmy to i na następny dzień kolejny transport poszedł już po niższej cenie. Zapłacono nam 80% drugiej faktury i na tym koniec. Trzeciej już nie zapłacono. Nie zapłacono też tych 20% z obu faktur. Mija drugi tydzień. Facet od umowy się oczywiście miga od odbierania telefonów. Potem na sms odpowiada, że  to oczywiście wina księgowości, potem przez 4 dni ściemnia, że zostało zapłacone. Potem już w ogóle nie odbiera.... Tak, że zadecydujcie sami czy chcecie mieć coś wspólnego z takim kontrahentem. My już na pewno nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pit81    4

Przestrzegam również przed firmą Rossa Commercium Sp. z O.o. ul. Pod Fortem 2/3-4 31-302 Kraków, ponoć mieli jakieś problemy z odzyskaniem kasy za pszenicę i zaprzestali handlu ale wydaje mi się że znów próbują wejść na rynek a na pewno nie wypłacili wszystkich należności z przed półtora roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrek23    0

Również przestrzegam przed firmą Rossa Commercium, od sierpnia zalegają z zapłatą za pszenice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

a chcialbym sie dowiedziec o firmie wstrade z puław c oskupuja zboze czy sa wypłacalni ? i czy nie jacys kanciarze ze pozniej szukaja niewiadomo c ow zbzou zeby cene obnizyc niech sie ktos wypowie c oz nimi handlował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
warchest    253

dzwonilem wczoraj to płacą za jeczmien 585 netto to u mnie na miejscu punkty 600 netto a jeszcze idzie ze z 10 zł dołozą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marek_z    0

w ubiegłym roku mi proponowali kupno pszenżyta po cenie poniżej średniej rynkowej. Od ręki mieli zapłacić za 20 ton, a za 4 tony po zbadaniu parametrów ziarna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal221    1

Do Was tez odzwywaja się  z Skarbówki  i prosza o przeslanie umow i faktur pomiedzy Wami a WS TRADE? Nie wiem o co chodzi, nigdy nie mialem klopotow ze Skarbowką. Chcą tylko papiery pomiedzy mna a ws trade, inne firmy ich nie interesuja. Jak cos to dajcie znac bo troche sie denerwuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MichLin89    13

Witam, chciałem przestrzec wszystkich rolników przed WS TRADE PUŁAWY SP.ZOO SP KOM,  przewiaza Was na 3 wiatry, mam bardzo negatywne odczucia z tą firma i napewno nie sprzedam im drugi raz zboza! To nie tylko mi się przytrafilo poszkodowanych jest o wiele więcej osób z których część założyła im sprawę w sądzie, To wszystko o czym przedstawiciele będą Was zapewniać na samym poczatku to pic na wodę, ta umowa się zmienia w ułamku sekundy i nie mamy na to wpływu.. Dlatego jeśli ktoś jest w trakcie umowy z nimi niech najlepiej ja od razu zerwie bo umowa z nimi jest jak wciągające bagno pozniej jest tylko gorzej.. Odradzam wszystkim!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZELKOW    1292
Ja też oszuści jak cholera, raz im sprzedałem pszenżyto z 5 lat temu oszukują na zanieczyszczeniach,wilgoci i robactwu i wychodzi zboże za bezcen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jak Waszym zdaniem będą się kształtować ceny paliw w 2024? Czy można liczyć na obiecywane w kampanii wyborczej spadki?
      Dziś wiodące koncerny zaktualizowały cenniki uwzględniając nowe stawki podatków i opłat, a więc olej napędowy drożeje o +5,3gr
      Najlepszego w Nowym Roku
       
      kontynuacja zeszłorocznego tematu:
       
    • Przez aaimk
      Jakie będą ceny pszenicy w 2024 roku?
      każdy z nas zadaje sobie to pytanie. Rok 2023 w głównej mierze opierał się na spadkach cen ziarna.  Aktualna cena pszenicy nie jest już tak wysoka a same notowania cen ziarna nie napawają optymizmem. Rolnicy i handlowcy mają w magazynach jeszcze duże zapasy pszenicy paszowej i konsumpcyjnej którą chcieli by sprzedać po najwyższej cenie.  
      Jakie jest Wasze zdanie? Sprzedawać pszenice po obecnych cenach czy czekać na podwyżki? a może pszenica będzie tylko tanieć? 
      zapraszam do merytorycznej dyskusji, podwajając propozycje cenowe lub transakcyjne dopiszcie jakie są warunki sprzedaży, jakość pszenicy i miejsce z którego pochodzi oferta.
       
      Jest to kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Bartek933
      Ceny nawozów utrzymują się nadal na bardzo wysokim poziomie. Cena i dostępność nawozu sprawia trudności z zaplanowaniem zakupów. Ciężko przewidzieć czy ceny będą spadać czy nieoczekiwanie będziemy obserwować ich wzrost
       
      Jak myślicie? czy ceny będą spadać? jaki nawóz najlepiej kupić? 
      Proszę o podawanie cen, miejsca zakupu i wolumenu ton dla której sprzedający zaoferował tą cenę 
      Temat jest kontynuacją: 
       
    • Przez DanielFarmer
      Jakie są u was ceny mleka? Jak płacą poszczególne mleczarnie? Podawajcie ceny i parametry w swoich regionach. Uważacie, że nadchodzący rok 2024 będzie dla nas lepszy czy gorszy?
       
      Czas zacząć narzekania w nowym temacie 🙂
    • Przez yacenty
      Jakie są ceny rzepaku w sezonie 2023? Jaka może być cena rzepaku po żniwach 2023? Jaka jest opłacalność produkcji rzepaku? Zapraszamy do dyksuji.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj