Skocz do zawartości

Zdjęcie

WS Trade z Puław - opinie ? firma skupuje zboża z własnym transportem

65 odpowiedzi na ten temat

#21 Share scott11

scott11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 24 kwiecień 2012 - 21:28

WS Trade z Puław - opinie ? firma skupuje zboża z własnym transportem Stanisław27 powiem tak , osobami , którzy prowadzą ten POL-OAT z Poznania to już powinien zająć się prokurator . Ale taki , który nie jest powiedzmy oględnie w układzie . Bo w Polsce to wiadomo z czym się jeszcze kojarzy ta cała palestra . W skrócie powiem tak : OSTRZEGAM !

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
WS Trade z Puław - opinie ? firma skupuje zboża z własnym transportem Dzisiaj, 01:54
  •  

#22 Share Stanislaw27

Stanislaw27

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 25 kwiecień 2012 - 10:17

Mam pytanie czy ktoś sprzedawał zboże do firmy POL-OAT z Poznania

To że tą firmą powinien się zająć prokurator to ja już wiem napewno ,sprzedałem im żyto .
Do czsu terminu zapłaty wszystko było ok. odbierał telefony miał mi zapłacić 8280zł .
W czwartek t.j 19.04.2012 pinformowal mnie telefonicznie że przelał pieniądze na moje konto których do dzisiaj nie ma .Od tego czsu nie odbiera telefonu a ma ic cztery numery .Brak jakiego kolwiek kontaktu z tą firmą reprezentowaną przez p.Sebastiana Legęza POL-OAT POZNAŃ ul.Gronowa 22 lok.201B .Byłem na Policji ale narazie doradzili mi abym wysłał pismo do tej firmy wzywające do zapłaty .Szukam osób kt\óre miały podobną sytuacje .Takie firmy tylko psują rynek oraz przez nich cierpią uczciwe firmy .

To że tą firmą powinien się zająć prokurator to ja już wiem napewno ,sprzedałem im żyto .
Do czsu terminu zapłaty wszystko było ok. odbierał telefony miał mi zapłacić 8280zł .
W czwartek t.j 19.04.2012 pinformowal mnie telefonicznie że przelał pieniądze na moje konto których do dzisiaj nie ma .Od tego czsu nie odbiera telefonu a ma ic cztery numery .Brak jakiego kolwiek kontaktu z tą firmą reprezentowaną przez p.Sebastiana Legęza POL-OAT POZNAŃ ul.Gronowa 22 lok.201B .Byłem na Policji ale narazie doradzili mi abym wysłał pismo do tej firmy wzywające do zapłaty .Szukam osób kt\óre miały podobną sytuacje .Takie firmy tylko psują rynek oraz przez nich cierpią uczciwe firmy .

#23 Share Krzysiek197002

Krzysiek197002

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 17 maj 2012 - 11:25

Witam szanownych AgroFotowiczów forumowiczów,

chciałem zasięgnąć Waszej opinii na temat firmy WS TRADE z Puław, która skupuje zboża.

Proszę o wypowiedź tych osób które zetkneły się z tą firmą lub współpracowały. Czy ta firma jest wypłacalna? w jakich terminach płaci itd?

Firma WS TRADE oferuje ceny jak wszystkie inne, ale dodatkowo zapewnia własny transport.

Pozdrawiam i życzę ciepłej wiosny Dodany obrazek
Tomasz

Witam, w tamtym roku sprzedawałem im 2 transporty zboża (jęczmienia). Firma jest wypłacalna kasę za 23t miałem na koncie przed wypuszczeniem auta z podwórka a końcowe rozliczenie w prawdzie nie następnego dnia a po 3 ch dniach doszło do mnie bez problemu.Jedynie co to trochę czekałem na odbiór bo prawie 2 tyg. Ale to co najważniejsze czyli $ była w momencie odbioru. Co do cen trzeba dzwonić na bieżąco i pytać ja trafiłem na dobry okres i źle nie wyszedłem na tym jęczmieniu,w tym roku jak się z nimi dogadam cenowo to też im sprzedam.

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
WS Trade z Puław - opinie ? firma skupuje zboża z własnym transportem Dzisiaj, 01:54
  •  

#24 Share ferus07

ferus07

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 17 maj 2012 - 19:13

Witam, w tamtym roku sprzedawałem im 2 transporty zboża (jęczmienia). Firma jest wypłacalna kasę za 23t miałem na koncie przed wypuszczeniem auta z podwórka a końcowe rozliczenie w prawdzie nie następnego dnia a po 3 ch dniach doszło do mnie bez problemu.Jedynie co to trochę czekałem na odbiór bo prawie 2 tyg. Ale to co najważniejsze czyli $ była w momencie odbioru. Co do cen trzeba dzwonić na bieżąco i pytać ja trafiłem na dobry okres i źle nie wyszedłem na tym jęczmieniu,w tym roku jak się z nimi dogadam cenowo to też im sprzedam.

oj chyba to jest reklama firmy same pozytywy

#25 Share u1212

u1212

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 103 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze; Technika uprawy

Napisany 17 maj 2012 - 21:47

Zarejestrowałeś się tylko po to aby się tą opinią podzielić?

#26 Share ninja3503

ninja3503

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 24 maj 2012 - 14:39

WS Trade z Puław - opinie ? firma skupuje zboża z własnym transportem BO BO ludzie nie handlujcie z nimi co innego obiecuja a co innego płacą oszukali mnie i sprawa będzie w sądzie myślą ze sa mądrzy a rolnik na niczym się niezna worzą zboże po całej Polsce a jak ktoś im nie przyjmie to chcą obarczyć kosztami transportu i to bardzo ogromnimi rolnika to jest po prostu chamstwo myśle że długo na rynku istniec nie bedą no i dobrze cwaniakom

#27 Share Antek81

Antek81

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 30 maj 2012 - 13:25

WS Trade z Puław - opinie ? firma skupuje zboża z własnym transportem Witam. Co myslicie o firmie skupujacej zboże MK Komex?

Edytowany przez Antek81, 30 maj 2012 - 13:53.

#28 Share WSTRADE

WSTRADE

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 30 maj 2012 - 14:07

BO BO ludzie nie handlujcie z nimi co innego obiecuja a co innego płacą oszukali mnie i sprawa będzie w sądzie myślą ze sa mądrzy a rolnik na niczym się niezna worzą zboże po całej Polsce a jak ktoś im nie przyjmie to chcą obarczyć kosztami transportu i to bardzo ogromnimi rolnika to jest po prostu chamstwo myśle że długo na rynku istniec nie bedą no i dobrze cwaniakom

Witam, czy dostała Pani przelew za zboże?

#29 Share speeeder

speeeder

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 113 postów

Napisany 25 sierpień 2012 - 22:29

WS Trade z Puław - opinie ? firma skupuje zboża z własnym transportem witam,

Postów też nie mam za dużo ale podzielę sie ze swoimi doświadczeniami z WS-Trade.

zacząłem z nimi handel w 2010 r. sprzedawałem im pszenicę auto wypuściłem jak zobaczyłem kasę na koncie wypłacili za 23T reszta po tyg. doszła.
Drugim razem też sprzedawałem im pszenicę, która fakt, była trochę zatęchnięta (duża wilgotność i miałem złe magazynowanie) zadzwonili do mnie, że odbiorca nie chce jej przyjąć, zawieźli do jakieś fermy gdzie też nie przyjęli dopiero zawieźli do gorzelni ale 150 pln mniej za tonę na potwierdzenie przysłali mi skan z lab. mieszalni. Więc może nie sprzedałem najlepiej ale sprzedałem.

Kilka też razy sprzedałem im kuku i też było bez zarzutu.Obecnie już nie wymagam aby kasa była na koncie tylko jak auto jest ładowane to wysyłają mi skan potwierdzenia wysłanego przelewu wygenerowanego elektronicznie.

Więc ja nie mam do nich żadnych zastrzeżeń mają tam trochę tolerancję negocjacji ceny ale bardzo wąską.
Plusem jest szybka kasa i ich transport.
Minusem (jak to u każdego pośrednika) to cena. przeważnie niższa niż byś sam zawózł gdzieś do mieszalni czy do innego bezpośredniego odbiorcy.
No ale to już kwestia priorytetów i możliwości co komu pasuje.
Pozdrawiam.

#30 Share mate02

mate02

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 60 postów

Napisany 04 grudzień 2012 - 17:42

WS Trade z Puław - opinie ? firma skupuje zboża z własnym transportem a ostatnio ktoś z was handlował z WS-TRADE??? nic sie tam u nich nie pozmieniało chodzi mi o wypłacalność i takie tam ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#31 Share stachurski28

stachurski28

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 56 postów

Napisany 06 luty 2013 - 15:44

WS Trade z Puław - opinie ? firma skupuje zboża z własnym transportem Ponawiam pytanie jak wyglada handel z WS-TRADE na dzien dzisiejszy oraz wyplacalnosc?

#32 Share zuk

zuk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 16 luty 2013 - 15:33

WS Trade z Puław - opinie ? firma skupuje zboża z własnym transportem Na dzień dzisiejszy sprawę handlu oraz rozliczeń z WS-TRADE kieruje do prokuratury
Oszuści i nic więcej.

#33 Share farmervip

farmervip

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1041 postów

Napisany 16 luty 2013 - 17:51

WS Trade z Puław - opinie ? firma skupuje zboża z własnym transportem Co ci zrobili? ja handlowałem z nimi trzy razy i bez większych problemów sie obyło.

:) :)

#34 Share Pawel250

Pawel250

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 86 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 17 luty 2013 - 12:09

WS Trade z Puław - opinie ? firma skupuje zboża z własnym transportem Znam takie przypadek że umowa pomiędzy firmą WS Trade a rolnikiem została zawarta trzy tygodnie po terminie odbioru w zawartej umowie zboże od rolnika dalej nie zostało odebrane .W czasie tych trzech tygodni podczas rozmowy telefonicznej firma usprawiedliwiała się tym że teraz mają dużo pracy i nie mają wolnego samochodu a zarazem zapewniali że napewno w przeciągu 3-4 dni zboże odbiorą . Po upływie ponad trzech tygodni przysłali wiadomość z propozycją że zboże odbiorą ale za cenę o 120zł/t niższą niż w zawartej umowie i na tej propozycji zakończyła się przygoda z tą firmą.

#35 Share michal221

michal221

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 04 marzec 2013 - 12:42

WS Trade z Puław - opinie ? firma skupuje zboża z własnym transportem Handlowałem z ws trade i nie było problemów. Cześć pieniedzy była w dniu odbioru, reszta kilka dni pozniej. Nie wiem skad wasze problemy

#36 Share scott11

scott11

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 04 marzec 2013 - 13:01

WS Trade z Puław - opinie ? firma skupuje zboża z własnym transportem To ja ci wytłumaczę dlaczego . Najpierw jest gra na zwłokę a później jak już się zaczyna robić gorąco i opinia idzie hen , hen to czym prędzej do uregulowania należności . To takie proste .

Edytowany przez KRISTOFORn, 26 październik 2013 - 09:20.
Cytowanie poprzedniego posta

#37 Share zuk

zuk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 26 październik 2013 - 07:32

WS Trade z Puław - opinie ? firma skupuje zboża z własnym transportem sprawa trafiła do sądu zobaczymy jak się wytłumaczą obcieli cene o 200 na tonie

#38 Share Andrzej66

Andrzej66

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 26 październik 2013 - 11:08

sprawa trafiła do sądu zobaczymy jak się wytłumaczą obcieli cene o 200 na tonie

Od trzech lat sprawa jest w sądzie. Wysłałem dwa transporty i po kilku dniach od zabrania zboża firma obcięła 150zł/t.
Proszę o kontakt z osobami które mają sprawę w sądzie z firmą WS Trade. Mozemy sobie pomóc.

#39 Share zuk

zuk

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 6 postów

Napisany 08 listopad 2013 - 19:36

WS Trade z Puław - opinie ? firma skupuje zboża z własnym transportem Nie mogli sprzedać zboża i jezdzili po całej polsce żeby sprzedać a za transport próbują obciążyć rolnika
Uważajcie na WS-Trade z Puław

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#40 Share Krzysiek197002

Krzysiek197002

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 13 listopad 2013 - 15:03

WS Trade z Puław - opinie ? firma skupuje zboża z własnym transportem Handlowałem z nimi i w tym roku sprzedałem im 3 auta pszenżyta, niestety na pierwszym aucie miałem reklamację (wilgotność 16,8 %) i obniżkę 40 zł na tonie na koszt suszenia zboża w moim odczuciu to trochę sporo ale biję się w pierś bo faktycznie ten pierwszy transport mógł być trochę wilgotniejszy bo ładowałem z innego miejsca. Natomiast co do reszty obeszło się bez problemów jedynie długie terminy oczekiwania odbiór zboża i samochód ale za to z płatnością nie miałem problemów. Pozdrawiam i życzę pozytywnych rozwiązań sporów.