Skocz do zawartości

Zdjęcie

NH CR9070 za 30 tys. -- nowy!

62 odpowiedzi na ten temat

#61 Share timasz

timasz

jakos to bedzie -czyli nadzwyczaj nieprecyzyjny plan hehe

• Members
  • PipPipPip
  • 1482 postów
  • Zainteresowania:Prawo, Historia, Architektura użytkowa, Technika rolnicza, Panny :) i wiele innych ciekawych rzeczy które mogą interesowaćtak młodego człowieka ;) hehe

Napisany 07 październik 2011 - 08:50

NH CR9070 za 30 tys. -- nowy! Jak to byłes zaangazowany w wynajem ale nie w finansowanie wiec kto za to zaplacił? bo jesli twoi rodzice, rodzina to nie widze powodow do radosci

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
NH CR9070 za 30 tys. -- nowy! Dzisiaj, 02:07
  •  

#62 Share bamse

bamse

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 157 postów
  • Zainteresowania:lotnictwo UL, rolnictwo precyzyjne, integrowane metody ochrony roślin itp.

Napisany 07 październik 2011 - 20:50

NH CR9070 za 30 tys. -- nowy! Tak jak już wspominałem w temacie, ten NH to "bonus" od gościa któremu całą ziemię obrabiamy.
On się nigdy w żniwa nie wyrabiał, w zeszłym roku szczególnie dostał w kość, to postanowił wejść w układ z wynajmem.
Z racji zaangażowania w uprawę jego ziemi brałem udział w procesie wynajmu ale jak przyszło do płacenia to serce mnie nie bolało ;)

Ale trochę do D.U.P-Y., że tak gościa zrobili na szaro, bo kupę forsy się płaci a maszyna nawet palcem nie była ruszona przed sezonem.
Jednak z tego co się orientuje, to też im nie odpuścił a płatność jest w dwóch równych ratach, przed i po sezonie B)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#63 Share ryki

ryki

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 162 postów

Napisany 31 marzec 2012 - 19:25

NH CR9070 za 30 tys. -- nowy! Witam dopiero teraz przeczytałem ten temat i, W lipcu 2011 kupiłem stary kombajn nh tf 42 dodam ze to mój pierwszy kombajn, wykosiłem nim w te przekropne żniwa ponad 300 ha było parę awarii ale generalnie sam je usówałem i kombajn stał około trzech dni "myślę o pogodnych dniach, nadających się do koszenia" dałem za niego 38 k zł palił około 23l/ha więc wynajem kombajnu za ok 120 k zł na 250 ha to lekka przesada. pozdrawiam odważnych