Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rozdzielacz?? Jak podłączyć??

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share arni251

arni251

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 177 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co interesujące

Napisany 08 luty 2011 - 13:51

Rozdzielacz?? Jak podłączyć?? Witam kupiłem ostatnio tura i teraz mam takie pytanie. Mam belarusa 820, przy turze jest rozdzielacz do niego podłączam przewody od siłowników i od niego wyprowadzam dwa przewody jeden zasilający drugi powrotny i podłączam je do tych dwóch wyjść z przawej strony w mtz pod kabiną. Nastepnie do srodka ciągnika daje całe te ustrojstwo co steruję turem. I pytanie czy to wszystko juz bedzie od razu działać czy muszę jeszcze coś robić tą srodkową wajchą w mtz od sterowania hydrauliką( srodkowa z trzech pod prawą ręką)????
Jak coś robić to robić to dobrze!!!!!!!!!!!!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rozdzielacz?? Jak podłączyć?? Dzisiaj, 02:56
  •  

#2 Share Bohdan

Bohdan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 03 maj 2011 - 07:20

Rozdzielacz?? Jak podłączyć?? Witam mam problem z podłączeniem rozdzielacza do c-360 ,kupiłem nowy rozdzielacz dwusekcyjny i nie działa prawidłowo tz. podniesie ,opuści ,ale jak ,,wywróci łyżkę to już nie powróci do poprzedniej pozycji-POMÓŻCIE!!!!!

#3 Share KOLES

KOLES

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 31 postów

Napisany 03 maj 2011 - 12:43

Rozdzielacz?? Jak podłączyć?? arni251 nie musisz ładować drugiego rozdzielacza do kabiny, gdyż możesz wykorzystać ten który belarus ma fabrycznie (to te trzy wajchy). Jedną sekcje tura podłączasz z przodu a dwie z tyłu i gra. Jeżeli chcesz już drugi dać to jedną dźwignię z tych oryginalnych musisz przesunąć i zablokować w tej pozycji. Tylko pamiętaj o prawidłowym kierunku przepływu oleju.
Bohdan, na pewno kupiłeś rozdzielacz do sterowania siłownikami dwustronnego działania ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share Bohdan

Bohdan

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 05 maj 2011 - 15:32

Rozdzielacz?? Jak podłączyć?? Co to znaczy -posiadam tura z Biedaszek 2A oryginalnie miał założony rozdzielacz włoski ale nie mogłem go nigdzie kupić i dlatego zdecydowałem się na ten rozdzielacz w hydromecie za 500 zł.,miał być odpowiedni do c-360!!!!Czy trzeba go inaczej założyć???? Będę wdzięczny za odpowiedź!!

Edytowany przez nasil90, 05 maj 2011 - 19:10.
Cytowanie posta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2681 postów

Napisany 05 maj 2011 - 18:18

Rozdzielacz?? Jak podłączyć?? jeśli rozdzielacz nie jest przystosowany do siłowników 2-stronnego działania to nic nie zrobisz. bo na podnoszeniu masz siłowniki jednostronne pewnie. Spróbuj odwrotnie podłączyć węze od wywrotu łyżki