Skocz do zawartości

Zdjęcie

Alarm

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share damian95

damian95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 07 luty 2011 - 14:12

Alarm To tak może i nie za bardzo ten temat ale myślę że i tak najbardziej zbliżony. CO myślicie o takiej zabawce http://allegro.pl/sy...1429637813.html . Czy takie coś spełnia swoje zadanie. Mam pytanie jeśli chce np. 1 czujnik zamontować w domu a resztę w garażu czy one będą dobrze odbierały sygnał. Mam też takie pytanie czy zamiast 1 czujnika można zastosować barierę podczerwieni tak aby były 3 czujniki i 1 bariera na środku podwórka. Jak taka sprawa się ma z montażem czy taki manipulator montuje się na zew. czy wew. Czy taki czujnik może być w garażu nieogrzewanym. Jak taka sprawa się ma w przypadku jeśli chce na noc włączyć tylko 2 czujniki w garażach i barierę, trzeba wtedy coś grzebać w środku czy to się programuje. A i ostatnie czy da się to samemu zainstalować?? Sorry że tak dużo pytań prosiłbym o sensowne wypowiedzi. Z góry wszystkim dziękuje.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Alarm Dzisiaj, 19:18
  •  

#2 Share SZYMANOX

SZYMANOX

Zaawansowany

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 688 postów
  • Zainteresowania:Mechanizacja rolnictwa i Agrofoto.

Napisany 07 luty 2011 - 15:10

Alarm Masz opcję ''zadaj pytanie sprzedającemu '',więc się zapytaj :lol:
Powered by BELARUS 952///FIAT 880 DT /// ZETOR 7211/// URSUC C-330/// WŁADYMIREC T-25///
Wiceprezes KPK Kumurun Team

Księga życzeń i zażaleń na PW/GG.

#3 Share Profil usunięty Profil usunięty

Profil usunięty
  • thumbphoto
  • Guests

Napisany 07 luty 2011 - 15:41

Alarm Z tego, co wyczytałem w opisie, to jest możliwość dowolnego skonfigurowania wejść. Można zastosować dowolne czujniki, np. ruchu, barierę na podczerwień, czujnik infradźwięków itp. Ale tak jak napisał @Szymanox, o dokładną specyfikację i ewentualnie instrukcję obsługi i montażu poproś sprzedającego.

#4 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo i wszystkie nowości z tej dziedziny

Napisany 07 luty 2011 - 16:05

Alarm ja mam w każdym garażu takie czujniki i w domu w każdym pokoju , czujniki mogą być w nieogrzewanym garażu , u mnie jest zasilane rzez mały akumulatorek 12V i wymienia się go co 2-3 lata a jego koszt to 68,80 zł , czujniki można włączac poprzez pilot lub montuje sie w domu na scianie taki moduł cyfrowy w którym wprowadzasz kod i alarm się włącza , tylko ze ja mam z ochrony , ale mozna i samemu założyc , jak masz pytania to pytaj

Popraw błędy ortograficzne.

Edytowany przez ursus3502PL, 07 luty 2011 - 22:33.
www.agromarchobrzany.pl.tl

#5 Share leniwy27

leniwy27

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 146 postów

Napisany 07 luty 2011 - 16:13

Alarm O takie opinie tu chodzi tych co maja mnie tez to interesuje bo złodziejstwo sie szerzy u nas a wszystko drogie. PS. a ile płacisz ochronie na miesiąc i ile cie kosztowało z montarzem?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share damian95

damian95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 07 luty 2011 - 17:41

Alarm Wiesz ale za ochronę też trzeba sporo bulić. A tak za kilka stówek mamy już chociaż trochę bardziej spokojną głowę. A co do pytania do sprzedającego to czy ja wiem czy oni się znają. A może po prostu chcą mi za wszelką cenę wgramolić jakiś towar mówiąc że dam rade samemu to zrobić i tak dalej. A tutaj mam bardziej zaufanych kolegów i raczej specjalnie w błąd nikt mnie nie wprowadza. A ciekawi mnie jeszcze czy jest możliwość aby włączyć alarm tylko w 3 czujnikach a jeden wyłączyć tylko wtedy gdy jesteśmy w domu. Użytkuje ktoś takie urządzenie??

#7 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4357 postów

Napisany 07 luty 2011 - 18:34

Alarm Odnośnie montażu to zależy na jakim poziomie jesteś z elektryką/elektroniką. Bo jeżeli jest schemat to w moim przypadku problemu nie widzę, ale sam musisz ocenić czy dasz radę, nie ma tam żadnego wlutowywania elementów tylko wszystko połączyć do kupy.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#8 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 07 luty 2011 - 21:34

Alarm Za ochronę płacę 246,00 zł brutto i są na każde zawołanie i też bez alarmu przyjeżdzają zobaczyć co się dzieje często w nocy patrolują mój teren , jest taka możliwość ze włączenie np 2 czujników a reszty nie , ja mam tak : mam dom piętrowy i moge włączyc dół domu lub piętro , a garaże mam wszystkie połączone bo tam się nie opłaca 1 włączac itp , ja jeszcze mam czujniki na podwórko gdyż na placu stoi ok 2 miliony w nowym sprzęcie rolniczym , Pytaj jesli chcesz cos jeszcze wiedziec

Kolego, zdania zaczynamy z wielkiej litery, i używamy polskich znaków. Popraw post (ten i poprzedni), bo jesteś na dobrej drodze żeby zarobić 20%.

#9 Share damian95

damian95

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 338 postów

Napisany 08 luty 2011 - 14:03

Alarm No to sporo mi wytłumaczyliście. Mówisz że kilka czujników masz podłączone pod jedno. Czyli np. 2 masz w domu oddzielnie a 3 masz w garażach i one są podłączone jako jeden tak??. A jeśli masy na podwórku to może być pies spuszczony czy nie??

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share ursus3502PL

ursus3502PL

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 289 postów

Napisany 08 luty 2011 - 15:55

Alarm mam na dole domu i na piętrze i moge włączyc doł domu lub górę , w alarmie sie ustawia jaką wagę zwierzęcia może przyjąć , u mne np gołębia kiedyś złapalo ale to 1 przypadek byl , a pies nie może być puszczony lub kot itp