Skocz do zawartości

Zdjęcie

Serwis przyczep

4 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Jamardzik

Jamardzik

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisany 06 luty 2011 - 21:48

Serwis przyczep

Zamierzam w tym roku kupić kilka przyczepa- 3-4 burtówki. Wiele pisze się o wyposażeniu, solidności itp. - temat ogólnie znany i opisywany. Ponieważ jednak już w zyciu przejechałem się na problemach z awariami i nerwy zdarłem na użeraniu się z serwisem do naprawy, pomózcie mi i napiszcie jak wyglada serwis przyczep od różnych producentów. W zasadzie zastanawiam się nad przyczepkami Wielton lub Metaltech, aczkolwiek nie wiem co z Zasławiem, czy Pronarem albo Warfamą. Napiszcie coś jak reagują producenci na awarie przyczep, bo przeciez nikt nie powie, że któryś sprzęt jest tak doskonały, ze się nie psuje. W końcu kupić łatwo, ale każdy ma napewno w przezyciach problemy z serwisem. Czekam na wieści.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Serwis przyczep Dzisiaj, 21:55
  •  

#2 Share marcin z małopolski

marcin z małopolski

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 273 postów

Napisany 06 luty 2011 - 23:02

Serwis przyczep Ja bym Ci polecił przyczepy Wieltona i Zasław naprawde solidnie wykonane, kumpel kupił 2 zasława jeszcze zanim była ta przerwa w ich produkcji, chodzą u niego elegancko a już nie jeden tysiąc ton przewiezły. Wielton też dobry i u nich nie powinno być problemu z serwisem bo produkują równiez naczepy i serwis ich musi być niezły.
Było ich czterech: -Ursus 2812+tur
-UrsusC-360
-Zetor 7745
-Fendt 309 LSA

#3 Share mlody89

mlody89

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 06 luty 2011 - 23:27

Serwis przyczep U mnie w gospodarstwie słuzy przyczepa z Pronara. Kiedys jeszcze na gwarancji strzeliła jedna opona podczas rozładunku buraków na jesieni. Reklamacje uznano i po kilku tygodniach kurierem otrzymalismy nowa gume. Takze pod tym wzgledem moge smiało polecic Pronara, nie wiem jak by sie zachowały inne firmy w tej sytuacji.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4 Share nikon

nikon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 28 maj 2011 - 22:07

Serwis przyczep serwis WIELTONA olewa klijenta

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share GUCIU

GUCIU

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 12 postów

Napisany 05 styczeń 2013 - 22:39

Serwis przyczep Serwis wielton agro działa bardzo sprawnie i profesjonalnie.
miałem mały problem z kołami i gdy mialem awarie opony nowe koło otrzymałem na 3 dzien po zgłoszeniu problemu dilerowi. a gdy problem sie powtórzył to po bezposrednim kontakcie z serwisem wieltona problem dało sie wspólnie rozwiazac.
moim zdaniem wazny jest tu też diler bo to on usuwa wszelkie awarie i jego podejscie jest tez ważne.
polecam Wielton oraz Rolserwis