Polecane posty

lamboEVO100    513

zauważyliście jak zmalała liczba ogłoszeń na allegro

to pewnie przez drastyczne podniesienie ceny ogłoszenia <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zauważyliście jak zmalała liczba ogłoszeń na allegro

to pewnie przez drastyczne podniesienie ceny ogłoszenia <_<

 

Zauważyłem właśnie szukam zetora 12245

Edytowano przez przemek121088

Zetor Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

@@przemek121088 Jeżeli chcesz kupić ciągnik używany to nie pchaj się w handlarzy kup od rolnika i przede wszystkim nie pacz jak jest odpicowany wizualnie tylko jak chodzi czy nie ma wycieków i tak dalej B) U nas jest kilku takich handlarzy ściągają z zachodu maska błotniki kabina odmalują i sprzedawaj, chociaż jest jeden który wiem że naprawia wszystko od silnika po blacharkę :) Ciągnik najlepiej jest kupić od rolnika w czasie pracy na polu go zobaczyć bo umyje odtłuszczaczy podmaluje i nie widzisz wycieku :blink:


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaszek410    0

dokładnie jak koledzy wyżej piszą, kupuj od rolnika, zawsze mozesz kupic duzo taniej ciagnik do remontu i jak sam go zrobisz to wiesz co masz, a cena koncowa wyjdzie Ci porównywalna z cena u handlarza ale nie masz pewnosci ile ten ciagnik od handlarza pochodzi, tam głównym "elementem" jaki ulega wymianie jest lakier:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

tak, tylko sproboj cos znalesc u rolnika

wiekszy wybor jest na roznego rodzaju skladach


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pimper21    61

jak myślicie ile za taki ciągnik dać Zetor 10145 turbo opony tył nowe w tym roku założone przód 35% zużycia 84 rocznik na zwykłym dachu siłownik podnośnika dodatkowy silnik czysty zero oleju tylko przy wyjściu walka 4X4 coś cieknie chyba bo trochę oleju jest ale to jakaś rurka to mi odrazu na miejscu zrobią ,maska starego typu czyli nie ścięta oryginalny lakier ;D i całkiem całkiem wygląda brudny cały jest od błota bo gościu go nie zdążył umyć bo szybko zima zaskoczyła dzięki czemu wiem czy niema żadnych wycieków :) obciążników na kolach brak ale one chyba w oryginale nie miały a jak to założę od swojego 8011 i zaczep jest starego typu jeszcze nie miałem okazji nim jechać ale mechanik który mieszka kolo tego gościa i robi mi zetora 8011 mówi że można brać śmiało 2 lata temu miał robiona kapitale kę silnika cena za niego 35 tys chciał 39 ale po widziałem mu że mu tyle nikt nie da i dzisiaj mam dzwonić czy się zgodzi sprzedać go bo wo gule miał nie sprzedawać :D co myślicie ?? :rolleyes:


Zetor Team
Massey Ferguson 255 Zetor 8011 Zetor 10045 <-- moje sprzęty, 40 ha.
Zetor Is Power, Power Is Zetor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
case4230lp    0

Ja raz fendta 410 kupowałem za 50tys z turem. Pierw miał przyjechać do polski do mnie pod dom. Pierw ten kolo z angli pisął że będzie płyną potem że pojedzie na lawecie . Chciałem tego fendta na handel i zarobić 100tyś ale potem kolo pisze że trzeba pierw zapłacić a przecierz nikt głupi nie jest nie da kasy w przód. Miał jeszcze kilka fendtów coś powyżej 200 koni cena podobna ale potem ściemniał że je sprzedał. Na końcu go wyśmiałem że jest oszustem itd. Ale najlepsze jest to że tego fendta wystawiał pod różnymi nazwiskami i w różnych krajach niemcy anglia dania itd . A to wszytko na stronie mascus.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj