Skocz do zawartości

Zdjęcie

Z cyklu znalezione na allegro

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15423 odpowiedzi na ten temat

#1561 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów
  • Zainteresowania:Wszystko co jest związane z rolnictwem, wędkarstwo

Napisany 26 styczeń 2011 - 20:50

Z cyklu znalezione na allegro @Ursusc385-przyznam ci trochę racji, ale praktyka to jedno, a teoria to drugie, jak nie będziesz wiedział nic o tym turze, to jak będziesz nim pracował??? sam przykład to udźwig, jak nie będziesz wiedział jaki tur ma udźwig to będziesz jeździł na wyczucie, czy podniesie czy nie, a jak co nieco już wiesz to jest łatwiej ;)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Z cyklu znalezione na allegro Dzisiaj, 03:13
  •  

#1562 Share CONDOR

CONDOR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 26 styczeń 2011 - 21:03

Z cyklu znalezione na allegro Ta... bardzo inteligentne spostrzeżenia wnosisz. Co jest łatwiej? Jak znam udzwig tura to mam w oczach wage i wiem już na 100% czy podniesie czy nie? Do której ty klasy chodzisz? Umiesz już pierwiastki? Co Ci daje nabijanie postów? Czujesz się lepiej? Szkoda mi tego forum, kiedyś można było się dowiedzieć wiele dobrych rad, a teraz? Poziom rozomwy obniżył się z wiekiem danego unsera.

http://moto.allegro....1418468842.html

Widział ktoś ten kombajn? Cena jest interesująca, niewiem czy warto jechać te 500 km.
JOHN DEERE
JOHN DEERE
only JOHN DEERE

#1563 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 26 styczeń 2011 - 21:07

Z cyklu znalezione na allegro no co chyba jak znasz ile podniesie to nie będziesz próbował podnosić rzeczy która jest cięższa od udźwigu, a jak nie znasz to co, nie spróbujesz??? a jak zaczniesz próbować to możesz pompę rozwalić, a może i tura <_<

#1564 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 26 styczeń 2011 - 21:13

@Ursusc385-przyznam ci trochę racji, ale praktyka to jedno, a teoria to drugie, jak nie będziesz wiedział nic o tym turze, to jak będziesz nim pracował??? sam przykład to udźwig, jak nie będziesz wiedział jaki tur ma udźwig to będziesz jeździł na wyczucie, czy podniesie czy nie, a jak co nieco już wiesz to jest łatwiej ;)

Ku*wa jakie Ty bzdury piszesz... jak nie znam tura to jezdze na wyczucie? :D a co moge wiedziec co nieco? Np. jade sobie traktorem wiem ze podnosi 2T i patrze lezy sobie płyta betonowa na moje oko wazy 3 tony a tak naprawde moze wazyc 2 i co teraz? Myslisz ze jak bedziesz miał duzo postow to bedziesz fajny?? weź lepiej odpisuj na to w czym jestes zorientowany na prawde a nie "Troche sie tym interesuje" Interesować jedno, dokładne info to drugie.

#1565 Share CONDOR

CONDOR

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 136 postów

Napisany 26 styczeń 2011 - 21:25

a jak zaczniesz próbować to możesz pompę rozwalić, a może i tura <_<

:lol: :lol: :lol: tak, jeszcze ziemia się zapadnie i będzie koniec świata :lol: :lol: :lol:

Edytowany przez CONDOR, 26 styczeń 2011 - 21:26.

JOHN DEERE
JOHN DEERE
only JOHN DEERE

#1566 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 26 styczeń 2011 - 21:31

Z cyklu znalezione na allegro Zetorek jak nie idzie czegos podnieśc np 3x balotów siankiszonki to proponuje właczyć jakis szybki bieg w traktorze i wtedy traktor zrobi fikołka :D i jak wstanie 3 baloty sa na turze i mozna jechac :D :D gorzej jak sie złozy kabina to nie mozna jechac :( :D

#1567 Share FerdekKiepski

FerdekKiepski

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 33 postów

Napisany 26 styczeń 2011 - 21:32

Z cyklu znalezione na allegro http://allegro.pl/ma...1418963189.html

No napiszecie mi coś o tym Ferdku?

#1568 Share MarcinPykuS

MarcinPykuS

VIP, były Moderator Forum

• V.I.P.
  • rank
  • 2961 postów

Napisany 26 styczeń 2011 - 22:37

Z cyklu znalezione na allegro Musisz poczekać aż @zetorek1607 przyjdzie ;) . Na pewno się tym "trochę interesuje", to zaraz Ci coś mądrego o tym ciągniku napisze...

Tak na serio-na zdjęciach wszystko ładnie wygląda, w opisach każdy pisze 100% sprawny, a tak naprawdę przekonasz się dopiero jak obejrzysz ciągnik z bliska i nim pojeździsz.

Sam oglądałem kilka ciągników, przez telefon każdy mówił, że sprawny, wszystko działa itd, itp, a jak się zajechało to totalna porażka. Jeden tylko odpalił, a tak nic nie działało, wom się cały czas kręcił, nie szło go wyłączyć, jednym słowem śmiech na sali, a przez telefon "tak, wszystko działa" ;[ . Następny zaś po jeździe próbnej już nie odpalił i gościu zaczął go po placu drugim ciągnikiem ciągać-od razu podziękowaliśmy i pojechaliśmy ;) .

A co chcesz wiedzieć dokładnie o tym ciągniku?

Dosyć dobrze wyposażony, cena dość taka (chyba, że to netto ;) ), skrzynia biegów z 4 półbiegami bez sprzęgła, więc dla mnie najlepsza jaka może być w tych ciągnikach, na tych oponach też jeszcze coś pojeździsz. Z ceny jeszcze może coś "urwiesz", ale jak dobra maszyna to nie będzie chciał zejść ;) .

Z tego co widzę, to dosyć długo stoi na allegro, jak ja szukałem ciągnika to już go widziałem.

Był też taki sam model na allegro i właściciel chciał 47tys, no to dzwonimy i jak się okazało miał coś rozwalone w przednim napędzie, nie wiem co dokładnie, bo go nie byłem oglądać. Ostatecznie chciał 43tys.

http://otomoto.pl/ur...lny-A33506.html

Atrakcyjna cena mi się wydaje, no i oczywiście-niby "Ciągnik w 100% sprawny" :D ;) .

POZDRAWIAM

Edytowany przez MarcinPykuS, 26 styczeń 2011 - 22:39.

#1569 Share limusine

limusine

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 690 postów

Napisany 26 styczeń 2011 - 22:55

Z cyklu znalezione na allegro Hahaha marcin rozwaliles mnie z poczatkiem posta ! :D haha

#1570 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6749 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 26 styczeń 2011 - 23:03

http://allegro.pl/massey-ferguson-6170-1996-rok-i1418963189.html

No napiszecie mi coś o tym Ferdku?

Powiem ci tylko tyle że jak tam zajedziesz to może i kilka takich znajdziesz. Codziennie mijam ten ich plac. Mieszkają parę km od trasy i kpili plac przy "dwójce" i kupce przyjeżdżają. Ale jak to koledzy wyżej mówią, @zetorek więcej ci o nim powie :P

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1571 Share wiesmag

wiesmag

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 1534 postów

Napisany 26 styczeń 2011 - 23:18

Z cyklu znalezione na allegro jak 100% sprawny to nawet nawet,ale fartuchy to se mógł darować bo będą wiecznie podwinięte(coś chciał zrobić ale nie do końca mu się udało).@zetorkowi dajcie już spokój,bo znowu atmosfera zrobi się nieprzyjemna,może to hormony,temperament-nie wiem,lecz to się innym też udziela,a kto jest bez winy niech pierwszy żuci np. kowadłem(na nogę :blink: ).też nic tu nie wniosłem ,ale może zacznie tu być jak kiedyś i z przyjemnością będę tu zaglądał,już zaczynałem omijać.

#1572 Share beret1990

beret1990

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 345 postów

Napisany 26 styczeń 2011 - 23:23

Z cyklu znalezione na allegro http://allegro.pl/jo...1421165257.html oglądał może ktoś ten ciągnik? długo stoi na allegro ale taki by mi pasował, wąskie koła do oprysków i tur do balotów, ma pneumatykę...tylko szerokie koła trzeba znaleźć..
OCHOTNICZA STAŻ POŻARNA MIELESZYN KRS 0000079471
Mnichowo 62-200 Gniezno NIP: 784-21-28-827 REGON: 634278428 Z DOPISKIEM OSP MIELESZYN(tylko wtedy Twoja pomoc trafi do OSP Mieleszyn)PODARUJ SWÓJ 1% PODATKU Pomóż nam ratować ludzkie życie.
BS 0/G 96 9065 0006 0000 0000 6725 0001

#1573 Share zbigi123

zbigi123

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 09:17

Z cyklu znalezione na allegro Zetorek, koledzy mają racje, nabijasz posty i nic nie wnosisz do tematu. Chyba każdy zna możliwosći swojego sprzetu i nie podsadzi sie c-360 pod palete cementu. Nie musisz tu nikogo uświadamiać. Bo ja znam udzwig swojego Tura a mimo to podnosiłem cięższe rzeczy. Głupie gadanie i tyle.

Edytowany przez zbigi123, 27 styczeń 2011 - 09:19.

Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

#1574 Share danielhaker

danielhaker

Po prostu Daniel ;)

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 6749 postów
  • Zainteresowania:fotografia, muzyka, motoryzacja, lotnictwo :p

Napisany 27 styczeń 2011 - 09:54

Z cyklu znalezione na allegro http://allegro.pl/ag...1426697091.html Mi się wydaje czy pogięte gęsie stopki?

Mój kanał na YouTube http://www.youtube.c...ser/danielhaker

KUPIĘ SŁOMĘ. SIEDLCE, ŁOSICE, ŁUKÓW, MIĘDZYRZEC PODL.

#1575 Share Piotruniu25

Piotruniu25

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2176 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team.

Napisany 27 styczeń 2011 - 10:32

Z cyklu znalezione na allegro Z tego co widzę to tylko jedna jest pogięta.

#1576 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2650 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 15:51

@Ursusc385 z turem pracowałem :P tych turów nie posiadam, co nie znaczy, ze nic o nich nie wiem, bo się trochę tym interesuję<_<

Ok panie znawco to zadam ci pytanie w sprawie tura 3b, a mianowicie jaki ma udźwig z łyżką i widłami przy położeniu dolnym (w sensie że opuszczony jakbyś nie wiedział) i przy ciśnieniu roboczym 16 Mpa ? :D

http://allegro.pl/fa...1428575765.html :rolleyes:

#1577 Share versus

versus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 740 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 16:20

Z cyklu znalezione na allegro @Ursusc385 Farmtrac'i sprzedają bezpośrednio w Mrągowie w fabryce?

#1578 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2650 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 16:31

Z cyklu znalezione na allegro Tak sprzedają w fabryce ;)

#1579 Share mickas092

mickas092

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 2205 postów
  • Zainteresowania:Szeroko pojęte rolnictwo ;)

Napisany 27 styczeń 2011 - 16:50

@Ursusc385-przyznam ci trochę racji, ale praktyka to jedno, a teoria to drugie, jak nie będziesz wiedział nic o tym turze, to jak będziesz nim pracował??? sam przykład to udźwig, jak nie będziesz wiedział jaki tur ma udźwig to będziesz jeździł na wyczucie, czy podniesie czy nie, a jak co nieco już wiesz to jest łatwiej ;)

Boże kochany - chyba jak kupuje tura do ciągnika to czyta opinie oraz dane techniczne w których zawsze jak wół stoi słowo " udźwig" :lol: Więc pewnie na 99% wie ile tur ma udźwigu.
Pzdr

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#1580 Share zetorek1607

zetorek1607

Młody rolnik

• Members
  • PipPipPip
  • 1231 postów

Napisany 27 styczeń 2011 - 17:19

Z cyklu znalezione na allegro nie każdy też czyta opinie, jak ktoś nie ma dostępu do informacji to pozostaje mu tylko dowiedzieć się opini od użytkowników, a jak znam z własnego doświadczenia każdy użytkownik mówi inaczej, jeden chwali, bo spełnia jego oczekiwania, a drugi gani, bo jest dla niego za mały i słaby <_<
http://allegro.pl/ne...1426537104.html atrakcyjna cena mimo że netto, bo ciągnik prawie nieużywany i z turem :rolleyes: