Polecane posty

Grabcio    28

385 nie miały turbiny

 

Pewnie, że miały. Była wersja osiemdziesiątki z turbiną. Turbina w niej jest schowana między silnikiem a chłodnicą, wiem bo sam mam taką. Zresztą na konedacie wszystko jest napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Nie lepiej jakiegoś ursusa np.914, awaryjność na pewno mniejsza.

 

Nigdy w życiu Ursusa zwłaszcza z tych modeli.  1014  to nawet dymku nie zdąży powąchać za TS

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniana    7
 

jak byś coś urwał to myślę że tak..

znajomy ma to trochę narzeka nie tyle na wysiew co na to że farba odłazi i rdzewieje strasznie.. a niby ma  5 rok

 

Uparłem się na MTZ bo najbardziej odpowiada moim oczekiwaniom. Czy wersja ts to dobry wybór nigdy nie miałem do czynienia z turbiną w traktorze.

http://olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-pronar-mtz-82-ts-CID757-ID8Qfs7.html#1e0fe80407

Malowany? mi się wydaje że tak ale nie jestem pewien

Warto się nim zainteresować?

Edytowano przez maniana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BENNY82    242

pewnie tak jeżeli wszystko jest tak jak napisał. ale pewnie i tak bys zmieniał oburtowanie na wyższe więc to kwestia wydatku na transport nowych burt . mozna poszukac tanie do remontu czasami sie trafiają.


 

ja bym wziąl zwykłego 82 jeżeli silnik zdrowy to ma on nadmiar mocy na skrzynie która nie nadąża za silnikiem. i taka historia były kupione dwa mtzy 82 i 82ts i pierwszy sprawdzian na jaki poszły to transport buraków do cukrowni. 82 ciagneła wieksze przyczepy a ts zwykle 4,5 t z zastawkami i przy pierwsze lepszej górce ts redukcja a 82 (inna skrzynia) tylko czarny dym i ogien bez redukcji . ts mają beznadziejne skrzynie (przełożenia) 82 z 9biegową skrzynia to lepszy wybór moim zdaniem zrobi te samą robote co ts i mniej spali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomekzet    78

Nawet jakby była pomyłka i ten cyklop miał kosztowac 5,5tys. to i tak strasznie dużo by było ....  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5311    0

Do:

agro973

Jest warta tyle + jeszcze dokumenty jeśli podłoga w miare dobra to ja bym ją kupił jak by mi była potrzebna.

Ale jeśli masz troche kasy to radze ci kupić  na jeden tłok wywrot na 3 strony;)

 

 

 

rafal1989

Niezłe znalezisko xD kto kupuje nowy ciągnik na 5 h i to jeszcze nie za unijne fundusze 


DLACZEGO 5311?????? BO mam 5340 oraz 5211 ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

gość od ursusa 4514 ma cośz głową i to nie za dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan34533    26

Kombajnu nie widziałem, ale jak masz daleko to daj sobie spokój z Damasławkiem i okolicami

 

 

Potwierdzam, Damasławek i  okolice również.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FROG1979    11

 

 
 

jak byś coś urwał to myślę że tak..

znajomy ma to trochę narzeka nie tyle na wysiew co na to że farba odłazi i rdzewieje strasznie.. a niby ma  5 rok

 

Uparłem się na MTZ bo najbardziej odpowiada moim oczekiwaniom. Czy wersja ts to dobry wybór nigdy nie miałem do czynienia z turbiną w traktorze.

http://olx.pl/oferta/ciagnik-rolniczy-pronar-mtz-82-ts-CID757-ID8Qfs7.html#1e0fe80407

Malowany? mi się wydaje że tak ale nie jestem pewien

Warto się nim zainteresować?

 

 

Kolego miejscowośc z jakiej pochodzi ogłoszenie to wg mojej wiedzy nie świadczy dobrze o sprzedawanym sprzęcie....

Bodzentyn znany jest z ludzi o duzych możliwościach kombinowania... podobno nawet konią  i bydłu żeby piłowali żeby zakombinować z wiekiem zwierzęcia.

co do modelu jaki załączasz w linku to uważam, że malowany na 200%... Chcesz dobrego MTZ'a to poszukaj troszkę dalej.... np miechów.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Konkretnie gmina Miechów a miejscowość Celiny przesławskie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Witam.

http://olx.pl/oferta/massey-ferguson-3050-nie-3060-3065-3070-CID757-ID8OtUR.html#3cf4d5a227

Co o nim myślicie??  Warto?? Znacie może tego sprzedawce?

 

Stan zewnętrzny dobry, nie wiadomo jak skrzynia, silinik i EHR. Mam 3060 sprowadzonego i jestem zadowolony, wiadomo trzeba dbać w nich o instalacje elek. Plus w nim jest ze skrzynia bez A/B, Mozesz próbować targować z 1000. Ja zbiłem z ceny 2000 za swojego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj