Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
panczo1922    628

W dzisiejszych czasach wspomagania w c360, tapicerek w kabinach tych ciągników, napędów 4x4 pługów obrotowych razem z wymyślnymi wałami, to zrobienie trywialnych talerzy w tyle dla przytrzyszłego właściciela nie będzie chyba wyzwaniem niczym lot w kosmos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz222    2883

W dzisiejszych czasach wspomagania w c360, tapicerek w kabinach tych ciągników, napędów 4x4 pługów obrotowych razem z wymyślnymi wałami, to zrobienie trywialnych talerzy w tyle dla przytrzyszłego właściciela nie będzie chyba wyzwaniem niczym lot w kosmos...

Bez urazy kolego, ale talerze nie mogą być zrobione byle jak, poza tym to tak jakby kupić 1/3 maszyny, a cała reszta też kosztuje. Tak czy siak nie widzi mi się żeby ta rama wytrzymała dodatkowy ciężar talerzy z ramą i dobrego wału, zwłaszcza, że dochodzi wtedy ok 1,5m długości, czyli działamy obciążeniem na sporym ramieniu, 60tka już z tym raczej nie pojedzie. Na Twoim miejscu opuściłbym cenę i poczekał na kogoś napalonego na "nowy sprzęt" do 60tki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    628

Ale ja jestem skłonny opuścić cenę... Zobaczymy może wiosną...

A tak nawiasem mówiąc to jak dołożysz te wszystkie pierdoły o których piszesz to 360 się pos...ra żeby to podnieść:-):-) już teraz przy szybszym puszczeniu sprzęgła przód podnosi

Edytowano przez panczo1922

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

No i co w związku z tym? A kto ci powiedział że coś takiego jak 60tka nadaje sie to porządnej uprawy pozniwnej sprzetem 2.1m? Porządnego grubera 2.1m mam zamiar zapiąc do Ursusa 5314 i wtedy powinno zrobić robote jak należy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
panczo1922    628

Tylko że w tym kraju jest masa gospodarstw w których głównym koniem jest 360... Ten mój gruber jest właśnie dla takich gospodarstw... Wiadomo że po czymś takim efekt jest gorszy niż po porządnych agregatach ale zachowajmy pewną skalę... Chcesz mieć tak jak po dużych markowych Sprzętach to kup taki... Ten agregat zrobi robotę ponad 2 razy szybciej niż pług a dokładając mu w tyle zwykły wałek strunowy efekt nie będzie zły... Kończmy już tą dyskusję bo temat nie o tym traktuje... Uważam że cenę za niego wystawiłem uczciwą a co do negocjacji zawsze jestem zwolennikiem spotkania się po środku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj63    45

Jakiej marki pług? Nie podnosi Ci przodu? Ile waży ten twój pług? Podnośnik podnosi normalnie czy musisz dodawać gazu?

Pług "sebald" raczej mało znany.Pług na "kwadratowe"j ramie 10x10.Podnośnik jeśli masz w pełni sprawny do podnosi bez najmniejszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1142

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28671

po to są handlarze, zawód jak każdy inny, w sumie i tak dużo przyciąć na niej nie chce

choć ja bym się bał w sztywną przyczepę pchać

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cheesburger    79

http://olx.pl/oferta/przyczepa-tim-6t-hl-autosan-wielton-pronar-CID757-ID7jjnn.html#c4a82cb7e0

 

panowie a ta sztuka? Lepsza od tych ze strykowa?

 

albo ew ta...

http://olx.pl/oferta/przyczepa-wywrotka-agrolang-CID757-ID8khxp.html#be0b71f657

ktora lepsza?

 

 

 

jaka cena....

http://otomoto.pl/zetor-7211-2-A474959.html

Edytowano przez Cheesburger

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekm66    26

Jakoś nie  widzę  tam  malowania  , też myślę że  jest  w  oryginale  :P

 

 

ten zetor raczej w oryginale.

nawet gdyby to napewno nie ta cena ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj63    45

ten zetor raczej w oryginale.

Też tak sądzę.Tylny halogen jeszcze orginalny,chlapacze zresztą chyba też

Edytowano przez kuzaj63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tofil    6

Chyba nie

oglądałem go pług jest w miare nie wyrobiony masywny  tylko trochę za duża cena :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj