Polecane posty

PaWeL1995    1

Z tego co wiem to 1224 miałĄy przedni napęd i turbo ;) Już bardziej prawdo podobne jest to że to jest 1201 albo 1212 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3135

Z tego co wiem to 1224 miałĄy przedni napęd i turbo ;) Już bardziej prawdo podobne jest to że to jest 1201 albo 1212 :P

 

Pomyliło mi się i przez to napisałem 1224 zamiast 1222.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheCinek    3

Z tego co wiem to 1224 miałĄy przedni napęd i turbo ;) Już bardziej prawdo podobne jest to że to jest 1201 albo 1212 :P

Na 100% 1224 to były z przednim i na pewno bez turbiny

1604 mocna głównie do transportu była produkowana, inne czasy były... nie było TIR-ów a od pociągu było trzeba czymś rozwieść towar np. do PGR-ów

Edytowano przez TheCinek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3135

Raz się człowiek pomyli a już wytykają. :lol:

 

Pytanie za 100 punktów.Czy opłaca mi się kupować w tych czasach 360 czy dołożyć i kupić jakiegoś zetora,kasy mam tak do 20 tyś?

Edytowano przez Piotruniu25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Na 100% 1224 to były z przednim i na pewno bez turbiny

1604 mocna głównie do transportu była produkowana, inne czasy były... nie było TIR-ów a od pociągu było trzeba czymś rozwieść towar np. do PGR-ów

1604 miał też napęd jak jak każdy wie 4 na końcu oznacza 4x4 a 2 2x4 akurat powyżej 120 km nie wyszedł zaden seryjnie bez 4x4

 

Piotruniu. Mi też nie wejdzie MTZ nikt w planach nie miał takiego byka jak stawiali garaż ale jednak go kupie. W C-360 nie pchaj się wcale. A jak myślisz o C-360 to ruski zamiennik MTZ 550 duża kabina. za 15tys to juyż cacko znajdziesz ja za 16tys widziałem z 4x4 Konstrukcja niemalże taka sama jak 82 tylko moc mniejsza i sprężarka na skrzyni biegów a nie na silniku :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Każdy kto ma to ci go poleci, jeśli chcesz kupić. Poczytaj o nim. Ja biorę na pewno Belarusa ale mniejszego, bo ten by był za duży. Ciekawe czym się różni on(105KM) od 952 (90KM)ma większe turbo, ciśn. turbo, na pompie podkręcony??


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

Bo ja już brałem pod uwage chyba wszystkie marki i szukam czegoś takiego gdzie cena jest porównywalna do jakości FENDT po rozważeniach za drogi do tego co oferuje to samo JOHN NEW HOLLAND podobno trochę tandetny ZETOR też mi jakoś nie odpowiada a ten belarus to taki jest wart swojej ceny, Więc muszę kogoś dorwać kto ma to cudo jakiś czas i popytać jak się sprawuje bo każdy wie jak to w rolnictwie jest w tym roku zarabiasz grubo a przez następnych kilka lat niewiele i szkoda by było w tym niepewnym interesie utopić 300tyś na sam ciągnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasiu66    18

Belarusy nie mają większych awarii bo w nich nie ma co się popsuć prosta skrzynia bez bajerów zero elektroniki :) Ja osobiście wolał bym używanego zachodniego ale to tylko moje zdanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marrus    0

ta prasa chodziła z C-360???

 

No pewnie.I nawet przy mokrej sianokiszonce, pod górę nic się c-360 nie działo.To tak jakbyś do sipmy podpiął ciągnik 90-100km.Prasa spoko tylko kupiliśmy 2 ciągnik i kupujemy większe maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3135

Piotruniu. Mi też nie wejdzie MTZ nikt w planach nie miał takiego byka jak stawiali garaż ale jednak go kupie. W C-360 nie pchaj się wcale. A jak myślisz o C-360 to ruski zamiennik MTZ 550 duża kabina. za 15tys to juyż cacko znajdziesz ja za 16tys widziałem z 4x4 Konstrukcja niemalże taka sama jak 82 tylko moc mniejsza i sprężarka na skrzyni biegów a nie na silniku :D

 

Czesiu do stodoły go nie wstawię na na dworze nie chciał bym żeby stał,a przecież pół kabiny nie odetnę mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

A to długo jakiś tani dach i sklepać można MOIM ZDANIEM brak garażu to dziwny argument w wyborze ciągnika. a jak obie nawet rok na dworze postoi to mu nic nie będzie nie takie maszyny u ludzi mokną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj