Polecane posty

limusine    9

@przemek121088 ogolnie to Ładny zgrabny traktor :) Myśle ze jest rowniez zwinny. Case jak to ciągniki zachodnie nie powinien być najgorszy :D ogolnie mozesz sie rozejrzeć moj wuja ma 2 casy i nie narzeka :P

Edytowano przez limusine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Czesiu ale części tanie i sam naprawisz to Twoje słowa

 

Dobra ale papiery? jak on będzie szosą po mieście latał. Fakt częsci tanie bo zrobie przedniego napędu to koszt 200 zł ale on był w stanie nie halo zbyt do tego składak.

 

http://allegro.pl/mtz-82-i1414217535.html Ten powinien być lepszy :D

Edytowano przez UrsusCzesio

Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Ten tak jak moj 22 wystawiony za 19 poszedl :D Stan bardzo ładny przednie gumy prawie nowe :D jedz i go zabierz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No jak by mgły nie było to ja myśle zatankować ON do astry i ogień. Widać że oryginał nie malowany tłumik też oryginał i farbe jeszcze ma. I ogólnie cały ciagnik prezentuje się ok i papiery ma :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marian892    10

No jak by mgły nie było to ja myśle zatankować ON do astry i ogień. Widać że oryginał nie malowany tłumik też oryginał i farbe jeszcze ma. I ogólnie cały ciagnik prezentuje się ok i papiery ma :D

Czesio powiem Ci że u mnie we wsi lata taki Mtz z Pronaru ale z 1998 roku i w porównaniu z tymi nowymi jest naprawde dobry. Jak masz nie zadaleko to jedz go oglądnoć, a jeśli chodzi o transport to ja jechałem swoim 220 km i mile to wspominam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Ehhh.. sprzedany ;[ A wczoraj dopiero wystawiony

Edytowano przez UrsusCzesio

Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
limusine    9

Widzisz CZesio jest tak jak ja mowię ja kupiłem swojego MTZ 6 godzin po wystawieniu go na internecie... Pojechałem podobał mi sie i zostawiłem 2 tys złotych i powiedziałem ze zabiore za 3 dni to musiałem go zabrać na nastepny dzien bo dzwonił do mnie że kupiec przyjechał i nie chce z podwórka wyjść i daje tysiac złotych wiecej ode mnie :D Pojechałem tam wygoniłem tego typa i dorzuciłem jescze 200żl temu kolesiowi co mi sprzedawał tego mtz-a. Czesio jak widzisz ze wchodzi taki ładny mtz w dobrych pieniądzach to rzuć wszystko i jedź bo tak to nigdy nic porządnego w dobrej kasie Ci sie nie trafi bo ktoś Ci sprzatnie spod nosa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Tylko kolo nr telefonu nie miał i na dodatek kiedy ja bym zajechał :D Bym musiał w nocy wyjechać tam :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj