Polecane posty

janusz20    106

Osobiście to bym się bał kupić traktor czy jakiś inny sprze na licytacji komorniczej ze wzgledu na to że dotychczasowy właściciel mógł  w jakiś sposób uszkodzić dany sprzęt w taki sposób że zaraz po kupnie się rozwali.


Osobiście to bym się bał kupić traktor czy jakiś inny sprze na licytacji komorniczej ze wzgledu na to że dotychczasowy właściciel mógł  w jakiś sposób uszkodzić dany sprzęt w taki sposób że zaraz po kupnie się rozwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

Słyszałem ze tak robia ale chyba rzadko,jeden paste zaworowa do silnika jeden wlal i ciekawe czy mu chodził jak kupił? heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Harnas88    12

Jesli nikt nie kupi na pierwszym przetargu to jest organizowany kolejny ale juz za pół ceny a wiec metoda na nie kupowanie tez sie nie sprawdza bo zawsze ktoś sie znajdzie i kupi a im dłuzej tym gozej bo komornik musi schodzić z ceny. Po drugie nikt nie kazał nikomu pakować sie w długi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

no ja wiem że zawsze są chętni , jakiś czas temu na licytowanego vw sharana było około 30 chętnych ale osobiście na takich licytacjach rozglądam się za jakimiś elektronarzędziami

 

na kurczącą się swoją gospodarkę nie ma sensu kupować maszyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28751
izydor6280    1154

a gdzie te normalne ceny, wiekszosc graty bez opon a cena kosmos


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28751

nie wiem czy zauważyłeś ale ostatnio wrzucałem tu link do 7340 za 100tys.zł, 7245 też potrafią cenić koło 40tys.zł, więc wg. mnie ceny z linków są w miare ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

no to powiem że pewien gościu dla ojca oferował się z 10 letnim zetkiem 3320 (coś w granicach 200-250 mth) za 70tysi :blink: ale się wstrzymaliśmy na razie

a dziś ojciec pogiął przedni błotnik z mocowaniem w 5340 zaczepiając na podwórku za korbę od studni , także trzeba się spieszyć z zakupem 2 ciągnika bo za niedługo może nie być czym w pole ruszyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

a dlaczego tak cenia, bo chlop mysli ze ma swietny ciagnik, a nigdy nie jezdzil zachodnim, handlarz tez trzyma cene, bo jeszcze sa tacy glupi co kupia starego trupa w cenie zachodniego w przyzwoitym stanie i wiekszej mocy


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te  sampo też ma tak mocowane szyby jak w tym zetorze pewnie ktoś produkował kabiny w Skandynawii do różnych maszyn

http://olx.pl/oferta/sampo-rosenlew-500-okazja-czyszczenie-magazynow-CID757-ID5N1OP.html#f268f0c55a

 

 

 MTZETOR

http://olx.pl/oferta/sprzedam-mtz-82-4x4-CID757-ID7vZk5.html#4418185b81

Edytowano przez przybyslawice5211

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mencher_21    0

na pewno był malowany, spójrz na zaczep, felgi (bez żadnej rysy), więc licznik też pewnie kręcony... gościu ewidentnie kłamie- Mirek handlarz i tyle w temacie :) ps. nie jestem znawcą, ale on chyba  ma urwaną dźwignie od wom (zmiana predkosci), ale tu niech sie wypowie ktoś w nich oblatany. (przy tych 6 tys wątpie by się urwała..)

Edytowano przez mencher_21

Jeśli pomogłem kliknij STRZAŁKĘ W GÓRĘ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Felgi  zaczep przedni  i tylni  na pewno malowane , blachy  to  trzeba  się przyjrzeć .

Byłem tam  dziś oglądałem  ten  http://olx.pl/oferta/massey-ferguson-375-nie-390-372-382-398-CID757-ID6EktR.html#494db0eab4 , nawet  ciekawy, ale  błotniki , adaptacja  do  tura i  przód  też  malowane  na  100%.

I  ten http://olx.pl/oferta/renault-ceres-85-z-ladowaczem-faucheux-f5-CID757-ID77vrp.html#494db0eab4  ale  nie nie  podobał  mi  sie 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

oglądałeś je z bliska?  czy przez płot ?

Ten 3085 felgi ma w oryginale, boki maski były malowane oraz zaczep z tyłu. Wizualnie wygląda na niestyrany i niepicowany. 


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Parę km odemnie. Ciekawe czy jest w co powietrze pompować :D bo możę trzeba by było stać z przewodem na zdjęciu


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28751

@janusz20 cena do negocjacji, ale u nas w okolicach będzie miał ciężko ją sprzedać, ci którzy nastawiają się na bydło idą w kredyty i nowe sprzęty, a rolnik który ma parę krów i mógłby takie coś kupić to w większości wypadków już takie ma, albo woli pożyczyć bo nie ma za co kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

oglądałeś je z bliska?  czy przez płot ?

Ten 3085 felgi ma w oryginale, boki maski były malowane oraz zaczep z tyłu. Wizualnie wygląda na niestyrany i niepicowany. 

oglądałem  z  bliska , jeździłem  nawet. 

Ten 375  ma  malowane   błotniki ,  boki  maski  tez ,no i  felgi  jak  już pisałem ,  tego Twojego nie  oglądałem  z  bliska  , ale  przyjrzyj  się błotnikom  , 

Nie wierzę  że  20 letni  traktor może  mieć  takie  felgi 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

czyli handlarz niewiarygodny ?


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Handlarz  dość  drogi  , ale  sprzęty  nie  są  złe , że  coś  tam podmalowane  to trzeba  po prostu  patrzeć , w  końcu  to  nie  nowe .

Że  nie  malowany  to  pewnie  chodziło  mu  o  silnik i skrzynie. 


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj