Polecane posty

bratrolnika    28746

tylko wszystkie jakie widzialem mialy piaste z 8 szpilkami

mysle ze taka 18 nie bedzie wyzsza niz 20

 

z tego co ja słyszałem to opona 12x18 jest wyższa od opony 8,25x20, ale zawsze możesz zadzwonić do sprzedawcy żeby zmierzył wysokość koła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janusz20    106

To jest system przeciwko zapychaniu się redlic  po postawieniu siewnika na ziemi np. w celu dosypania ziarna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik2517    387

To jest system przeciwko zapychaniu się redlic  po postawieniu siewnika na ziemi np. w celu dosypania ziarna.

dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

opony jak dodał przód i tył hehe

 

a ten picowany to jest do sprowadzenia bo w tej miejscowości takiego placu maszyn nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andr3w    49

hehe toż to moje koła :D dla Agrofotowiczów 30% rabat !

Edytowano przez Andr3w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

ja szukalem obreczy tongue.png

sa na alegro, gdyby ktos chcial dam namiar


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Tak jak był Explorer I i Explorer II tak i Antares I i II. I właśnie "jedynki" są w cenie 35-50tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Wydaje  mi  się że  te  oznaczenia  cyfrowe  są uzależnione  od  rocznika ,  ten  z  linku  to  rocznik  2000,  więc  to  chyba  nie  pierwsza  seria , 

  Z  2000 roku , to  nawet  mtz-ta  ciężko  znaleźć  za  45 tys 

 

kiedyś na  ofertę  tego  typu http://pustulhandel.otomoto.pl/

  odpisałem  coś  w  stylu  "wal  się " , a  dostałem  taką odpowiedź 

"Szanowny kliencie,


Możemy sfinalizować transakcję w ciągu maksymalnie 3 dni.

Jak już wspomniano w poprzedniej wiadomości, transakcja zostanie dokonana poprzez Allegro Ochrony Kupujacych, usługi w 100% ochrony kupującym a sprzedającym.

Jeśli nie jesteś zaznajomiony z Allegro Ochrony Kupujacych Oto kroki transakcji:

Najpierw musimy swoje imię i nazwisko, adres dostawy i numer telefonu. Jak tylko będziemy mieć te informacje, skontaktujemy Allegro Ochrony Kupujacych i rozpoczyna procedurę.

Po transakcja jest uruchomiona, Allegro wyznaczy agenta, który zadba o tej transakcji (pojawia się osobiście z naszym kierowcą na dostawy). Allegro skontaktuje się z fakturą, instrukcji płatniczych oraz wszystkie informacje potrzebne. Zostaniesz zaproszony do złożenia kaucji w wysokości 25% ceny ciągnika (12 500 PLN) w polskim rachunku bankowym. Konto bankowe jest przechowywany przez Allegro Ochrony Kupujacych. Fundusze będą przechowywane przez Allegro na swoje konto podczas transakcji, jako środek bezpieczeństwa, że otrzymasz ciągnik. Reszta płatności będą dokonywane po otrzymaniu i sprawdzić ciągnik.

Po wysłaniu płatności na Allegro, rozpoczniemy transport ciągnika na adres, a otrzymasz go w maksymalnie 3 dni.

Będziesz korzystać z 5 inspekcji dni okres. W tym okresie, można przetestować ciągnik, zabierz go do mechanika i sprawdzić  wszystkie dokumenty.

a) Jeśli zdecydujesz się utrzymać ciągnik, Allegro wyda fundusze dla naszej firmy.

b) Jeśli zdecydujesz się go odrzucić, Allegro zwróci pieniądze tego samego dnia, a nasz kierowca będzie przyjść i tył ciągnika (nie koszty związane).

Ciągnik będzie wyposażony we wszystkie dokumenty niezbędne do rejestracji (wszystkie dokumenty pojazdu, umowa kupna-sprzedaży, faktura), jak również 1 rok gwarancji.
 
Ponadto, nasza firma wysyła uwierzytelniony umowy sprzedaży, gdzie są to warunki zostaną określone.
 
Transport będzie do 3 dni, a oczywiście będzie ubezpieczony pojazdu podczas transportu.

Jak widać, to rozwiązanie jest w 100% bezpieczne dla obu stron (sprzedający i kupujący), ponieważ możemy mieć pewność, że masz pieniądze przygotowane do zakupu ciągnika, a depozyt w pełni pokryte i gwarantowane przez Allegro.

Jeśli chcesz kupić ciągnik, odpowiedz nam następujące informacje:

Imię i nazwisko:
Pełny adres:
Miasto / Region:
Kod pocztowy:
Kraj:
Numer telefonu:"
Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Szły rocznikowo, jedynka chyba do 96r.  Też kiedyś pisałem z takimi - niemalże identyczna odpowiedź  :)  co ciekawe za kilka dni dostałem maila z jakiejś niby windykacji że muszę zapłacić ponad 300zł za korzystanie z "pobieraczka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj