Polecane posty

krzysztofz14    75

I co z tego że się cenią po 200tyś.Taki ciągnik się kupuje nowy z dofinansowaniem 50%.Jakbym miał kupić pięcioletni ciągnik za 200 to już wolę dziesięcioletni za 100.

Edytowano przez krzysztofz14

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

I co z tego że się cenią po 200tyś.Taki ciągnik się kupuje nowy z dofinansowaniem 50%.Jakbym miał kupić pięcioletni ciągnik za 200 to już wolę dziesięcioletni za 100.

 

to go kup za 100 jak ci drogo czlowieku malo myslacy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

nie ma z kim dyskutowac.po pierwsze nie kazdy ma dotacje wbij sobie to do glowy!!! po drugie na calym swiecie sprzedaje sie traktory od 2 do 400 tyz za uzywane wiec to raczej normalne.po trzecie po co kupowac za 100 jak mozna wziasc nowego za 200 i miec za polowe czyli sto i tak w kolo.glupia retoryka dla glupich ludzi a swiat i tak rzadzi sie swoimi prawami i watpie ze to ty jestes ten mądry skoro caly swiat robi inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Jak masz dużo czasu w długie zimowe wieczory, to taki młynek będzie świetnym narzędziem do zabicia czasu. :)

Używałem takiego wehikułu do wydzielenia najcięższego ziarna owsa na siew. Zaletą są małe wymiary i prosta budowa. Wady - nieprecyzyjne oddzielanie frakcji ziarna. Z czyszczeniem też różnie bywa - Im większa różnica gęstości między ziarnem a zanieczyszczeniami, tym czyszczenie lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Czy wy już dla żartów zaśmiecacie forum tymi ogłoszeniami czy naprawdę tak ciężko coś pojąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niudizajn    13

 

Jeśli chodzi o silnik to w zupełności wystarczy. Co do samej maszynki to obawiam się , że regulacja samym wiatrem może okazać się za mało. Mam taką dwu letnią maszynkę , ale poza regulacją wiatrów jest jeszcze przesuwana przegródka dzięki której można naprawdę dobry efekt uzyskać. A wydajność wcale nie jest taka mała.

 

Znalazłem ogłoszenie z młynkiem jaki mam. Polecam

 

http://olx.pl/oferta/wialnia-mlynek-do-zboza-fuchtel-CID757-ID6uhn7.html#f702c73bea

 

Na 4 zdjęciu jest przegroda o której pisałem wyżej.

Edytowano przez niudizajn

Kupię bronę wirnikową 2,5m z hydropackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Wydajność tego to około 250 kg/h i trzeba nieźle się nabiegać, żeby samemu sypać i odbierać zboże.

Silnik z pralki wystarczy do napędu wiatraka.

Edytowano przez a1fe26c2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niudizajn    13

Nie no nie przesadzaj kolego. W zeszłym roku z  dwoma kumplami w 2h przewialiśmy 1,5t żyta więc nie jest źle. Chyba , że masz jakiś mniejszy albo inny konstrukcyjnie.


Kupię bronę wirnikową 2,5m z hydropackiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal4610    142

niedaleko mnie taki był :P Ale facet miał z nim same problemy i sprzedał. Wiem że na hydrostat narzekał. Najpierw kupił 2. Z056, a w tym roku widze że ma Z056 i jakiegoś starego Dominatora, nie wiem może 85

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj