Polecane posty

wysoki1122    43

mam podobny też ze zbierającej szkoda mi go na złom oddać a majątku za niego nie dostanę dorobił bym do sieczkarni i zbierał trawę ale nie mam pomysłu jak go dorobić do niej ,napęd musiał bym zrobić chyba hydrauliczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cinek8541    76

Sąsiad swojego 5340 kupował w 2006r. i dał za niego 80.000.Ludziom to się po przewracało


Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Opony są na wykończeniu, a nowy komplet to ok. 8-10 tyś zł. Sam ciągnik był malowany. Zarejestrowanie to też są koszta, przeważnie pierwszy raz w kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubcio    0

http://olx.pl/oferta...html#07baee1baf następny co chce za Zetora więcej niż dał 10 lat temu

 

 

No wiecie, inflacja, te sprawy :P Ale i tak się zdarza, mój znajomy kiedyś tak miał (co prawda nie z ciągnikiem) - kupił u gościa Wartburga, jeździł nim przez dwa czy trzy lata, a potem ten sam gość go odkupił od niego, i to oczywiście drożej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9205

Lepiej u tego gościa nic nie kupuj, lakier kładzie ekstra na graty, tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

czeskich [przyczep do ciągników jadących ponad 30 km/h nie polecam. Miałem BSS 9, jest chyba w galerii i z ładunkiem nie szło nią jechać ponad 25km/h tańcowała po drodzę, jeszcze te opony 18". Słaba na osiach, rama gięta z blachy, lepiej ją odpuść.

Jak już to Niemkę szukać HL 8011, przyczepa godna polecenia, nic z nimi się nie dzieje. Wczoraj miałem na takiej 20 t ziemi i wikiprowała z pomocą tura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ciekawe dlaczego ktoś sprzedaje prawie nową prasę?

Koleś w innym ogłoszeniu ma usługi rolnicze - może zrobił kilkanaście tys bel albo więcej i chce nową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

sezon 2012 ostro w rure i sezon2013,moze tak byc....lub z problemow finansowych co watpliwe ale kto wie.trzeba byloby sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcine    44

Prasa zapewne kupiona za dotację i kredyt. Kredyt został szybko spłacony,prasa robiła a nie stała, więc spłaciła i kredyt i zarobiła na siebie. Teraz pewnie koleś dorwał kolejną dotację, więc sprzedaje starą prasę, zarabia jeszcze na niej i kupuje nową. Tak się zarabia :)


norweskie-lesne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macursus    122

@marcine kolego watpie ze wciagu 2 sezonow prasa sie zwrociła a co dopiero zarobiła na Siebie!! :-P nowa kosztowała dobre 140 tys, niech była brana na prow to i tak musiał dac za nia 70 tys(lub jak przed 40 rokiem zycia ok 50 tys) to teraz policz Sobie srednio 20 zł/snopek to w pierszej wersi musiał by zrobic 35 tys czyli na sezon 17,5tys belek czyli moim zdaniem cos mega nie mozliwego ;-) a do tego przeciez dochodza koszty paliwa, ewentualne koszty naprawy prasy i eksplatacja ciagnika ;-)


Claas Tucano-500 tyś,John deere -400tyś, DF - 350 tyś -- Koszenie Bizonem przy otwartych oknach-BEZCENNE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grubcio    0

@marcine kolego watpie ze wciagu 2 sezonow prasa sie zwrociła a co dopiero zarobiła na Siebie!! :-P nowa kosztowała dobre 140 tys, niech była brana na prow to i tak musiał dac za nia 70 tys(lub jak przed 40 rokiem zycia ok 50 tys) to teraz policz Sobie srednio 20 zł/snopek to w pierszej wersi musiał by zrobic 35 tys czyli na sezon 17,5tys belek czyli moim zdaniem cos mega nie mozliwego ;-) a do tego przeciez dochodza koszty paliwa, ewentualne koszty naprawy prasy i eksplatacja ciagnika ;-)

 

 

Ale wraz z kasą za sprzedaż pewnie wyjdzie sporo na plus ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

@marcine kolego watpie ze wciagu 2 sezonow prasa sie zwrociła a co dopiero zarobiła na Siebie!! :-P nowa kosztowała dobre 140 tys, niech była brana na prow to i tak musiał dac za nia 70 tys(lub jak przed 40 rokiem zycia ok 50 tys) to teraz policz Sobie srednio 20 zł/snopek to w pierszej wersi musiał by zrobic 35 tys czyli na sezon 17,5tys belek czyli moim zdaniem cos mega nie mozliwego ;-) a do tego przeciez dochodza koszty paliwa, ewentualne koszty naprawy prasy i eksplatacja ciagnika ;-)

Przeczytaj jeszcze raz sam siebie :) dał 70 a może i 50, dwa lata zarobkował a teraz za 100tys sprzeda i mu się nie opłaca? Chociaż po mojemu sprzętu branego na fundusze nie można sprzedać przez 5 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj