Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jahooo    9228

Sztywna przyczepa, bez dokumentów - to żadna okazja, a że podmalowana, to niewiele zmienia

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Witam mam takie pytanie jak myslicie opłaca sie kupic D-46 na niskich kołach, opony do wymiany,burty tak samo, podłoga w miare, ogolnie do remontu? cena 2500zł? opłaca sie kupic, przerobic na wywrotke i wyremontowac? Bo znajomy ma taka do sprzedania i nie wiem czy kupic i sie bawic w remonty czy od razu ogladac sie za wywrotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9228

Ta przyczepa z Janowa Lub. już od dłuższego czasu na tablicy. Ja widziałem ją z rok temu.

 

Co do przeróbek - nie opłaca się, wywrotkę w znośnym stanie kupisz za 5 tys. , nie wiem, czy jest sens kombinować. Nie za 2500.

 

Ceny na wschód od Wisły to porażka, a i ruch niewielki. U mnie co i rusz widzę lawety ze sprzętami z zachodu albo zachodniej Polski. Bo ceny o połowę niższe.

 

Sam szukam Poznaniaka lub innego siewnika około 2,5m i ceny zaporowe. A jechać po niego pod Gdańsk nie mam kiedy ani nie bardzo mi się chce.

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartek1992    145

Na pewno to nie jest fabryczny napęd


Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

360 nigdy nie miala napedu na przod, ten most podobny jest do tych z MF, Fendt czy Renault

widac nawet, ze dzwignia od wlaczania napedu uspawana z jakichs drutow :D

bardziej ciekawi mnie co to za 2 przewody ida z przodu az pod pulpit


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

A ja czytałem gdzieś w gazecie i internecie że kilka sztuk C-360 4x4 jako prototypy poszły do Włoch to bodajże do Watykanu.... Jak znajdę artykuł to zamieszczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

http://otomoto.pl/ur...45-A423220.html

ja chcę takiego ursusa :)

to sobie kup co za problem przeciez to nie john serji 8000 co kosztuje majatek.nie rozumiem czemu niektorzy tak sie jaraja taki ciagnikami,przeciez i to stare i dziadowskie i ani komfortu ani nic.porownac cos z tych samych lat z zachodu do 60-tki to tak jak poloneza do bmw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Chcieć nie znaczy kupić. I o to chodzi. Teraz wielu chciałoby wymienić zwykłą 60-tkę na taką z napędem, ale żeby nie musieć dopłacać. Druga rzecz to to, że ta 60-tka jest dość oryginalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

jezeli ktos chce wymienic traktor 2x4 na 4x4 i nic nie dokladac to jest chyba z innej planety albo z glowa cos nie tak,przeciez 4x4 jest drozsze i jak sie kupuje nowe i jak urzywane ,kazdy traktor 4x4 jest drozszy to normalne .rownie dobrze moge chciez zamienic bizona na new holanda bez doplaty,no wez!!! gdzie tu sens?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XMK13    411

Chcieć nie znaczy móc. No ja chciałbym zamienić swoje maszyny na nówki, ale oczywiście nie jest to możliwe bez dopłacenia. Ale chcieć można... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adab11    0
Marcin_95    7

to sobie kup co za problem przeciez to nie john serji 8000 co kosztuje majatek.nie rozumiem czemu niektorzy tak sie jaraja taki ciagnikami,przeciez i to stare i dziadowskie i ani komfortu ani nic.porownac cos z tych samych lat z zachodu do 60-tki to tak jak poloneza do bmw

widzisz ja posiadam gospodarstwo 9 ha ale ornych tylko 7 a na dodatek klasa ziemi 6 więc plony marne.

Nie jest to źródło utrzymania a raczej hobby do którego się dokłada więc po co mi taki skoro mam c 360 i to samo robi

a co do zachodnich to się z tobą nie zgodzę mam styczność z jd 2120 z 1981 roku to wole 60 w jd hałas w kabinie nie wygodne siedzenie ale co trzeba mu oddać to moc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tom1989    34
http://olx.pl/oferta/zetor-7245-traktor-ciagnik-rolniczy-CID757-ID5EAH3.html#2537854df4 ciągnik nie wart tych pieniędzy, przednie opony do wymiany, tylne też żadna rewelacja. Przednia oś ma duży luz chodzi przód tył, krzyżaki i końcówki drążków chyba też do wymiany, nawiewy nie sprawne, w środku mech, podsufitka obskórna, tylne ramie podnośnika ma luz być może to tylko śruba się odkręciła. Pokrywa rozrządu prawdopodobnie była zdejmowana a sprzedający zapewnia, że nic nie rozbierane wszystko oryginał i ciągnik bez wkładu finansowego. Wiem, że to nie nowy ciągnik ale za taką cenę czegoś się wymaga od. Cena do oddania 40tys nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj