Polecane posty

CZESIEK88    0

 

CZESIEK88 też szukałem kiedyś sobie renówki a kupiłem case 1056 a później 845 i nie żałuję więc patrz na stan techniczny a nie wizualny,sprawdź przede wszystkim przedni napęd i czy silnik jest zdrowy a spalanie też jest podobne jak w renówkach.

\

 

na wizualny RÓWNIEŻ będę zwracał uwage bo nie kupie ciągnika na oponach łysych jak kolano oraz z przerdzewiałymi na wolot błotnikami... nie przeszkadza mi że ciągnik z lat 80 -tych będzie miał odświezony lakier itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

http://otomoto.pl/john-deere-6420-s-premium-03r-pq-tls-jd-6410-6610-6810-6620-6820-6920-fendt-A399134.html

takie zdjęcia sprzedawanych pras mi się podobają ;) Widać, że wiarygodne ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turion23    28

stan opon oczywiscie ważny jest ale jak będzie gdzieś mała dziura w błotniku to mi to szczerze nie przeszkadza,sam jak kupowałem swojego case to miał przerdzewiały jeden błotnik tylni ale wiem że był w oryginale i nie szykowany na sprzedaż no i cenę miał przystępną bo mniej kosztował niż niejedna trzydziestka lub sześćdziesiątka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal3050    74

co myślicie o tym i o jego cenie nie za wysoka ale z drugiej strony 95 r http://tablica.pl/oferta/massey-ferguson-3065-s-CID757-ID4UQ8Z.html#657a6525af

 

a ten 91 r http://tablica.pl/oferta/massey-ferguson-3065-CID757-ID2VPwd.html#fef48808b9'>http://tablica.pl/oferta/massey-ferguson-3065-CID757-ID2VPwd.html#fef48808b9

 

ten za to ma nowe gumy za 43 tys by wziął http://tablica.pl/oferta/massey-ferguson-3065-CID757-ID2VPwd.html#fef48808b9

 

a to chamstwo, jeszcze ma czelność się reklamować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MgrLukash    154

Popraw ostatni link bo wkleiłeś 2 takie same, 1 faktycznie wysoko się ceni :huh:


♫Life Is Music♫
♫Music Is Life♫

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jak w tym kraju ma być dobrze jak na każdym kroku ludzie patrzą jak zarobić na oszustwie i później się śmieją z rolnika ze taki naiwny

http://allegro.pl/case-deutz-fendt-naprawa-korekta-licznika-ryki-i3971215141.html

[[[[[[Korekta licznika mająca na celu wprowadzenie osobę trzecią w błąd oraz zatuszowanie prawdziwego przebiegu aby zawyżyć jego realną wartość]]]]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bomber84    6

kolego CZESIEK88 daj sobie spokój z tym za 27 tyś. Byłem widziałem silnik jest w stanie silnego rozkładu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

Kup sobie oryginalna Westfalie kolego,z obudową wentylatora płaską,silnik 5,5 kw spokojnie wystarcza.Mam taką i radzi sobie b.dobrze.


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZESIEK88    0

kolego CZESIEK88 daj sobie spokój z tym za 27 tyś. Byłem widziałem silnik jest w stanie silnego rozkładu :D.

 

tak mi się tez wydaje ze sporo czasu sie oglasza... cena atrakcujna jak by był dobry to by poszedł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
FINN    1478

 

Ursus, jak ursus... cudów ni ma... ;) jak silnik po remoncie to reszte można sobie robić w miarę potrzeb, ale opony to na dzień dobry trzeba wymienic...

A to koszt ok 8tys za komplet... więc może poszukaj czegoś droższego ale za to na zdrowszych oponach... ;)


"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

na tych oponach też by się trochę pojeździ niema co nażekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

i gdzie bedziesz jezdzil, do kosciola ?

ciagnik ma pracowac, jak dla mnie na dobry poczatek do wlozenia te 8-10tys. a to dopiero tylko gumy

za 30tys. mozna juz zaczac szukac czegos zachodniego


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymek1288    2

jest ktoś zainteresowany zakupem zgrabiarki. Posiadam deuth fahr w b dobrym stanie : szerokie kółka, tandem, wyjmowane ramiona . Szerokość 3.30. Naprawde polecam bo maszyna bezawaryjna. podlaskie okolice zambrowa. więcej na pw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

i gdzie bedziesz jezdzil, do kosciola ?

ciagnik ma pracowac, jak dla mnie na dobry poczatek do wlozenia te 8-10tys. a to dopiero tylko gumy

za 30tys. mozna juz zaczac szukac czegos zachodniego

 

 

 

na tych oponach też da się robić w polu nie narzekaj

 

wp***dolisz 8-10 tyś i co zwrucom cie się koszty

 

zjechać k**wa je do zera i w tedy planować zakup opon jak te są jeszcze do jazy

 

a wiesz co kupisz za 30 tyś możesz kupić kota w worku i morze drugie tyle włożysz albo więcej

Edytowano przez hero2513

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jahooo    9231

Na tych oponach to można siano grabić - co najwyżej. Nie kupuje się ciągnika tej wielkości do lekkich prac, tylko do ciągania dużych maszyn. Z tyłu to już "Formuła 1" widzę. Troszkę deszczu i na pusto się pod większą górke nie wtoczysz. Zapraszam do mnie na glinki - porozmawiamy :) Ja kupiłem ciągnik z takimi oponami to miałem problem z samym pługiem po deszczu jechać po drodze. Więc co tu mówić o pracy. "Zajechac do zera" - dobre :D One już są zero. Nie każdy ma pola równe jak stój i będzie takim ciągnikiem ciągac brony po polu.

Jak się nie znasz, to nie troluj tematu.

Edytowano przez jahooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shogun    54

Dobry gościu "zjechać do zera" tzn do dętki?! :D Niektórzy to mają wyobraźnie, kupić ciągnik 120 KM i jeździć na łysych oponach, chyba paliwo jeszcze za tanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1154

@hero2513 dorosnij to pogadamy

a w ursusa nie dolozysz ? czesci sa takiej jakosci ze nie warto wymieniac, jesli jeszcze beda sie krecic stare

kupilismy Renie za niewiele wiecej i odpukac, jeszcze nic sie z nia nie dzieje, kazdy kto kupil dobry zachodni ciagnik powie Ci ze do ursusa juz by nie wrocil


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj