Polecane posty

cash8791    3

panowie powiedzcie jaka jest realna cena za przednie obciążniki do c-360/c-330, na allegro są po 100zł/szt. ale czy ktoś tyle da??? I ile można wziąć za przednie obciążniki od MF255??? z góry dziękuję

 

i wszystko może się zgadzać bo ja do c-360 3p za komplet 6 obciążników (nowy typ) dałem 400 zł ale akurat mi się udało bo gościowi były zbędne , a jeżeli ty chcesz się ich szybko pozbyć (mf) to może daj za sztukę 80 zł i wracając do cen to jeżeli chodzi o obciążniki to tak chodzą od 100-120 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

dzięki za odpowiedź, obciążniki od c-360 zostały zdjęte bo mamy tura, a obciążniki od MF dostałem ostatnio jako obciążniki przy zakupie bron, więc jeśli trafi się kupiec to pewnie pójdą na handel, jeśli nie to będą jako obciążnik do pługa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil496    39

 

Cena podana brutto ale w praktyce pewnie trzeba od faktury Vat zapłacić :)

 

Jak sie dodzwonimy do niego to się wszystko wyjaśni, a póki co to się automatyczna sekretarka włącza ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

 

A co w tych zdjęciach jest nie tak?

 

Jak co nie tak ciągnik zasypany śniegiem nawet nie miał czasu by go odgarnąć czyli świadczy o sprzedającym na to w d...ie a po za tym skoro nie odsnieżony to można powiedzieć że coś do ukrycia ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarcinO10    69

http://rolnictwo.anonse.pl/lubelskie/lublin/ciagniki-rolnicze-traktory,501/ciagnik-massey-ferguson-382,6932214.html

 

 

"Hello,

 

I have received your email regarding my machine - Massey Ferguson 382. The price is 3000 euro. All the accessories are included in the price. For the moment I am living in United Kingdom and the shipping cost for your country is 400 euro. The machine is in perfect condition, with no damages. If you want more details about this deal, please reply and I will get back to you with details.

The price is that low because I am charging also the delivery cost.

 

Regards,

Emily T.

 

Hello,

 

 

Regarding the transport I prefer to use a shipping company because is more safe also for me and for you. I am a serious and fair woman and I prefer to deal only with serious people. The payment will be made to the shipping company bank account, you will receive an invoice, a tracking number and also 10 days to check it, inspection period to decide whether you want to keep the machine or not before they release the funds to me. We can also use the post office but it takes longer and it is not so safe.

The total price with delivery to you is 3400 Euro ( 3000 + 400 transport cost).

 

Regards,

Emily T."

 

Nawet odpisali.

 

Ale z tą Pocztą to mnie rozwalili :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcine    44

 

Jak co nie tak ciągnik zasypany śniegiem nawet nie miał czasu by go odgarnąć czyli świadczy o sprzedającym na to w d...ie a po za tym skoro nie odsnieżony to można powiedzieć że coś do ukrycia ma

 

Czyli jak rozumiem, jeżeli coś się sprzedaje, to musi to być wypicowane i wymyte, tak? Racja, sprzedaje się wygląd, ale bez przesady. Śnieg na dachu przymarznięty i miałby go specjalnie skrobać, żeby zrobić zdjęcia? Nie przesadzajmy :D


norweskie-lesne.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
78kamien    0

A ja też bym sie zgodził z wlkpmder jeśli sie coś sprzedaje to nie musi być to wypicowane ale wypadało by ten śnieg zmieść bo wiem jak to jest zajedziesz 400km a gość ci powie wszystko było widać na zdjęciu a to już Twój. Nie wiem czy byś był zadowolony jak na zdjęcu takim jak to maszyna zasypana śniegiem a na miejscu okazało by sie że pod tym śniegiem ukryte były mankamenty. Zdjęcie to nie wszystko ale robiąc takie fotki to kpina z kupującego jak by chciał coś ukryć pod tym śniegiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Właśnie nie przesadzajmy , ze zdjęcia i tak nie kupisz , a jak chcesz tylko pooglądać to szukaj ładniejszych ;)


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Nie chodziło mi o to że nie jest wypicowany chodzi o to by orientacyjnie wiedzieć jak wygląda czy warto jechać go obejrzeć. Zdarzyło mi sie już wiele sytuacji gdzie zajechałem a ciągnik w częściach po podwórku leżał a przez tel gość zapewniał że ciągnik jak z fabryki tylko w pole jechać. Po z tym wychodzę z założenia zdjęcia swoje a rzeczywistość swoje zazwyczaj w rzeczywistości jest gorzej niż na foto .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shogun    54

Jeżeli zrobisz niekorzystne fotki to nie zwrócisz uwagi na swój sprzęt a czasem możesz wręcz zrazić potencjalnych kupujących i nawet nie będą dzwonić, choćby był idealny. Gościu by chciał dostać za niego ponad 120 000zł a nie chce mu się nawet zmieść śniegu z maski i błotników?! Już dach pomińmy bo nie jest istotny ale jeżeli szanujesz sprzęt i swoją prace to chyba chcesz by ciągnik wyglądał jak najlepiej, a tu gościu podchodzi do sprawy jak by mu nie zależało, może to jeden z tych co "sprzedają" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559
Napisano (edytowany)

Skoro mu nie zależy , tym bardziej świadczy o tym że sprzęt jest dobry i nie masz do czynienia z handlarzem co szykuje na sprzedaż i jego sprzęty wyglądają dobrze tylko na foto ,

-jak na foto zobaczysz że wszystko się świeci aż w oczy razi , a na miejscu szrot - to się wkurzysz delikatnie mówiąc

-a jak na foto zobaczysz szary traktor , a na miejscu świecące cacko - to raczej miłe zaskoczenie ;)

 

Jeśli komuś zależy to można zadzwonić i poprosić o więcej zdjęć

Edytowano przez mariuszd93

;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaman1    159

Przypomniało mi się jak jechałem kiedyś oglądać Jd 6100, zdjęcia nie było koleś opowiadał tak wiarygodnie że ciągnik od niemca który ma 3000 tys motogodzin, jak nowy z igły wszystko, cena nie była jakaś okazyjna ale jak b było tak jak mówi warto było by kupić . Zdjęć nie było bo to z gazety a że miałem jakieś 70 km to się przejechałem. Wjeżdżam na podwórko i myślałem że gps pomylił adres, na podwórku stoi jakiś szrot poobijany. Dobra wychodzimy trzeba obejrzeć gościu bierze klucz 19 i na krótko od rozrusznika pali myślałem że pęknę. Wsiadłem w niego ruszam i coś puka, a on że to tylko łożysko w skrzyni. Żałuje jednego że nie dostał bomby na pożegnanie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shogun    54

Ja raczej bym nie twierdził że świecący się traktor na zdjęciu świadczy o tym że gościu coś chce ukryć, sam spotkałem się z przypadkami że maszyna była nie picowana do zdjęć by nie budzić podejrzeń a gdy pojechałem oglądnąć to okazywało się że poprostu pod brudem gościu chciał ukryć wszystkie partackie naprawy i że by wglądało jak by sprzęt prosto z pola zjechał. Omiecenie śniegu z maski do zdjęć to nie picowanie. Moim zdaniem zdjęcia robi się po to by z grubsza stwierdzić stan i przekalkulować czy opłaca się jechać, czasem kilkaset km. Jak robić zdjęcia pod śniegiem to możne lepiej wo gule zdjęć nie zamieszczać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypomniało mi się jak jechałem kiedyś oglądać Jd 6100, zdjęcia nie było koleś opowiadał tak wiarygodnie że ciągnik od niemca który ma 3000 tys motogodzin, jak nowy z igły wszystko, cena nie była jakaś okazyjna ale jak b było tak jak mówi warto było by kupić . Zdjęć nie było bo to z gazety a że miałem jakieś 70 km to się przejechałem. Wjeżdżam na podwórko i myślałem że gps pomylił adres, na podwórku stoi jakiś szrot poobijany. Dobra wychodzimy trzeba obejrzeć gościu bierze klucz 19 i na krótko od rozrusznika pali myślałem że pęknę. Wsiadłem w niego ruszam i coś puka, a on że to tylko łożysko w skrzyni. Żałuje jednego że nie dostał bomby na pożegnanie :D

 

 

 

Ja tak miałem z kombajnem. Użytkownik tego forum mnie tak urządził. Tle że ja przejechałem 400km w jedną stronę a nie 70, niestety


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafikkisiel    3

http://allegro.pl/ro...3930657842.html

 

co sądzicie na temat tego rozrzutnika

 

Rozrzutnik myślę że jest troche za drogi za t-88 dałbym góra 15-16 tys niby ten po remoncie ale sadzac po oponkach musiał swoje przejsc i gospodarz swoimi umiejetnosciami go uszykował.

 

http://otomoto.pl/ciagnik-zetor-16145-jak-ursus-1614-1604-tanio-A395294.html

 

Nudza mnie takie ciagniki po 3000-5000 tys mtg ten bynajmniej ma nie cofniety licznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj