Skocz do zawartości

Zdjęcie

Z cyklu znalezione na allegro

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15423 odpowiedzi na ten temat

#7901 Share rolniku360

rolniku360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 19:53

Z cyklu znalezione na allegro jak myślicie czy skrzynia od zetora do c360 by podeszła i czy jest dużo cięższa od c360

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Z cyklu znalezione na allegro Dzisiaj, 16:55
  •  

#7902 Share malymiro1

malymiro1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:http://www.youtube.com/channel/UCIKoqQZlOZsypsOY7bVHPjg/videos

Napisany 06 listopad 2013 - 20:24

Z cyklu znalezione na allegro http://tablica.pl/of...html#2ffd9b9eab

taki ładny :((((

#7903 Share Tomasz78

Tomasz78

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2189 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 20:44

Z cyklu znalezione na allegro

witam wszystkich
http://allegro.pl/op...3684217655.html
chciałbym się dowiedzieć czy ktoś posiada lub widział tej firmy opryskiwacz i jak działa

Posiadam taki i jestem zadowolony ,mam go ok 6lat nic się nie psuje wadą jest tylko lanca dzielona na trzy części .

#7904 Share Michalc355

Michalc355

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 20:49

Z cyklu znalezione na allegro Pognieciony jakiś ;)

#7905 Share Marcin349

Marcin349

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 279 postów

Napisany 06 listopad 2013 - 21:22

Z cyklu znalezione na allegro FINN a w jakiej kasie szukasz ciągnika? i czy to jakiś konkretny model czy konkretny zakres modeli?

#7906 Share MarcinAG

MarcinAG

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 70 postów

Napisany 07 listopad 2013 - 11:40

Z cyklu znalezione na allegro Jak uważacie nadadzą sie te kuwetki do warsztatu?

http://allegro.pl/ku...3665998243.html

#7907 Share CZESIEK88

CZESIEK88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:http://meegan.wizytowka.pl/

Napisany 07 listopad 2013 - 12:20

Z cyklu znalezione na allegro http://tablica.pl/of...html#ede7feda9c

prawdziwa okazja :P powinien zamienić 2 z 5 na miejsca

#7908 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 07 listopad 2013 - 16:41

Z cyklu znalezione na allegro @marcin349, szukam 1614 na 4 skrzyni, lub 1224 turbo oczywiście tylko i wyłącznie w gre wchodzi eksportowe wersje. Ale coś dobrego to trudno znaleźć... jak ładny to na łysych oponach i za majątek... a jak wiadomo , do 150 km zwykłych radialek nie bede zakładał...

ale teraz zastanawiam się nad tym:

http://tablica.pl/of...html#78785586e3

co mam dokładać 10 tyś na opony do kupnego, to dołożę do swojego i obejdzie się bez kredytów i będe wiedział co mam :)

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#7909 Share Marcincc360

Marcincc360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 133 postów

Napisany 07 listopad 2013 - 21:05

Z cyklu znalezione na allegro http://tablica.pl/of...html#e232dd179c Jak znalazł na zimę! :D
Gdy Ci smutno, gdy Ci źle weź URSUSA przejedź się!!!
Poszukuje ciężkiego ursusa może być nie na chodzie byle by miał przedni napęd.:)
Kupię przedni napęd do szóstki !!!! :D

#7910 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 07 listopad 2013 - 21:21

Z cyklu znalezione na allegro @FINN Po twoich postach widzę że Ty byś chciał ciągnik za darmo i jeszcze żeby opony nówki były...Czepiłeś się tych eksportówek jak nikt...Ja rozumiem że lepsze są ciągniki, ale im większa radość,tym krócej trwa...jak to mówią... Przy wyborze ciągnika czy kombajnie to nie można się zbytnio kierować oponami.My kupiliśmy 1214 za 20 tyś technicznie sprawny 100% Tylko wizualnie nie było za dobrze...Oponki przód tył łyse(na śniegu i w błocie-latanie bokiem :D ). Opony komplet prawie 5 tyś.Tył Mitas, przód pireli.Po za remontem skrzyni w tamtym roku nic się nie dzieje...A taki handlarz wystawi ciągnik za 45 tyś bo z dani.Kupiłbyś krajowy,też by chodził! :) No ale jak chce sie kupić i najlepiej nic nie robić no to wybacz.... dużo jest takich gospodarzy co na paliwo nie mają i wiecznie narzekają że trzeba robić...Bierzesz się za gospodarkę to miej świadomość że maszyny trzeba mieć w stanie dobrym.Jest zima odłożyłeś sobie trochę kasy na remont, wjeżdżasz ciągnikiem na warsztat i wymieniasz to co jest niedobre.I później ileś lat jest spokój.A nie jak ty...a ty nawaliło i trzeba robić i już zły że nawaliło, miało prawo nie jest nowe...

Ten Kadett to nie jeździ tylko lata :D
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7911 Share tomek0889

tomek0889

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 106 postów

Napisany 07 listopad 2013 - 23:00

Z cyklu znalezione na allegro http://img02-otomoto...l/A370979_1.jpg
dobry skręt :D

#7912 Share bayu86

bayu86

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 93 postów

Napisany 08 listopad 2013 - 06:48

Z cyklu znalezione na allegro @locke eksportowe wersje są dużo lepiej wypasione, do tego często zadbane, bo przykładowego duńczyka czy fina stać na fachowy serwis, odpowiedniej jakości oleje, jest dużo zalet w takich sprowadzanych ursusach. Tylko że handlarz musi zarobić, więc kombinuje, im więcej wykombinuje tym lepiej zarobi. Jedyny sposób to nie brać od handlarza cwaniaka, tylko samemu szukać bezpośrednio od rolnika. No i Ty mówisz o ciągniku za 20 tys a nie za 50 tys. czyli masz dwa w cenie jednego

#7913 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów
  • Zainteresowania:OFF ROAD, enduro, motoryzacja

Napisany 08 listopad 2013 - 08:12

Z cyklu znalezione na allegro Finn nadawałbyś się do pisania bajek dla dzieci. twoje idealistyczne nastawienie ociera się o fikcje i utopię, czas się obudzić ! Chcesz kupić ciągnik starszej daty ale najlepiej gdyby był nie używany, miał nowe opony z górnej półki, pirelli bo ty na innych jeździć nie będziesz...
Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

#7914 Share Tworkowiak

Tworkowiak

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów
  • Zainteresowania:Różne - napisz to się dowiesz ;)

Napisany 08 listopad 2013 - 08:28

Z cyklu znalezione na allegro Może kogoś zainteresuje prasa Sipma w wersji dość niespotykanej:
http://allegro.pl/pr...3694212573.html

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

#7915 Share pit17

pit17

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 139 postów

Napisany 08 listopad 2013 - 13:54

Z cyklu znalezione na allegro http://allegro.pl/ka...3642019259.html no prawdziwa okazja

#7916 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3019 postów

Napisany 08 listopad 2013 - 14:05

Z cyklu znalezione na allegro O ja piedykam. 600 za kawał złomu?

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#7917 Share padre1989

padre1989

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 532 postów

Napisany 08 listopad 2013 - 14:25

Z cyklu znalezione na allegro do poprawek :) haha. naprawic to ja moze tylko piec w hucie :)

#7918 Share FINN

FINN

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1416 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo

Napisany 08 listopad 2013 - 16:02

Z cyklu znalezione na allegro @locke. ja jestem tego świadom, że chcem coś dobrego to wiadomo, ze trzeba za niego zapłacić... jak kupowaliśmy Finnke to daliśmy za nią 40 tyś, i do dzisiaj nie żałuję tego wyboru, gdybym miał jeszcze raz kupować podobny ciagnik, na pewno padłby wybór na Finnkę. znam eksportowe wersje, wiem jaką maja wytrzymałość, awaryjnosc... wiem, ze nowe to nie są i trzeba się liczyc z awariami, ale można ograniczyć ich częstotliwość w roku... A krajowego kupować to nie widzę sesnu, skoro mam 1224 z Pgr, jest u nas już prawie 20 lat to wolę w nią zainwestować i będe śmigał. jeszcze pare lat , do puki nie kupi się czegoś nowego bo w najbliszczych latach palnuje zakup nowego w okolicy 150 km, ale to jeszcze dalsza przyszłośc. I jeszcze jedno powtarzam , NIE CHCĘ ciągnika za darmo !! wiadomo jak sprzęt sprawny kompletny to wiadomo, że trzeba wyłożyć i ja jestem tego świadom... Ale jak widzę te ceny to aż odechciewa się kupowania jak to ludzie się cenią... przeszło 20 letni ciagnik z oponami do wymiany krzyczą po 50... no sorryy...

@andrejus, oj uwierz na tym forum są lepsi bajkopisarze... ;) Ja po prostu wiem czego szukam... chcem ciągnik z wyciszoną kabina , z oponami które jeszcze pare lat przechodzą , z rozbudowana hydraulika, chiczem, i w oryginale, jesli mam go naprawiać to nie za bardzo uśmiecha mi się grzebać po kiś innym... ;) i który będzie wart swojej ceny... tak , wiem wymagający jestem...

"Wielu internautów jest kundlowatych.Jedyne, co mogą, to anonimowo szczekać, podgryzać najwyżej kostki, bo wyżej nie sięgają. Jakby ich odwiązać z łańcuchów i kazać coś zrobić, to by nie dali rady." K. Jackowski
Skargi, wnioski i zażalenia, proszę kierować na PW i GG :)

#7919 Share andrejus

andrejus

Zaawansowany

• userphoto
  • Members
  • PipPipPip
  • 606 postów
  • Zainteresowania:OFF ROAD, enduro, motoryzacja

Napisany 08 listopad 2013 - 16:24

Z cyklu znalezione na allegro handlarze zrobią dla ciebie taką ofertę że aż będziesz się ślinić haha Wystarczy że powiesz im czego oczekujesz haha
Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#7920 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2726 postów

Napisany 08 listopad 2013 - 17:10

Z cyklu znalezione na allegro @FINN dobrze gada, zdarzało się że krajowy wychodząc z fabryki był gorzej rozklekotany niż export po 3-4tys mth . Jak to mówią starszej daty spece - milimetr nie kilometr i dawaj na montaż na kraj.... Druga sprawa oleje - u nas superol, hipol i nic więcej ciągnik nie widział, w chłodnicy kranówka- złoża kamienia w układzie, a w baku cokolwiek śmierdzące ropą... I jak znajdziesz zadbanego krajowego to z pewnością 50% części w nim to tanie buble za parę złotych co nie wiadomo kiedy i gdzie padną ( pompy, tryby, węże itp - wszystko co zostało założone jak ryginał się zużył). Kto chociaż raz widział zadbany ciągnik z zagranicy ten w życiu nie kupi użytkowanego w Polsce.