Polecane posty

robert812    101

To akurat duzy minus, ale z drugiej strony teraz są te szybkie rozruszniki i wszelkie grzałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misiulek    16

logika w tym taka ze chcieli kupić trupa za grosze podszykować i opchana dalej z zyskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozzykot    0

ozzykot odpuść sobie tego chińczyka... już lepszy władek przynajmniej cześci są do niego.

 

zaintrygował mnie trochę bo taka cena za fabryczny ciągnik i na dodatek z tego wieku to raczej niespotykane! Ja bardziej szukam coś w tym stylu http://tablica.pl/oferta/japonski-traktor-hinomoto-14km-4x4-z-glebogryzarka-ID4jZzl.html#8dfc3843eb

a t-25 czy c330 to tylko gdy cena będzie naprawdę atrakcyjna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Byłem koło Wrocławia i oglądałem te ciągniczki Japońskie, super sprzęty, zawracają dosłownie w miejscu Mają do tego jakiś system. Takie były ponad 30 km to większe niż 330 nasza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matisz    121

Byłem koło Wrocławia i oglądałem te ciągniczki Japońskie, super sprzęty, zawracają dosłownie w miejscu Mają do tego jakiś system. Takie były ponad 30 km to większe niż 330 nasza.

 

No tak tylko porownaj sobie ich uciag z nasza c-330 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

re: ozzykot; Trudno powiedzieć do czego go potrzebujesz, typu folie, pod szkłem, to tak, małe zwrotne i swoje zrobi (coś już widziałem). Jeśli nie, a do ogólnych prac, ja osobiście polecam standardową 330, albo 360. (spójrz na dostępność części i ich cenę, nic wiecznie nie będzie „chodzić”)

 

re: misiulek; Nie pchaj się w to, wiesz co części musisz na kupić? Wszystko co ruchome. To nie brona, żeby farbę położyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

Sorry, zachowałem się jak blondynka. Wydaje mi się że godzinę temu nie było tam tych numerów ale mniejsza o to. Co sadzicie o nim poza tym?

Wygląda całkiem nieźle , zobaczyć warto , zwłaszcza jeśli masz niedaleko , z paleniem faktycznie nie jest za dobrze w tych modelach ;)

Nie obrażaj blondynek :lol: :P


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

 

No tak tylko porownaj sobie ich uciag z nasza c-330 :D

Napewno dużo większy niż 30, przeważnie mają napedy. A oglądałeś takie 30 km i większe. one są gabarytowo wieksze , masywniejsze, niż nasze 30, z napedem, silniki 3 cylindrowe, zbierają się jak niewiem. Te ciągniki używane w uprawach ryżu, pracują po silnik w wodzie, wiec muszą być dobrze zrobione.

Mają system że jak załącza się napęd to zakręcają tak jak na jednym zachamowanym kole, dosłownie na miejscu, po wyłączeniu tego to już paru metrów potrzebują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ozzykot    0

Faktem niezaprzeczalnym jest że Ursus C330 jest dobrym ciągnikiem - ale te ceny! ludzie dajcie spokój!

Jestem właśnie na kupnie jakiegoś ciągnika i powiem że już oglądałem z kilkanaście C330, c328 i poniżej 15000-16000 zł w przyzwoitym stanie nie kupisz, a jak się coś znajdzie w granicach 10 000 zł to albo kapitalka go czeka na dzień dobry albo nie ma papierów ewentualnie jakieś "mieszańce" (najczęściej z zetorem lub c-25). A jak chcesz się potargować (z rolnikiem ) to to prawie jest herezja najwyżej 100zł na paliwo i tyle no i stoi sobie przy drodze taki ciągniczek kilka lat aż przyjedzie chandlaż i kupi za pół ceny.

Nie wiem czy ja mam takie szczęście że trafiam na "sprzedających" , a nie na chcących sprzedać, może teraz jest takie popularne hobby że się sprzedaje ale tak naprawdę to nie chce się sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
toodziala    1

taki zetor to dobry traktor mam takiego tylko 10km więcej ma ale ma pare wad jak koledzy wspomnieli to zimą ciężko pali trzeba wstawić grzałke, a poza tym to bez tylnych obciążników to z turem nie dasz rady. Ja mam po trzy w kole i to za mało jak ładuję sianokiszonkę, Napęd w tych ciągnikach często się nie rozłącz tylko trzeba cofnąć do tyłu dopiero rozłączy i rzeba na niego uwarzać łatwo uszkodzić przy wyjazdach na asfalt czy beton jak jest załączony i np. wyciągamy ciękie ładunki ale jak się uwarza przy łagodnych skrętach nić sie nie dzieje. Na polu to rozwiązanie tego napędu jest dobre bo ciągną oba koła. Poza tym to dobry sprzęt i dośyć oszczędny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

ktoś to ma pomysły.kto coś takiego zatwierdził.

Edytowano przez matingus

Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor6011    1

Tylko czemu ma na tylniej klapie napisane 2.5 V6 jak w E36 M3 wychodziły rzędowe szóstki 3.0 albo 3.2????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj