Polecane posty

razor275    279

Ten zetor jest 2 miejscowości ode mnie, aż dziwne że nie ogołocony z obciążników i zaczepów ;)

Btw. Ten handlarz ostatnio zmienił miejsce robienia zdjęć nie podaje już dokładnej miejscowości oraz nie pisze już swojego imienia w ogłoszeniu chyba ma coś na sumieniu :)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
razor275    279

Dokładnie ten sam, sam widzisz że ma trochę tego towaru do tych ciągników :)


Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

Zobaczcie to i ocencie. http://tablica.pl/of...html#8b1bbae9be

 

 

Moim zdaniem sie opłaca . Żebym miał bliżej to sam bym z chęcią kupił. Ciekawe czy ta osoba zrezygnowała z hodowli czy z niemiec sprowadza bo wiem ze w ostatnim czasie z niemiec duże ilości takich rzeczy przywozili .


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusFan1222    23

@ ZenekC330 nie wiem jakoś nie przekonywuje mnie to ''wymalowanie'', tutaj stan gorszy co prawda i nie wiadomo co w nim siedzi http://tablica.pl/of...html#78827378c5

Ale przynajmniej nic nie jest ukryte, zamazane farbą.

Edytowano przez UrsusFan1222

W życiu nie można mieć wszystkiego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

ursusfan1222 jeżeli to było do mnie to zbytnio nierozumiem czego się tyczy ? Bo niestety ale ja o tym zetorze sie nie wypowiadałem tylko o kojcach dla loch


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lew908    210

spoko nic się nie stało każdy może sie pomylić :P


"Ziemia to klejnot drogi, kto jej pilnuje nie będzie ubogi"

Jeśli zgadzasz się z moim postem to strzałkę w górę wciśnij to nic nie kosztuje a mnie motywuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

@UrsusFan1222 Co do tego zetora to chyba masz racje, rozważam też taką opcje żeby kupić 6211 albo 7211 za 15-20tys, a za pozostałe pieniądze posiedzieć miesiąc w garażu i zrobić kapitalny. A jak było by lepiej to już sam nie wiem.

Edytowano przez zenekc330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    185

http://tablica.pl/of...11-ID4k6hx.html

 

Co o nim sądzicie? Widać ze malowany, warto jechać 150km żeby obejrzeć?

 

Według mnie nic specjalnego ten zetorek: przód bez możliwości blokowania resorowania - do tura nie bardzo, z tyłu opony 14,9 - za szybki nie będzie, chyba że ma "szybsze" zwolnice, ale raczej ma zwykłe. Zależy do czego potrzebujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artursz89    454

Ciekawe ile bel zrobiła jak 2005 rok:)... Mamy podobny model z 2012 r. od nowego to dobrze chodzi, co prawda nieco ponad 1000 bel dopiero zrobiła:). Dobija dobrze owija również ok. Tylko jak już to trzeba smarować z góry a nie przez te otwory co są fabrycznie.

 

Dla porównania w 2012 r. Model który jest z tego co widać z wyglądu technologicznym następcą (albo nawet tą samą maszyną z innymi oznaczeniami:)) tj. BR6090 kosztował 87 tyś brutto. Na cenach używanych się nie znam, ale wydaje się że jak belarka dużo dostałą w tyłek to się chyba nie opłaca

Edytowano przez artursz89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

lepiej kupić używany znanej dobrej firmy niż nowy jakiś nieznany sprzęt.


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin349    26

Sąsiad ma takiego to fajny tur tylko wysoko mocowany, więc może inny. Ciągnik to bym się zastanowił ale ładowacz?? nowe to nowe, przyjdą zamontuję i git bez niepotrzebnej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj