Polecane posty

Przemo    0

60 za 5 tys to nie wiem jak u was ale u nas to rzadkość albo do remontu i bez papierów ceny normalnych 60 zaczynają sie od 8-10 tys do ok 15. Wiem bo niedawno kupiliśmy 60 do drobnych prac (opryskiwacz oraz ziemniaki) wiec jestem zorientowany. Miałem okazje kupić c-355 od od kobiety której mąż zmarł kilka lat temu a ciągnik stał nie ruszany ale była bez papierów wiec u mnie odpada ale kupił ją znajomy za 4,5 tys. nie wiem jaki stan ale jak ogólnie oglądałem to opony do wymiany nie wiem jak tam silnik i reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

drożej C-360 sprzedać cięzko wierz mi :D Dobrze że są jacyś kupcy jeszcze bo jam usze pozbyc sie mojej. Tylko tych c-360 jest pełno wszędzie na sprzedaż


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

U mnie C360 ok 85-87r chodzą jak w dobrym stanie po 13-15 tys :D chętnych nie brakuje- moment się sprzedają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

5 tys u mnie za 60 bez problemu nawet 1 miala komplet nowych opon i nie bylo komu dac gosc na czesci sprzedal i wyszlo mu 7 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Ja sprzedałem 4011 w opłakanym stanie, silnik, skrzynia i most do remontu- za 5500zł. @Lukaszjarm nic tylko odwiedzę Cię z lawetą :D dobry interes jak nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosiarka    2

lukaszjarm

Bez przesady kto ci sprzeda za 5 tys 60 na nowych kapciach w dobrym stanie same opony to juz leko 2 tys a reszta albo ktos jest głupi albo ma bardzo dużo kasy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PaWeL1995    1

U mnie 60 chodzą w granicach 10-17 tys niektóre maksymalnie do 20tys z tego co dzisiaj w kramiku widziałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukaszjarm    4

a co by mi dalo jak bym wam glupoty mowil ja od tej 60 kupilem tura i zalozylem do ciapka i koles mowil zebym kupil sobie jakas 60 bo z 20 sztuk ma po 5 tys jest nawet c-362 tylko ceny nie pamietam

ale ja i tak nie chcem 60 widziec na podworku mam zetora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

No jak masz Zetora to bez sens kupować C-360. to jak zamienić piłe na tępa siekiere


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek1607    1

to ja już wolę tego Rekorda z 2003r :lol: lub BSa, bo gdzie szukać części do Dynamica... pisze, że kupił go w 2006r, ciekawe dlaczego już sprzedaje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesio200    3400

ja sprzedałem 360 85 rok silnik po remoncie w oryginale z kab za 17 tyś a 3p 89 rok za niecałe 18 tyś wiec jak coś jest wmiare dobre i ładne to można dostać za to jakieś dobre pieniądze a nie 5 tyś :lol: tylko że to były roczniki 198. a nie 196./197. ;)

 

pierwsze foto :P

http://moto.allegro.pl/ursus-912-pierwszy-wlasciciel-nie-zetor-914-i1374359750.html


czesio200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Tak, jest wygięty.

Stąd też niższa cena [choć nie wiadomo czy coś jeszcze nie oberwało przy transporcie]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Widać że troche robił i dosc był rozgrzany bo farba na silniku się złuszczyła ale wedle mnie jest ok papci ma ok wizualnie też super. Jak masz lbisko jedź oglądać


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Kuzyn ma zetora 10245 i w kabinie jest mało miejsca tylko na jedną osobę .

 

ogólnie w ćięzkich Zetorach i ursusach jest mało miejsca. Bo bardzo mało błotnika jest w kabinie. Ale ogólnie te kabiny są komfortowe


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj