Polecane posty

misiek30m2    5

Panowie, jak się sprawdza taki agregacik? Czy może lepiej szukać czegoś na sztywnej ramie bo przyznam, że taki to jakoś mi się nie widzi...

http://tablica.pl/of...html#46c588af49

Mam taki agregat jak ten na zdjęciu tylko 3.6m kupiłem bo był tani,też mi się nie widział.

Teraz po trzech latach mogę powiedzieć że super się spisuje ,bardzo ładnie doprawia i zagęszcza glebę.

Sieję tylko zboża i rzepak więc nie wiem czy nada się do uprawy ziemniaków,buraków itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maly00    26

http://allegro.pl/opryskiwacz-hardi-2500l-24m-i3525141499.html

 

jak sie pryska takim opryskiwaczem? jak ze stabilizacja? rozgladam sie zaczym podobnym 21/24 m ale nie jestem zdecydowany podobno hardi tz maja kiepska stabilizacje szczegolnie przy 24 m obecnie mam polski opryskiwacz to porazka jest musi byc pole rowne jak stol inaczej mozna lacne w polu zgubić ;)

 

co wybrac tak do 18 tys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

He he dokładnie. I szczery do bólu. U nas ten ciągnik za ta kasę poszedł by w momencie. Ludzie znają wartość 40-tek, 55 i pierwszych 60-tek.


BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelll48    273

Coś mi się wydaje, że rok 1987... Wielu jest takich, którzy próbują mydlić oczy rocznikiem...


AgroFoto 28.08.08r-28.08.13r ;)


5 lat minęło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jak to? Handlarz jej nie oglądał tylko w ciemno kupił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Coś mi się wydaje, że rok 1987... Wielu jest takich, którzy próbują mydlić oczy rocznikiem...

 

Lub data pierwszej rejestracji.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Junkers    44

Witam, powiedzcie mi czy można kupić samochód z auto-złomu i go zarejestrować??

 

Znalazłem na jednym złomie fajnego Opla Omege 2.0 16V kombi full opcja 95r, stan bardzo dobry, cały zadbany a w środku jak by prosto z fabryki zjechał, a blachy w stanie bez śladów rdzy(co dziwne), jak się dowiedziałem jedyny defekt i powód kasacji to było to że silnik brał wodę.

 

Silnik bym sobie zrobił albo przeswapował na inny, to akurat najmniejszy, jak nie żaden problem...


KPK Kumurun Team
"Polak jak se chce, to se kurde potrafi" F.Kiepski
Prawidłowo użytym młotkiem i przecinakiem możemy naprawić nawet zegarek.
Belarus 952.4 - U C-330

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj