Skocz do zawartości

Zdjęcie

Z cyklu znalezione na allegro

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15423 odpowiedzi na ten temat

#5661 Share ArekJD1177

ArekJD1177

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 98 postów

Napisany 09 marzec 2013 - 20:58

Z cyklu znalezione na allegro Ciekawe. http://tablica.pl/of...5a22b7;r:8;s:67

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Z cyklu znalezione na allegro Dzisiaj, 18:22
  •  

#5662 Share farmervip

farmervip

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1041 postów

Napisany 09 marzec 2013 - 21:03

Z cyklu znalezione na allegro Cena tez ciekawa :o

:) :)

#5663 Share bartek1992

bartek1992

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 372 postów
  • Zainteresowania:ciągniki rolnicze

Napisany 09 marzec 2013 - 21:45

Z cyklu znalezione na allegro http://tablica.pl/of...48ad71a82;r:;s:

od jakiego ciągnika może być ten silnik ?
Sprzęt rolniczy Zetor 7211 -U-R-S-U-S- C-360 Władymirec T25A2+tur
Massey Ferguson 186 Anna Z-644
Hesston 5540

#5664 Share Cinek8541

Cinek8541

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 333 postów

Napisany 09 marzec 2013 - 22:01

Z cyklu znalezione na allegro Pewnie z jakiegoś starego kombajnu.
Marcin

#5665 Share pawel885

pawel885

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2728 postów

Napisany 09 marzec 2013 - 22:30

Z cyklu znalezione na allegro Te stare kombajny Volvo miały perkinsa 4 pełno tego w Polsce się zrobiło - sezon, dwa żniw , awaria i rozbiórka :)

#5666 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3021 postów

Napisany 10 marzec 2013 - 01:11

zazwyczaj wszyscy ściemniają,jak zajedziesz obejrzec to d*pa złom i tyle ,najgorsze jak jedzie sie przez pół polski bo gosc przez tel mówi ,że wszystko ideał,kiedys takiemu jednemu prawie w pysk dałem

Mało tego że przez telefon kłamał. Na agrofoto rozmawiałem z synem właściciela i też miał byc super stan, zadbany. Tak, tak @romanekdeutz - to o tobie mowa , oszuście.

Co do 85 to nic nie widziałem. Bardziej szukam Dominatora 105.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#5667 Share michal1993

michal1993

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1677 postów
  • Zainteresowania:KPK Komurun Team

Napisany 10 marzec 2013 - 09:27

Z cyklu znalezione na allegro Ja rozumiem jak ktoś jedzie oglądać sprzęt 20km to można podkoloryzować ale jak dalej to trzeba mówić prawdę po potem może być nie miło.

Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

#5668 Share rolniku360

rolniku360

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 550 postów

Napisany 10 marzec 2013 - 09:59

Z cyklu znalezione na allegro my jak pojechaliśmy zobaczyć siewnik to niestety doszło do rękoczynów i skończyło się policją

#5669 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3021 postów

Napisany 10 marzec 2013 - 10:19

Z cyklu znalezione na allegro I 20 km po to koloryzować? Liczyć że klient to debil, zamknie oczy i kupi w ciemno. Kuźwa szkoda że zdjęć nie zrobiłem, bym pokazał jak wygląda świetny stan wg użytkownika romanekdeutz, któy nadal twierdzi że kombajn był zadbany.

sprzedam

Ciągnik Zetor ZTS 16245    www.olx.pl/oferta/ciagnik-zetor-zts-16245-nie-1634-case-fendt-john-deutz-ursus-1614-CID757-IDcIy4R.html

#5670 Share Luke16

Luke16

Zaawansowany

• AgroTeam
  • PipPipPip
  • 1966 postów

Napisany 10 marzec 2013 - 10:43

Z cyklu znalezione na allegro paktofonikas198 pojechałeś obejrzałeś i wszystko w tym temacie ... Sami zrobiliśmy ok. 1000km w poszukiwaniu ciągnika ... I jakoś się nie załamuje z tego powodu ... Każdy tylko koloryzował jakie to piękne i wogóle ... Ale sam handluje troszkę autami i innymi pierdołami i co ?? Ile razy napiszę że coś jest/było do zrobienia + że nie jestem pewny przebiegu to nikt nie zadzwoni ... Taka prawda... A jak wykoloryzuje że autkiem jeździł ksiądz po bułki do sklepu i ma nalatane 120 tys km przez 20 lat to autka nie ma na drugi dzień ... Więc wiesz szczerość nie zawsze jest dobrą rzeczą w handlu .... Ludzie kupują oczami a nie głową

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5671 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3021 postów

Napisany 10 marzec 2013 - 11:03

Z cyklu znalezione na allegro Ja zrobiłem 1500 w dwa dni.
Ja nie mówię żeby od razu wymieniać wszystkie wady w ogłoszeniu bo nie o to chodzi, ale odróżnić stan szrotu od stanu bardzo dobrego. Kombajn z lat 70 wiadomo że nie będzie idealny, ale blacha zgnita tak że wchodzą 2 pięści to już raczej stan co najwyżej średni. W trakcie rozmów pytałem kilka razy o blachy, czy da się wsiąść i jechać kosić. Okazało się że tam jest z 2 miesiące roboty i fura pieniędzy żeby wogóle wyjechać na pole.
Kto oczami ten oczami. Sk**wysyństwo zawsze pozostanie tym czym jest.
Ja sprzedałem kilka sprzętów z własnego gospodarstwa, nikt nie wrócił do mnie z pretensjami za koloryzowanie.

sprzedam

#5672 Share mirek37

mirek37

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 323 postów
  • Zainteresowania:tenis stołowy, dłubanina w garażu

Napisany 10 marzec 2013 - 11:33

Z cyklu znalezione na allegro niestety nie którzy nie znają umiaru ,pluj w oczy a oni mówią że deszcz pada.wychodzą z założenia że jak ktoś przejedzie 200-300 km to kupi bo mu szkoda drogi ale chyba to nie ten temat na te dyskusje

#5673 Share Piootreek

Piootreek

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 10 marzec 2013 - 12:28

Z cyklu znalezione na allegro My pojechaliśmy oglądać Case 190 km w jedną stronę. Dzwoniłem do gościa mówi wszystko w pieknym stanie techcnicznie w 100% sprawny. No ok pojechlismy, zajeżdżamy na placu stoi jakiś Case ale nie zwracałem na niego uwagi bo to był jakiś szrot, pytam się faceta gdzie jest ten case z ogłoszenia on mi mówi że tam stoi, to ja omało tego faceta nie zabiłem, na zdjęciu był w ogóle inny ciągnik niż ten, zadzwoniłem na policjem, przyjechała i dostaliśmy pięniądze od handlarza na paliwo :D

#5674 Share CZESIEK88

CZESIEK88

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 27 postów
  • Zainteresowania:http://meegan.wizytowka.pl/

Napisany 10 marzec 2013 - 12:34

Z cyklu znalezione na allegro rowniez podobny przypadek z ciagnikiem mialem. mf z kabina komfortowa mial byc. po przyjechaniu okazalo sie ze jest mf ale z rama osłonna

#5675 Share ptaszyna

ptaszyna

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1632 postów

Napisany 10 marzec 2013 - 12:52

My pojechaliśmy oglądać Case 190 km w jedną stronę. Dzwoniłem do gościa mówi wszystko w pieknym stanie techcnicznie w 100% sprawny. No ok pojechlismy, zajeżdżamy na placu stoi jakiś Case ale nie zwracałem na niego uwagi bo to był jakiś szrot, pytam się faceta gdzie jest ten case z ogłoszenia on mi mówi że tam stoi, to ja omało tego faceta nie zabiłem, na zdjęciu był w ogóle inny ciągnik niż ten, zadzwoniłem na policjem, przyjechała i dostaliśmy pięniądze od handlarza na paliwo :D

Poważnie? Policja zajmuje się takimi sprawami? Miałem to samo, pojechałem oglądać rozrzutnik a tam był całkiem inny niż na zdjęciach (taki sam model), totalny szrot, to się pytam gościa gdzie ten rozrzutnik ze zdjęcia a on że to ten, skończyło się na tym że ich trochę opieprzyłem. ;[

#5676 Share paktofonikas1987

paktofonikas1987

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3021 postów

Napisany 10 marzec 2013 - 13:00

Z cyklu znalezione na allegro http://otomoto.pl/ko...0m-A265139.html

http://allegro.pl/ko...3087118084.html

Ma ktoś blisko żeby podjechać zobaczyć co to jest? Czy to aby nie stan bardzo dobry w ogłoszeniu a faktycznie szrot?

sprzedam

#5677 Share Michalc355

Michalc355

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 170 postów

Napisany 10 marzec 2013 - 17:23

Z cyklu znalezione na allegro Ja z ojcem jeździliśmy oglądać przyczepy, pojechaliśmy ok 250km ode mnie do faceta który mówił, że jest w bdb stanie wejdzie spokojnie 8t. Zajechaliśmy, a tu co? drewniana przyczepa z naspawaną 1,5m blachą i pomalowana na błoto, żeby w nią 8t władować to by się złamała, byliśmy bliscy żeby mu w mordę dać... Od razu jak powiedział, że to ta przyczepa to bez słowa do samochodu i w drogę. Sam handlarz mówił, że wstawiają zdjęcia pięknej przyczepy, gość przyjeżdża i jest szrot i szkoda mu 700km w jedną stronę i kupuje badziew.

#5678 Share damianzbr

damianzbr

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2862 postów

Napisany 10 marzec 2013 - 18:26

Z cyklu znalezione na allegro http://www.agriaffai...verda-3790.html

co to za przystawka do QQ? Co myślicie o tym kombajnie i jego cenie?

#5679 Share maly00

maly00

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 383 postów

Napisany 10 marzec 2013 - 20:36

Z cyklu znalezione na allegro mnie ktos kiedys oszukal kupilem auto od oszusta szkoda gadac i nigdy wiecej nie kupie samochodu od kogos kogo nie znam i kto nie jest sprawdzony

a co do sprzetu to nie handluje ale jak mam cos na zbyciu mowie wprost co jest nigdy nie bylo przypadku zeby ktos mial o cos do mnie pretensje wiem jak to jest wydac kase i byc oszukanym wiec drugiemu tego nie zrobie bo nie chce zeby przezyl to co ja....

ja uwazam ze szkoda drogi na maszyny odmalowane odpicowane i w idealnym stanie lalki itd. a do tego duzo idzie sie dowiedziec od ludzi ktorzy sprzedaja obserwowac ich zachowanie podejscie itd. takie moje podejscie i zdanie :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5680 Share renault

renault

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów

Napisany 10 marzec 2013 - 21:17

Z cyklu znalezione na allegro rozumiem że można koloryzować i wiadomo każdy swoje chwali ale rozmawiałem przez telefon z gościem ( dzwoniłem kilka razy i pytałem o szczegóły ) a on stał przy kosiarce i odpowiadał zdecydowałem się, pożyczyłem lawetę i pojechałem 380km w jedną stronę i co kosiarka miała mieć 3 metry a ma 2,65 i przyjechałem na pusto. a ona dalej stoi na allegro jako 3m i to jest lely z 1996 roku a nie pottinger z 2000 jak pisze http://otomoto.pl/po...er-A247869.html