Skocz do zawartości

Zdjęcie

Z cyklu znalezione na allegro

• Zamknięty temat Ten temat jest zablokowany
15423 odpowiedzi na ten temat

#4261 Share lukaczmarek

lukaczmarek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2660 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 14:06

Z cyklu znalezione na allegro on jest pośrednikiem ale nie figuruje w zadnych dokumentach. sprzedaż tylko fikcyjnie idzie przez niego a ty dostajesz fakturę od sprzedawcy z niemiec czy francji jak już pisałem. Przy takiej fakturze z krajów UE ty nie płacisz vatu ale i nie możesz go sobie odliczyć czyli cena netto jest jednocześnie ceną brutto

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Z cyklu znalezione na allegro Dzisiaj, 14:07
  •  

#4262 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów
  • Zainteresowania:Motoryzacja, Rolnictwo, Informatyka, Kino, Muzyka

Napisany 16 wrzesień 2012 - 14:31

Z cyklu znalezione na allegro Czyli z tych aukcji, które podałem to wszystko ceny netto, ale, że gość nie musiał Vatu odprowadzać, więc takie też ceny dał. Więc jeśli tak serio by było to normalne ceny są.

#4263 Share MFrolnik26

MFrolnik26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 19:03

Z cyklu znalezione na allegro http://tablica.pl/of...47fe6cfb;r:8;s:
oto odpowiedź na mojego maila do sprzedającego :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hello,

Thank you for your interest in my tractor.
I`m looking to sell it for 4,600 euro and I pay for shipping/insurance/handling (i can ship anywhere in the Europe). The tractor is in perfect condition, do not have any kind of damage on the body, also the interior is like new and come to you with all the papers documents. All documents you need for ownership, log book , manuals and bill of sale will be provided along with the tractor.
I want you to know that the tractor was my father and i don't need it anymore. I am located in Greece and the tractor can be seen and tested at my address, also the tractor can be shipped from here. If you are interested i can send you pictures, specifications and all you need to know about this sale.
Look forward hearing from you.

Thank you,
Mihalis K.

#4264 Share szmergiel

szmergiel

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 440 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 19:07

Z cyklu znalezione na allegro jak nie macie pojecia o podatkach to nie robcie wody nikomu z mozgu. :wacko: jezeli sprzedawca za granica nie jest platnikiem vat (ryczaltowiec)a jest to bardzo rzadko to kupujesz tylko na umowe i nie ma netto czy brutto. przypadek nr 2, sprzedajacy jest platnikiem vatu a KUPUJACY NIE JEST LUB NIE POSIADA DZALALNOSCI GOSPODARCZEJ I NR NIP EU to kupuje tam tylko w cenie brutto bez znaczenia jaka jet tam stawka,jezeli kupujacy POSIADA NIP EU kupuje tam w cenie netto a aprzedaje w cenie brutto i odprowadza vat do urzedu skarbowego od kwoty wpisanej na fakturze (jezeli kupil od niego vatowiec to pozniej ten vat sobie odliczy)NIE MA MOZLIWOSCI ZE KTOS WYSTAWI FAKTURE NETTO Z INNEGO KRAJU NA PRYWATNA OSOBE

#4265 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 19:36

Z cyklu znalezione na allegro @MFrolnik26, tak też dostałem emaila, wyśmiałem i zapomniałem o ogłoszeniu ;)

#4266 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 19:50

Z cyklu znalezione na allegro Panowie po co się kłócic o podatki. Nie zdziwię się, że jak do niego zajedziesz to ci powie, że własnie niedawno ten egzemplarz sprzedał. Ale chętnie za opłatą zawiezie cię gdzie sa takie tanie abyś mógł coś kupić i pomoże przywieźć. Ozywiście jak zajedziesz tych tanich akurat nie będzie a on wykasuje cię za dowóz i kupuj co chcesz. Ewentualnie zaproponuje sprowadzenie po wpłaceniu zaliczki. Stary numer handlarzy. ładna sztuka na foto ma wabić jelenia.
Skoro w ogłoszeniu widnieje cena brutto to tyle płacisz handlarzowi i guzik cię obchodzi. Posredników żadnych tu nie ma bo nikt nie da na zachodzie ciągnika polskiemu handlarzowi bez kasy. Oni to kupują na fakture, tam płacą cenę brutto.
Dalsze domniemania w tej sprawie są zbędne. Dla mnie to trefne ogłoszenie. A ty jak chcesz to podjedź i się przekonasz.

#4267 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 20:14

Z cyklu znalezione na allegro Ale ja bym z nim nigdzie nie jechał po żaden traktor. Jeśli miałby go na miejscu, wtedy z wujkiem i znajomym jedziemy go zobaczyć, znajomy go obada (taa z zna się jeździł wszystkim już, wie co jak działa i jak powinno) jeśli technicznie ok to sprawdzenie dokładnie papierów do rejestracji, potem cena i jeśli wszytko ok to kupujemy, jeśli coś nie tak to dowidzenia. Napisałem tutaj o tym, bo to jedno z wielu okazyjnych ogłoszeń, które póki co wydaje się wiarygodne i chciałem poznać opinie kolegów z forum. Co do Vatu również się trochę dowiedziałem od kolegi wyżej.
W pt sie umówie i w sobote rano jade tam, napisze potem co i jak, jeśli gość wiarygodny i ktoś by chciał kupić jakieś maszyny.

#4268 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 20:52

Z cyklu znalezione na allegro http://otomoto.pl/ze...11-A216022.html

#4269 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 21:47

Z cyklu znalezione na allegro Sorry, że zapytam, ale co ten zetor to okazja :) ? Nie mam pojęcia jak chodzą tego typu ciągniki..

#4270 Share wojtas972

wojtas972

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 726 postów

Napisany 16 wrzesień 2012 - 21:57

Z cyklu znalezione na allegro no raczej za takiego w dobrym stanie trzeba dac pare tys wiecej ceny czasami siegaja 30tys ale nie wiem czy ktos za tyle kupuje :rolleyes:

http://tablica.pl/of...#a8b11d0b;r:2;s:
jak za 2009r to chyba za malo szkoda ze nic nie napisane w opisie <_<

Edytowany przez wojtas972, 16 wrzesień 2012 - 22:00.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4271 Share razor275

razor275

CBŚ

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 2171 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo , myślistwo , motoryzacja

Napisany 16 wrzesień 2012 - 22:08

Z cyklu znalezione na allegro Osoba kontaktowa - Komornik :D

Bakteria to jedyna forma kultury u niektórych ludzi

#4272 Share hubertuss

hubertuss

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 4050 postów

Napisany 17 wrzesień 2012 - 06:03

Z cyklu znalezione na allegro Z tym zetorem to człowiek poprostu realnie patrzy na świat. kto da za ciągnik 27 letni 30 tys. Znajomy miał 7akiego 94 r to za 32 się buja już z pół roku i nie wiem czy sprzedał. stan wcale nie gorszy od tego na foto.
Co do prasy o ile ogłoszenie to nie jakaś zabawa to u komornika może być kto da więcej więc trzeba spróbowac zadzwonić.

#4273 Share MFrolnik26

MFrolnik26

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisany 17 wrzesień 2012 - 16:05

Z cyklu znalezione na allegro Zetor tani ale takie kabiny to chyba były w 7011 (mogę się mylić) a co do tego komornika to widziałem już sporo jego ogłoszeń w okazyjnej cenie ale to może być cena wywoławcza albo ogólnie jakaś lipa wystarczy spojrzeć na opis, nr gg i skype.

#4274 Share IGL

IGL

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 82 postów

Napisany 21 wrzesień 2012 - 19:46

Z cyklu znalezione na allegro http://allegro.pl/ur...2621874463.html
warty uwagi?

#4275 Share Famer21

Famer21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 752 postów

Napisany 21 wrzesień 2012 - 19:56

Z cyklu znalezione na allegro 43 tys za stara 10tke.. Boże Ci ludzie serio mają nakopane..

#4276 Share Ursusc385

Ursusc385

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2648 postów

Napisany 21 wrzesień 2012 - 20:02

Z cyklu znalezione na allegro No co Ty ? Jeśli bym kupował większy ciągnik to tylko takiego Ursusa, i dałbym tyle za niego.

Za darmo nikt nie odda...

#4277 Share Sadek

Sadek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3929 postów

Napisany 21 wrzesień 2012 - 20:15

Z cyklu znalezione na allegro Patrząc po dolnym zaczepie to nie jest wersja krajowa albo zaczep od starszego modelu . Tak mi się wydaję ale mogę się mylić.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

#4278 Share bobytempelton

bobytempelton

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2120 postów

Napisany 21 wrzesień 2012 - 20:29

Z cyklu znalezione na allegro http://allegro.pl/bi...html#tabsAnchor

:blink: ładny rekord, ale właściciel chyba jest stuknięty :blink:
Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

#4279 Share kris14

kris14

Stary Kombinator

• Moderator Forum
  • PipPipPip
  • 7069 postów

Napisany 21 wrzesień 2012 - 20:32

Z cyklu znalezione na allegro To jest zaczep hitch, występował jako opcja w tych ciągnikach [chyba] bo już takie widziałem :)

Edytowany przez kris14, 21 wrzesień 2012 - 20:34.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#4280 Share tomek73

tomek73

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 7798 postów

Napisany 21 wrzesień 2012 - 21:05

Z cyklu znalezione na allegro Ale ten rekord to igła widać. w Jakim stanie heder.