Polecane posty

Filipoo    14

 

A co napiałem? kup siedzisko razem z mechanizmem przesuwu. 4 otwory i przykręcasz do czegokolwiek. Ale jak pneumatykę masz sprawną do tak jak piał kolega wyżej, od liaza założyć. Wtedy wygoda aż miło

nie głupi pomysł:) tylko już jest problem, znaleźć takie siedzenie graniczy z cudem w moim regionie,u nas jest tak ze nikt nic przydatnego nie wywali... ale ruszyliście trochę moje myślenie:D od iveca coś typu 59-12 one też mają takie siedzenia hmmm.

koniecznie musi być amortyzowane a osobówki raczej nie mają takiego czegoś(a z takich siedzenie najłatwiej dostać):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

filipoo wpisz w allegro: jelcz lub liaz na części. Jest tego mnóstwo, parę telefonów i za 2 dni będziesz miał siedzenie przywiezione przez kuriera. Lub popytaj w okolicy gdzie sprzedają używane części do ciężarówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

filipoo wpisz w allegro: jelcz lub liaz na części. Jest tego mnóstwo, parę telefonów i za 2 dni będziesz miał siedzenie przywiezione przez kuriera. Lub popytaj w okolicy gdzie sprzedają używane części do ciężarówek.

 

tak tak w necie poszukać, a w okolicy nie ma "mijesc"co mają części uzywane do ciezarówek... dzięki za pomysły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Z tymi miejscami w okolicy to może i byś się zdziwił. Części już wymontowane sprowadzają z zagranicy. Nie tak jak do osobówek, że przywożą cały samochód i dopiero w PL rozbierają. Wniosek taki że nie potrzebują zbyt wiele miejsca i przechowują to w niedużych garażach, hangarach które znasz a nie masz zielonego pojęcia co znajduje się w środku bo nigdy się tym nie interesowałeś. Ja swego czasu do ciężarówki po części jeździłem do pewnego importera który mieszkał w centrum Warszawy, a części wynosił mi z piwnicy kamienicy w której mieszkał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominik55   
Gość dominik55

Tu raczej oferty są o ciągnikach i maszynach rolniczych, a nie o samochodach.

@malymiro - tanio, bo ursusa 328 pasowało by trochę poprawić. A z tego co widać to brak już opon, dokumentów i dochodzą ci kolejne koszty, więc tak tanio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

Jakby nie było napisane ze to wały to nikt by się nie domyślił, pytanie czy te wały są, a może to tylko rama z wałów.

Inne sprzęty ma ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19450

Te zetory z linku prawdopodobnie istnieją tylko na tej aukcji znam tego handlarza-a właściwie to miałem z nim kilka razy doczynienia i nie polecam go!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Taaa i na co komu taki szrot za tyle kasy ?


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel885    2279

Te zetory z linku prawdopodobnie istnieją tylko na tej aukcji znam tego handlarza-a właściwie to miałem z nim kilka razy doczynienia i nie polecam go!!!!!!!

Znam gościa z podobnymi ofertami, co do czego to są niby ciągniki z małym przebiegiem ale stały XX lat i wałem nie ruszysz więc ryzyko po stronie kupującego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19450

tylko u niego ich niema ostatnio dzwonię po same z jego oferty mówi,że jest można przyjechać obejżeć pojechałem on mówi,że sprzedany a tu za dwa dni od nowa na necie wystawiony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

Ile płaci się prowizji na allegro. Bo jakiś gość kupił właśnie ładowacz ode mnie za 2500zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj