Polecane posty

andrejus    158

Bez sensu. To tak jakby zapytac która lepsza? Blondynka czy brunetka?

Kup porządne na szrocie od osobówki za 50 zł, troche pracy ręcznej, spwarką szlifierka i 8 stówek w kieszeni

Edytowano przez andrejus

Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

wiesz ze zrobiłbym tak:) jeżeli miałbym ten mechanizm pod siedzeniem:)ale go nie mam a siedzenie zetroskie które mam obecnie w 80 założę do 60 i w 80 coś muszę wsadzić :)

a ja wolę brunetki:)

Edytowano przez Filipoo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

Co do siedzenia, to lepiej poszukaj z jakiegoś Liaza lub coś podobnego, ale pleumatyczne. To na mechanika nie spojrzysz.

Ja do MTZ za takie dałem 150 zł w ładnym stanie. i po zmianie siedzenia to nawet ciągnik polubiłem.

Trza po złomach pojeździć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Ten DF chyba o własnych siłach się nie poruszał przed zrobieniem zdjęcia, Władek do na łańcuszku ciągnął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

wiesz ze zrobiłbym tak:) jeżeli miałbym ten mechanizm pod siedzeniem:)ale go nie mam a siedzenie zetroskie które mam obecnie w 80 założę do 60 i w 80 coś muszę wsadzić :)

a ja wolę brunetki:)

 

A co napiałem? kup siedzisko razem z mechanizmem przesuwu. 4 otwory i przykręcasz do czegokolwiek. Ale jak pneumatykę masz sprawną do tak jak piał kolega wyżej, od liaza założyć. Wtedy wygoda aż miło


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    574

Do siedzenia pleumatycznego na koniec rurki założyć wentyl z dętki i dopompowywać co 2-3 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

A nie wie ktoś pewnego ciągniczka do 37 tyś zł ? Z przodem oczywiście od 80 do 95KM ( 4 cylindrowe) Renault (z przewagą na tą markę) lub zetor np. 8145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    216

no to co że drogi ale ile te silniki wytrzymają MTH to głowa mała a i mało pali kto może zamiast renówki podstawiać Mtz przecież to tak jakby pod renualt clio podstawić seicento

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

nie no z tym mtzem to żart chyba był??? Ja kiedyś tak też myślałem że tylko ursus lub zetor jak nie popracowałem zachodniakiem to szczerze innego nie chce ... a zetor to tak jakbym nic innego nie znalazł ... Przede wszystkim ekonomiczność i komfort pracy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    216

no to bierz jakąś renówkę tylko nie zjeżdżoną ale nie masz co się martwić o silnik mwm bo to parę ładnych tyś MTH pochodzi bez awarii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

rolniku360 z miłą chęcią tylko znajdź mi taką .... :/ Szrotów jest pełno po prostu... A każdy jak się dzwoni tylko obiecuje że super ekstra lub nic nie wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    216

szukaj aż znajdziesz nie kupuj byle kupić bo już nie jeden się najechał na handlarzy co rok czasu maszynę trzyma,zrób mu dobrą próbę jak pojechaliśmy szukać ursusa 1224 dla kolegi to każdy że po remoncie a jak dobrze rozgrzaliśmy to i wycieki wyszły na wierzch tak samo jak ja teraz kupowałem od takiego typka c360 podłączyłem zegar 3 atm facet mówi że silnik zdrowiutki a jak rozgrzałem dałem po garach to 1 atm to od razu mi 1 tyś zł zszedł z ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

jakby mi takie cisnienie pokazal to musial by zejsc 3tys z ceny na kapitalke silnika...

 

renia mwm bedzie super wyborem ale trzeba zwrocic szczegolna uwage na skrzynie biegow bo nie sa az tak mocne jak silnik ewentualnie pomysl na deutz'em jakims a jak rocznik nie ma znaczenia to jakis starszy fendt w tych pieniadzach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolniku360    216

c360 jest z 85 roku kabina do wymiany przednie błotniki a reszta malowanko więc c360 prawie za darmo jak by mi się z takie pieniądze nie trafiła to by była w tym roku prasa a tak to muszę z rok czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

Jeżeli tylni most ma już przystawkę pod przedni napęd to za 10tys kupujesz kompletny przód i masz 4x4 160KM za 30tys ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seweryn20    825

http://tablica.pl/of...fb93926;r:15;s: warto kupic za te pieniadze

 

 

Przód wygląda jak staltech a czwórka dospawana. Kiepski pług jeśli mam być szczery. Mam czteroskibowca takiego. Lepiej dołożyć i coś lepszego poszukać. Z czasem wróci się w paliwie.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj