Polecane posty

Sadek    1123

To jest zaczep hitch, występował jako opcja w tych ciągnikach [chyba] bo już takie widziałem :)

 

 

Wiem jaki to zaczep, bo mam taki u siebie ale ten nie wiem czy nie jest kombinowany z Zetora lub starszego modelu, bo ma inne wieszaki i inny system blokowania.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Ten pierwszy jest oferowany na rynku chińskim, ten drugi był produkowany przez Renault [Francja] dla JD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Trzeba być ostatnim kretynem żeby się na coś takiego złapać. Cena korzystniejsza o 10 000 zł - 20 000 zł od ceny rynkowej to rozumiem ale za taką cenę to od razu widać że coś nie tak.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Temat tyle razy już poruszany... ostatnio pewien tygodnik motoryzacyjny z comiesięcznym poradniku zajął się podobną sprawą i byli pod wrażeniem "profesjonalizmowi oszustwa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek5672    53

no właśnie ostatnio znlazłęm taką okazję tylko był to zetor 6245 za 18 tys stan poprostu przepiękny :) Napisałem do tego co wystawiał ten Ciągnik i był to człowiek z zagranicy który po prostu był zmuszony do zlikwidowania gospodarstwa z powodu kryzysu ;/Był nawet do tego stopnia uprzejmy że chciał mi ten Ciągnik Sprowadzić tu do polski na miejsce przywieść i żebym po prostu nim trochę porobił w polu i jeżeli bym się zdecydował na niego dopiero załatwiali byśmy resztę formalności :) I ja nie poniósł bym żadnych kosztów transportu i wogóle :)


"Zetor Team" :)
Pozdrawiam :)
Zapraszam Do galerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Tak grzesiu zdarzają się okazję, ale ten pan zszedł ci z ceny rynkowej 10tys. bo chce wszystkiego się pozbyć(w twoim przypadku), a ten jd jest 150tys zł poniżej ceny rynkowej... tylko wpłać temu od jd zaliczkę, lub kliknij "KUP TERAZ" on więcej nie oczekuje.


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

no właśnie ostatnio znlazłęm taką okazję tylko był to zetor 6245 za 18 tys stan poprostu przepiękny :) Napisałem do tego co wystawiał ten Ciągnik i był to człowiek z zagranicy który po prostu był zmuszony do zlikwidowania gospodarstwa z powodu kryzysu ;/Był nawet do tego stopnia uprzejmy że chciał mi ten Ciągnik Sprowadzić tu do polski na miejsce przywieść i żebym po prostu nim trochę porobił w polu i jeżeli bym się zdecydował na niego dopiero załatwiali byśmy resztę formalności :) I ja nie poniósł bym żadnych kosztów transportu i wogóle :)

 

Sprzeda ci ciągnik za niższą cene od rynkowej o około 15- 10 tys. Chciał ci przetransportować ciągnik za free. Zaoferował że możesz go używać a gdy sie popsuje to niczym sie nie martw, żadnych kosztów nie poniesiesz.

A może jeszcze coś ci zaoferował?


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiek5672    53

Sprzeda ci ciągnik za niższą cene od rynkowej o około 15- 10 tys. Chciał ci przetransportować ciągnik za free. Zaoferował że możesz go używać a gdy sie popsuje to niczym sie nie martw, żadnych kosztów nie poniesiesz.

A może jeszcze coś ci zaoferował?

Do tego jeszcze półroczna gwarancja pisemna :)


"Zetor Team" :)
Pozdrawiam :)
Zapraszam Do galerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wydaje mi się że to ogłoszenie to nie bubel... Mój wujek/stryjek czy jakoś tak wyszukuje (w najbliższej okolicy) ciągniki do kapitalnego remontu za śmieszne pieniądze kupuje, potem naprawia z duszą i sprzedaje z ładnym zarobkiem. Sprzedaje też w najbliższej okolicy i pewnie nawet nie wie co to ,,allegro,,. I jakoś nikt nigdy nie narzekał na sprzęt kupiony przez niego. Może nie popadajmy w skrajność, może miejmy chociaż nadzieję że nie każdy jest oszustem i zdziercą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexterek    83

a co ma rocznik do tego? co to baba, zeby patrzyc na wiek? ma wszystko co potrzeba: EHR, silnik po kapitalce i skrzynie tez, nowe kapcie, klime i inne reczy potrzebne do wydajnej pracy. a co do ceny to mysle ze jesli igla jak pisze gosciu to warto go wziac, bo za nowy o tym standardzie musisz dac 200tys lekko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Ale cena netto :P Więc jeszcze pare złotówek trzeba doliczyć ... sorry ale nie za te pieniądze ... wlkpmder ma racje... max 100 tyś ... nikogo teraz nie obchodzi ile ktoś w niego włożył liczy się cena rynkowa ... to tak jak powiedzmy mieć jakieś autko z 1994 roku cena rynkowa jego to 3 tyś zł a ktoś za nie liczy 13 tyś bo ma 10 tyś km przebiegu... I dobra ktoś go kupuje i dalej jeździ starym autem... a za te pieniądze można mieć 4 takie bądź inne młodsze na full wypasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dexterek    83

vat od faktury, wiec jesli sie ktos dogada za 20tys to musi doliczyc 4,6tys i jesli jest vatowcem dostanie zwrot. jest jeszcze jedna zasadnicza kwestia ktorej nikt nie podwazy: otoz skoro gosc zrobil go sam, znaczy ze nie ma jakichs wymyslnych systemow jak common-rail czy automatyczna przekladnia i wszelkie awarie mozna naprawic we wlasnym zakresie jesli ma sie elementarna wiedze mechaniczna bez wolania serwisu za 100zl za godzine pracy. choc moze faktycznie cena o jakies 20tys za wysoka. a za 140 na full wypasie sie johna nie dostanie, mozna znalezc cos z przebiegiem ponad 5tys godzin i lysymi oponami. do tego jeszcze brak gwarancji, a pakiet startowy moze zabolec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

A tak wogóle to może mi ktoś wyjaśnić czemu tak ciągniki poszły do góry?? Bo siedzę na allegro patrząc na np. markę Renault i za co niektóre z 82/85 roku trzeba dać niekiedy po ponad 40 tysi!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtas972    11

czy ja wiem czy poszy do gory.... ceny takie byly ... zreszta na allegro zawsze bylo drogo tam wstawiaja ci co chca zarobic bardzo trudno teraz znalezc cos ciekawego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj