Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szmergiel    1053

szmergiel widzę że twoja wiedza o umowach i aukcjach jest znikoma. Przeczytaj art. 701 § 1 kodeksu cywilnego i art. 702

 

Widzę że tak samo jak dzieci z zerówki to z prawem masz małą styczność. Aukcje z allegro wywołują taki sam skutek jak normalna umowa sprzedaży. Naciskając "kup teraz" zobowiązujesz się do zapłaty określonej ceny a sprzedający do wydania ci rzeczy. Dobrą wolą sprzedającego jest cofnięcie umowy albo kupującego. Więc jeśli coś kupisz i nie zapłacisz to nie zdziw się, jak przyjdzie wezwanie z sądu.

 

co wy wiecie najpierw poczytajcie REGULAMIN ALLEGRO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!.I idlatego nie dziwie sie ze chlopa nadal tak latwo zrobic w konia.

 

3.6. Celem Aukcji dotyczących sprzedaży lub wynajmu nieruchomości, Aukcji w kategorii „Wakacje” oraz Aukcji w kategorii „Motoryzacja” (serwis motoAllegro), w podkategoriach „Samochody”, „Motocykle”, „Maszyny budowlane”, „Maszyny rolnicze” oraz „Inne pojazdy i łodzie” nie jest zawarcie umowy, jakiekolwiek czynności podejmowane przez Użytkowników w ramach tych Aukcji nie są wiążące, a Aukcje te mają charakter wyłącznie ogłoszeniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73

Szmargiel, masz rację ale w połowie. Poza tymi wyjątkami reszta Aukcji ma charakter normalnych umów.

 

I kiedy oni zmienili ten regulamin? Bo jeszcze jakiś czas temu tylko Aukcje z nieruchomościami miały jedynie status ogłoszeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grala13    7

stasiek,masz racje ten regulamin musiał sie zmienić,wiem ,że było tak ,że jak gościu przez pomyłke wystawił auto za 1000zł a chciał 10000tys to kupująccy idac do sadu wygrywał wg regulaminu,nie raz mówili w iadomosciach ze ktos kupil dom za kilka złoty lub auto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

Koleś wystawił jeepa wranglera aukcja od 1 zł . Cena końcowa nie zadowoliła go więc wycofał się z sprzedazy.

Sprawa trafiła do sądu po tym jak sprzedawca nie chciał go sprzedać.

 

http://finanse.eurocity.pl/glowna.php?v=art&tekst=1100


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54
Napisano (edytowany)

co do sądowych wyjaśnień umów kupna na allegro-dlatego właśnie serwis zmienił regulamin.a co do ceny to można przecież minimalną wystawić na aukcji,a zanim aukcja będzie ważna musisz sprawdzić,zaakceptować,poprawić cenę ,opis.

proponuję wszystko robić z głową

 

ten ursusik 3512 miał wymieniane opony-1700 godzin na asfalcie-nawet dwa komplety można zjechać.

Edytowano przez wiesmag

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

sprawa jeepa byla jedyna tego typu sprawa w polsce(bardzo glosna) po tym wyroku kazdy kto szukal poparcia w sadzie aby wyrwac cos za grosze naptykal na bariere nie do przeskoczenia ,mianowicie wystarczylo sie powolac na przepis w ustawie nr nie pamietam ale znajdziecie w necie o "nieumyslej pomylce" i figa dla cwanika.po duzej liczbie prosb zespol allegro zmienil regulamin i teraz opcja kup teraz jest tylko zwykla zabawka i nie warto nawet strzepic jezyka z jakimc durnym cwaniakiem ktory probuje cos wyrwac za darmo lub straszy sadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
StasiekS    73
Napisano (edytowany)

Mylisz się. Opcja Kup Teraz czy aukcja wywołuje takie same skutki jak kupienie telefonu w komisie czy samochodu w salonie. Oferent jest zawsze związany swoją ofertą więc jeśli ktoś kupi nowego Iphona za 100 złotych przez allegro to sprzedający będzie musiał go wysłać. Ale jest takie coś jak błąd przy składaniu oświadczenia woli(pomyłka czy nieporozumienie). Ale o tym czy jest to błąd może zdecydować tylko sąd więc musi to być coś poważniejszego. Większe szanse przy próbie uznania błędu są w opcji "Kup Teraz" niż przy licytacji. Więc ten durny cwaniak ma duże szanse wygrać jeśli będzie chciało mu się złożyć pozew w miejscu zamieszkania pozwanego.

I błąd dotyczy wszystkich umów. Nawet kupując nowy telewizor w sklepie, sprzedający może na ten artykuł się powołać. Chociaż on jest bardziej wykorzystywany do ochrony kupujących niż sprzedających.

Edytowano przez StasiekS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrejus    158

ciekawe czy ten kirowiec tyle wart tej ceny http://moto.allegro....2085343750.html

 

Widac że zadbany, opony tez nie najgorsze. Ale 60 tys zł za 120 dB w kabinie. Trochę dużo


Nie bój się tego że twoje życie kiedyś się skończy, ale tego, że może się nigdy nie zacząć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

http://otomoto.pl/pr...36-A135670.html Z ceną nie ma tragedii, ciekawe jak jakość... ;)

Hubert8245 155 tyś netto za Pronara 96 km to raczej mocno przesadzona. Zwłaszcza że koło mnie były takie na testach, tyko że miały koło 200km i więcej i nikt nimi nie chciał jeździć. Za kare na nie kierowców wsadzano. Tak mówili sami kierowcy. NH serie T kupisz taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majs    0

Witam

Nie chce zakładac nowego tematu...

Dowiedziałem sie, że koło Poznania jest porządna firma naprawiająca pompy wtryskowe. Wie ktos dokładnie gdzie jest lub macie namiary?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

W Polkowicach mogę polecić. Ale to będzie z 180 do Poznania na południe.Gość ma serwis Boscha i dobrze robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Witam

Nie chce zakładac nowego tematu...

Dowiedziałem sie, że koło Poznania jest porządna firma naprawiająca pompy wtryskowe. Wie ktos dokładnie gdzie jest lub macie namiary?

Możesz jeszcze oddać tutaj, do Iławy bo masz bliżej. Nie oddawałem tam pompy,ale planuję. Z opisu i zdjęć widać, że powinni znać się na rzeczy.

http://www.diesel-ilawa.pl/regeneracja_wtryskiwaczy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161
Napisano (edytowany)

http://otomoto.pl/ur...12-A134507.html co o nim myślicie?

 

@wiur udzieliłeś się po h*ju. :lol:

 

piotruniu to na 100% nie jest angielski mf, widziałem takie mf 255 wyprodukowane w polsce na export

 

po za tym na serio chcesz kupić 3512? kup oryginalnego małego mf seri 6xx będziesz zadowolony, a kupisz bez problemów w tej kasie ;)

Edytowano przez bobytempelton

Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160
Napisano (edytowany)

Do kupna jeszcze daleko ale wole się w cenach i rocznikach rozejrzeć.A zapomniałem ma być nie więcej niż 50km.

 

W grę wchodzi jeszcze zetor 5211.

Edytowano przez Piotruniu25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prometeusz    3

 

 

Przebieg na 100% kombinowany!!! Przez 24 lata 3000mth? Czyli po 125 mth na rok? Jeszcze w Anglii?

 

ja mam 360 3p i ma 3300 Mth, jestem pierwszym właścicielem ale chodzi tylko w rozsiewaczu, trochę po drodze i z neptunem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj