Polecane posty

izydor6280    1153
a dlaczego tak nisko je wyceniasz?

bo mam taka przyczepe i wiem ile ta rama gieta na zimno jest warta, pozatym kazdy uzytkownik tej przyczepy powie Ci ze do tylu pelnej zboza to strach wywracac


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek82    3

przebieg spory bo jest z kombinatu z glubczyc wiec troche pszeszedl w swoim zyciu sadzac po wygladzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukaczmarek    277

oba wyżej wymienione ciągniki mają duże przebiegi jak na swój wiek. tzn ze raczej oszczędzane nie były. Nie warto się tylko ceną sugerować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prometeusz    3

bo mam taka przyczepe i wiem ile ta rama gieta na zimno jest warta, pozatym kazdy uzytkownik tej przyczepy powie Ci ze do tylu pelnej zboza to strach wywracac

to wiem ale takie ceny są, za sztywne chcą po 5000

a ile wycenisz taką d 47 z nową hutniczą ramą w b. ładnym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radex    4

ja bym takiego czegoś nie kupił.. patrząc na zdjęcia to ciągnik dobrze wymyty.. cena atrakcyjna ale jakoś tak nie przyjemnie wygląda.. lepiej już dołożyć i być zadowolonym:) takie jest moje zdanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

@prometeusz w stanie niemal idealnym to moze cos kolo 6,5-7, tylko w tych pieniadzach mozna by znalesc d55 lub cos czeskiego


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565

A czytać umiesz ? :)

 

Stan techniczny, wizualny bardzo dobry - nie wymagający żądnego wkładu finansowego

 

W 2010 roku przeszedł kapitalny remont oraz dodatki:

 

: Nowe opony przód

 

:Wspomaganie kierownicy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transporter    164

A czytać umiesz ? :)

 

Bardzo przepraszam,już sie poprawiłem :lol:

 

http://otomoto.pl/ursus-355-A51619.html

 

Cena kosmos :blink:

 

Sprzedający dobrze pomyślał,ustawił aukcje na 1410dni,w ten sposób w ogłoszeniach będzie ona zawsze na ostatniej stronie,a w większości każdy zaczyna oglądać od końca :rolleyes:

Edytowano przez Transporter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prometeusz    3

@prometeusz w stanie niemal idealnym to moze cos kolo 6,5-7, tylko w tych pieniadzach mozna by znalesc d55 lub cos czeskiego

d 55 to taki sam szmelc jak d 47 tylko trochę większa, ramy też zimnogięte, a czeskie to wywrotki dwustronne, podobnie jak hl a takie nawet nie umywają sie do trzystronnej, piszę o trzystronnych z prawdziwego zdażenia, taką przerobiłem ze sztywnej, taką trzystronną podjeżdzasz pod dmuchawę czy żmijkę i zostanie Ci ze trzy worki do podgarnięcia a z takiej hl 6 czy czeszki to ze dwie tony, w lato w dusznej stodole lub na słońcu przy 30 stopniach to nie jest przyjemne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Transporter    164

d 55 to taki sam szmelc jak d 47 tylko trochę większa, ramy też zimnogięte, a czeskie to wywrotki dwustronne, podobnie jak hl a takie nawet nie umywają sie do trzystronnej, piszę o trzystronnych z prawdziwego zdażenia, taką przerobiłem ze sztywnej, taką trzystronną podjeżdzasz pod dmuchawę czy żmijkę i zostanie Ci ze trzy worki do podgarnięcia a z takiej hl 6 czy czeszki to ze dwie tony, w lato w dusznej stodole lub na słońcu przy 30 stopniach to nie jest przyjemne

 

Widywało się d47 połamane w pół przy zwózce siana :blink:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydor6280    1153

w d55 ramy sa hutnicze, jeszcze nie widzialem takiej polamanej


Polska B

Kupię zwrotnicę lewą oś okrągłą c330/360

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prometeusz    3

pokaż mi taką d 55 z hutniczą ramą bo ja takiej jeszcze nie widziałem

http://otomoto.pl/inny-inny-przyczepa-d-55-autosan-d-55-C22618947.html

http://otomoto.pl/przyczepa-wywrotka-d-55-A130731.html

dolna rama jest taka sama jak w d 50 a górna jest podobna do d 47 tylko elementy przedniego i tylnego wózka są z kształtowników hutniczych ale wózki to i w d 47 wytrzymują

chyba, że przerabiana albo dwustronny wywrot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj