Polecane posty

adikpl1    257

Może nie znalezione na allegro ale też maszynka na sprzedaż.
Trochę dziwny ten NH. Ma całkowicie inny przedni most niż ta seria, chyba firmy DANA i dziwne oznaczenie. Może jakiś prototyp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarioS    1

:) bez kabiny??? link

jednak wole w wersji pomarańczowej :)link link

tak inaczej wygląda, tak fajnie niepowtarzalnie :)link

link on u mnie ściągał szpule z drutem na budowę płyty gnojowej o masie 1200kg i normalnie podniósł a nie 750kg

do niej potrzeba minimalnie 80km bo przy pracach ziemnych, przy oborniku c-360 stęka czasami potrafi zgasnąć a jak podnosiłem tą szpule to nie raz zgasła :)

 

kolejny bez kabiny :)link

 

 

 

mama pytanie?? macie zdjęcia, bąć znaleźliście w Internecie unhz 750 jak jest nowa?? bo nie lubię robić maniany a w najbliższym czasie chce odmalować swój i chce by był jak nówka :)

 

Ma ktoś u was w okolicy łychę to sprzedania do 750??


Wole polskie gówno w polu niż fiolki w Neapolu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj