Cradle

zetor 5011-5211 [Opinie]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
DarekD    70
 

zależy co ciągasz w koszeniu ?  Jak 165cm rotacyjną to trochę za duża temperatura ale zależy też od termostatu . Oryginalne Wehlera obniżają zaś zamienniki  polskie trzymają nieco większą temperaturę

 
 

nowy

 
 
 
 
 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil22798    0

witam chcial bym kupic zetor 5211.  Chcial bym sie spytac tych co maja ile one maja koni ? jak z silnikami tego typu ? skrzynie mosty ??? ciagnik potrzebny na 10h. Ogrzewania posiada jakies w kabinie ?? radio maja orginalnie czy trzeba zakladac ?? jak w kabinie glosno jest ?? I co najwazniejsze to jak z spalaniem tego ciagnika ? w transporcie ?? w orce ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zetor ma mieć 47kM do 87 , a 51kM do 93.Ogrzewanie posiadają , maja gotowe miejsce na radio ,w kabinie jest cicho . Ze spalaniem nie ma tragedii .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dlaczego mają być wadliwe ? Wytrzymałe sprzęty . Nie wydaje Mi się żeby miał jakieś inne wady niż inne modele tej serii tzn.62 ,72 ,77 . Wszystko zależy od tego jak dbał poprzedni właściciel .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Stanowczo nie , a nawet jakby się udało to będzie to obraz nędzy i rozpaczy . Za taką kasę to może 5011 , aż tak bardzo się nie różnią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Za ok. 30 tys. , popatrz na ogłoszenia . Trochę za drogie te Zetory są . Chociaż tak zerknąłem po ogłoszeniach to może i za 25 tys. coś by znalazł .

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tak , posiadam 5211 od kilku lat i powodów do narzekań właściwie nie mam  , a zbyt delikatnie się z nim nie obchodzę . Wiadomo jakieś awarie występują , ale rzadko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati224    0

ja w tym roku za 7211 z 1988 roku w idealnym stanie dałem 28,500zł. 5211 są w podobnych cenach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakie te ? Występują głównie dwa typy kabin w tych modelach tzn.BK 7011 (mała) i BK6011(duża) , ale obydwie są przestronne i podobnie wyposażone . Występuje też zetor cabrio (bez kabiny) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2400

Z tego co widzę na olx czy allegro to takie zetorki w idealnym stanie są nawet po 40 tysięcy, chyba lekka przesada jak na 25-letni ciągnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil22798    0

a jak z tym radiem ladnie slychhac ?? bo mi bardziej do transportu to radio sie przyda orginalnie montowali radia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dewro    26

Radio jest dobrze słychać, najlepiej załóż 2 głośniki. Otwór na radio i lewy głośnik będziesz musiał wyciąć. Mam na myśli dużą kabinę bo jak jest w małej to nie wiem.


Zetor 7745 Turbo
Ursus C-355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A Ja myślałem że otwory są gotowe :blink: .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dewro    26

Owszem, z prawej strony jest otwór na głośnik eliptyczny. Miejsce na radio też jest ale starego typu, czyli takie które miało tylko 2 pokrętła.


Zetor 7745 Turbo
Ursus C-355

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam8056    6

Witam mam pytanie, czy zetor 5011 pociągnie pług 3 skibowy polski na 5 klasie ziemi i czy nie będzie mu jakoś wyjątkowo ciężko. Chce zamienić t-25 na 5011 ale nie wiem czy w ogóle jest sens.t-25 oczywiście orze dwójkami ale chciałbym coś wygodniejszego ,po  całym dniu we  władku  ręce wydłużają się aż do ziemi (można sznurować buty bez zginania się ) a w głowie szumi jeszcze ze 3 godziny.Może coś doradzicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krilan06    2400

O ile się nie mylę to zetor 5011 ma 45KM, ja mam zetora 3320 z 2004r (też ma 45KM) i daje radę z takim pługiem, a mam lepsze ziemie niż 5 klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adam8056    6

Mam jeszcze polską talerzówkę na 18 talerzy Władek jakoś idzie ale zawracać ciężko :D .Jakie opony z tyłu ma ten zetor 3320 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3145

Zdejmował ktoś dach w wąskiej kabinie?Jeśli tak to podpowie ktoś gdzie szukać śrub bo ba wieszchu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez raven18
      Hej, ma ktoś zamontowane wewnętrzne lusterko na ramce tylnej szyby, do łatwiejszego zaczepiania maszyn (na zaczep hitch, który jest nie widoczny za zaczepem do przyczep jednoosiowych i trzeba na czuja podjeżdżać). Oglądałem zdjęcia ciągników i nie znalazłem jak to w sumie wygląda, czy to dobry pomysł skoro chyba nikt nie montuje? 😎 
    • Przez dawidkrawczyk
      Witam, jestem w posiadaniu Zetora 5211 i chciałbym założyć przedni napęd od Zetora 5245. I właśnie przychodzę z pytaniem co trzeba przerobić w skrzyni biegów żeby wszystko ze sobą współpracowało?
    • Przez Marek1806
      Witam mam problem z podnośnikiem w zetor 5211 podczas podnoszenia podnośnik pulsuje ( podnosi i tak podskakuje) . Podnośnik  ma siłę podnoszenia , tylko dlaczego tak pulsuje ? Z góry dziękuję za pomoc  
    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

    • Przez Paweł7245
      Chce założyć turbinę oraz intercooler czy taki oto jak na zdjęciu wystarczy jest on ponoć z jakiegoś citroena 1.6 bo pasował by idealnie

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj