Skocz do zawartości

Zdjęcie

gdzie najtaniej i najlepiej kupić Belarusa

15 odpowiedzi na ten temat

#1 Share ice2006

ice2006

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,ekologia,sport,technika rolnicza i nie tylko

Napisany 05 luty 2011 - 22:50

gdzie najtaniej i najlepiej kupić Belarusa witam gdzie najtaniej można kupić Belarusa co myślicie o firmie z Ełku

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
gdzie najtaniej i najlepiej kupić Belarusa Dzisiaj, 09:23
  •  

#2 Share adam519

adam519

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 153 postów

Napisany 06 luty 2011 - 08:36

gdzie najtaniej i najlepiej kupić Belarusa Z tego co wiem jest tam dosyć tanio kolega brał tam i mówił że była sporo niższa cena niż tu na miejscu.

#3 Share Walec

Walec

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 18 postów

Napisany 06 luty 2011 - 09:40

gdzie najtaniej i najlepiej kupić Belarusa kumpel z klasy brał z Częstochowy i jakoś się dogadał ze vatu nie płacił :P

#4 Share Karolt

Karolt

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 190 postów

Napisany 09 luty 2011 - 11:19

gdzie najtaniej i najlepiej kupić Belarusa Polecam firme GRAND Export-Import z Czarnej Białystockiej maja tam duzy wybór i dobre ceny

#5 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 09 luty 2011 - 12:04

gdzie najtaniej i najlepiej kupić Belarusa Tia. Ostatnio dwa razy ich pytałem o jedną cześć - raz przesłali mi stronę z nieaktualnego katalogu od innego modelu ciągnika z zapytaniem żebym im wskazał tę część (a jak mogę wskazać jak to inny model).
Odesłałem im właściwy nr katalogowy z katalogu który dostem z ciągnikiem - zero odpowiedzi.

Drugi raz kupiłem u nich "coś" a przyszło "coś" o podobnej/tej samej jakości ale innego producenta niż było w aukcji - nie chciałem się już drzeć i dałem na luz.

Poza tym ich fakturę zakwestionowała mi księgowa bo nie wynikało z niej bezpośrednio że jest opłacona (wpisali chyba gotówka jako płatność a była przedpłata przelewem). Wystarczyło machnąć pieczątkę "zapłacono".

Może się i czepiam ale w szczegółach diabeł siedzi a mam dość firm które nas rolników olewają.

Za fakturą musiałem dzwonić i kasa się marnuje na telefony.
A żebym wiedział że towar który mi przyślą będzie taki jak mi przysłali a nie taki jak jest na zdjęciu w aukcji to kupiłbym go na miejscu u siebie w GRENE i to parę PLN taniej.

Edytowany przez Nikita_Bennet, 09 luty 2011 - 12:06.

pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#6 Share firmagrand

firmagrand

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 09 luty 2011 - 12:37

gdzie najtaniej i najlepiej kupić Belarusa Część o którą Pan pytał nie mamy na stanie.

A problem w zamówieniu był taki że firma filtra oleju silnika była inna niż na zdjęciu. Jezeli dziennie mamy dużą liczbę i czasami zdarza się pomyłka. Jednak na przyszłość się poprawimy.
Do tej pory nie było problemu z ksiegowymi jezeli wpisywalismy w setkach faktur "zapłacono gotówką" co wynika ze faktura jest opłacona.

Edytowany przez firmagrand, 09 luty 2011 - 12:51.

#7 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6290 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 09 luty 2011 - 14:10

gdzie najtaniej i najlepiej kupić Belarusa A dziękuję za informację że części nie ma. Mogła pójść na maila kilka tygdoni temu.

Co do faktur - wie pan że co US to inne podejscie? U nas się czepiają a ja ciągle jadę na przyspieszonym 25 dniowym zwrocie odkąd jestem VATowcem stąd z każdej opłaconej faktury musi wynikać że została opłacona.
Z waszej nie wynikało w 100% czy została opłacona czy nie. Temat załatwiony z waszą księgową w grudniu zeszłego roku.
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#8 Share firmagrand

firmagrand

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 68 postów

Napisany 09 luty 2011 - 17:19

gdzie najtaniej i najlepiej kupić Belarusa Wczoraj w dostawie przyjechały takie kraniki / zawory nagrzewnicy:

Dodany obrazek

Uploaded with ImageShack.us

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share locutus9

locutus9

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 20 kwiecień 2011 - 07:53

gdzie najtaniej i najlepiej kupić Belarusa Witam, chciałbym odświeżyć temat.

Jaką firmę byście polecili?? Jestem z dolnegośląska i mam zamiar kupić "ruska", podobno w okolicach Częstochowy jest jakaś firma co ma dobre ceny, ale nigdzie nie mogę znaleźć ich namiarów.

Gdyby ktoś chciał pozostać w ukryciu mój nr gg: 7774900.

Pozdro wszystkim:)

#10 Share piotr820

piotr820

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 126 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo Motoryzacja

Napisany 18 maj 2011 - 14:45

gdzie najtaniej i najlepiej kupić Belarusa Ja kupowałem w tej firmie koło Częstochowy. Była rok temu na allegro. To naklejka, która jest na moim belarusie: Sprzedarz ciągników rolniczych; Wysoka Lelowska UL. Częstochowska 24, 42-310 Żarki
nr. tel. który mam na ciągniku 502-097-820. Ja kilka dni temu dzwoniłem do niego na ten nr. 505-448-888- tylko gościu nie zawsze odbiewa więc prosił dzwonić do oporu, aż odbierze
KPK Kumurun Team

Zanim komuś pomożesz, zastanów się czy on by ci pomógł!!!

#11 Share raf21

raf21

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 104 postów
  • Zainteresowania:wszystko po trochu ....D i oczywiscie gospodarstwo

Napisany 19 maj 2011 - 06:08

gdzie najtaniej i najlepiej kupić Belarusa siema ja kupowałem i polecam wam tak jak piort820 kupowac ruska z WYSOKIEJ LELOWSKIEJ UL.czestochowska 24 kolo ŻAREK ja wczoraj kupiłem tam 820 na moscie krzyzakowym za cene 78000zł a jak dzwoniłem do innych to cena była grubo powyzej 85000 a najwiecej powiedzieli mi w kielcach. WYSOKA LELOWSKA POLECAM!!!!

Edytowany przez raf21, 19 maj 2011 - 06:09.

#12 Share DILER125

DILER125

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 24 maj 2011 - 20:38

gdzie najtaniej i najlepiej kupić Belarusa Tak samo polecam jak koledzy wyżej WYSOKIEJ LELOWSKIEJ UL.czestochowska 24 kolo ŻAREK ja kupiłem 2 maja 2011 i tak samo dzwoniłem do innych dilerów i nie znajdziecie nigdzie taniej. tylko tyle że gościu jest bardzo nie słowny mi ten ciągnik przywoził od lutego i dopiero w maju przyjechał ale nie ma co się oglądać tam jest najtaniej POLECAM!!!

#13 Share blondynek2004

blondynek2004

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 514 postów

Napisany 24 maj 2011 - 21:35

gdzie najtaniej i najlepiej kupić Belarusa witam kolegów orientuje się ktoś gdzie w okolicach Lublina Garwolina można kupić ruska w miarę przystępnych pieniądzach a jeśli nie to czy ta firma spod Częstochowy dowozi na całym terenie kraju pozdrawiam

#14 Share DILER125

DILER125

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisany 25 maj 2011 - 20:06

gdzie najtaniej i najlepiej kupić Belarusa Witam Wysoka lelowska dowozi na cała Polskę do 100km za friko dalej trzeba zapłacić Pozdrawiam!

#15 Share Biebrzak

Biebrzak

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 96 postów
  • Zainteresowania:Ekologiczny system gospodarowania.

Napisany 25 maj 2011 - 20:59

gdzie najtaniej i najlepiej kupić Belarusa Hurt Detal Banach Szypulski

ul. Mickiewicza 56

21-200 Parczew ,województwo lubelskie

Czy ktoś zna tą firme? Kupował ktoś tam? Tutaj jest ich strona :Parczew Jutro tam będe dzwonił i się dowiem jak z aktualnością tych cen, bo są bardzo atrakcyjne.

U mnie na podlasiu to z tego co się orientowałem to w Firma Grand mają ceny podobne jak płacił raf21 .W Pronarze jest te 3 tys drożej na każdym modelu i to nie zależnie u którego dilera Pronar, wszędzie ten sam cennik jedynie można się na kilka złotych dogadać.
Przy zakupie radziłbym odwiedzić stronę :MTZ strona producenta tam są ładnie opisane dane szczegółowe ciągników.
i np ciagnik 952 posiada 7 różnych modeli także czytajcie co kupujecie :lol:

"KPK Kumurun Team"

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#16 Share damian40000

damian40000

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3200 postów

Napisany 25 maj 2011 - 21:11

gdzie najtaniej i najlepiej kupić Belarusa z tymi dilerami pronara to nie tak do końca że mają jedną cenę. Ja swojego 952.2+tur metal fach+ krokodyl kupiłem w rynie koło giżycka chociaż mam dilera niedaleko ale tam wyszło mi prawie 4tys taniej.

Dodaj odpowiedź