Skocz do zawartości

Zdjęcie

Rejstracja przyczepy

969 odpowiedzi na ten temat

#401 Share Maniek1Excalibur

Maniek1Excalibur

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 187 postów

Napisany 04 czerwiec 2013 - 19:52

Rejstracja przyczepy A jak wygląda rejestracja przyczepy do traktorów ogrodowych/komunalnych o mocy ok. 22 km typu Kubota B2230? Przyczepa jest wyprodukowana przez dużą firmę, która sprowadza te traktory i osprzęt do nich z zagranicy. Przyczepa ma ładowność 2-2.5 tony i wymiary ok. 260 x 120 x 150 cm (dl x szer x wys), nie ma hamulców, posiada światła, jest wyprodukowana w Polsce.

Ogłoszenia agrogrosik

• agrogrosik.pl
  • agrogrosik.pl
Przyczepa sztywna IFA HL 6102

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe IFA
  • 15000.00 PLN
  • 29 gru 2016
Przyczepa wywrotka Brandys Panav 17.13

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Przyczepy Dwuosiowe: Przyczepy Dwuosiowe Brandys
  • 20000.00 PLN
  • 29 gru 2016
www.zychar.pl Producent burt do przyczep, akcesoria rolnicze

Zobacz ogłoszenia w kategorii Środki transportu: Pozostałe przyczepy
  • PLN
  • 12 lut 2017

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Rejstracja przyczepy Dzisiaj, 19:44
  •  

#402 Share maniek83

maniek83

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 329 postów

Napisany 14 czerwiec 2013 - 10:27

Rejstracja przyczepy Kończy się raj dla rejestracji przyczep SAM - od 22 czerwca OSKP tracą uprawnienia do robienia przeglądów w tym zakresie i od tej pory jedyną możliwością do zarejestrowania przyczepy SAM będzie uzyskanie czegoś na kształt homologacji a to koszt już spory

#403 Share bartez0074

bartez0074

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 14 lipiec 2013 - 20:18

Rejstracja przyczepy Witam,
Mój tata posiada przyczepę d46 która jest zarejetrowana na babcię. Babcia nie żyje od 10 lat ;/ i teraz chciałbym ją przerejestrowac na tatę jak to zrobić ? przegląd techniczny mam zrobiony na starych tablicach. ale teraz jak to zrobić żeby ją przerejestrować? Jak babka przepisywała gospodarkę na tatę to nie uznała w spisie maszyn ;/ więc przyczepy również. Myślałem że spisać umowę darowizny xD babki z ojcem że ta przekazuje mu przyczepę i już .... co o tym myślicie ?

#404 Share asharot

asharot

Przyjaciel Forum

• Members
  • PipPipPip
  • 4015 postów

Napisany 14 lipiec 2013 - 20:39

Rejstracja przyczepy W ten sposób to pachnie kryminałem,bo co będzie jak pozostali spadkobiercy się dowiedzą?
Legalnie to musisz uruchomić prawo spadkowe,albo pozostali spadkobiercy muszą się zrzec przyczepy.

Naklejki piktogramy: http://tiny.pl/g7fxv

#405 Share JAREEKK1

JAREEKK1

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisany 14 lipiec 2013 - 21:45

Rejstracja przyczepy Witam , mam podobny problem jak kolega bartez0074 , ojciec przepisał mi gospodarstwo jakieś 10 lat temu ale maszyny były zarejestrowane na niego ojciec zmarł 7 lat temu i teraz zastanawiam sie czy można teraz jakoś zarejestrować ciągnik i przyczepe na siebie. proszę o pomoc bo nie wiem co teraz mam z tym zrobic.

#406 Share qba333

qba333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów

Napisany 15 lipiec 2013 - 16:30

Rejstracja przyczepy a czy jest mozliwosc zarejestrowania przyczepy jesli mam tylko ta stara czarno bila tablice rej.? Umowa i dowod sie gdzies zapodzialy bo kupowana byla z 20lat temu od skr ktory juz nie istnieje. Teraz byl robiony remont i zastanawiam sie czy nie dalo by rady zarejestrowac???

#407 Share bodzioman18

bodzioman18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 15 lipiec 2013 - 17:38

Rejstracja przyczepy ja kupiłem przyczepe d-47 bez dokumentów, teraz jest zarejestrowana jako samoróbka ;)

#408 Share Nikita_Bennet

Nikita_Bennet

staruszek

• V.I.P.
  • rank
  • 6301 postów
  • Zainteresowania:KPK Kumurun Team

Napisany 15 lipiec 2013 - 19:54

Rejstracja przyczepy

a czy jest mozliwosc zarejestrowania przyczepy jesli mam tylko ta stara czarno bila tablice rej.? Umowa i dowod sie gdzies zapodzialy bo kupowana byla z 20lat temu od skr ktory juz nie istnieje. Teraz byl robiony remont i zastanawiam sie czy nie dalo by rady zarejestrowac???

Jeżeli do wydziału komunikacji pójdzie ten na kogo była zarejestrowana a masz numer rejestracyjny to bez problemu zarejestrujesz

@bodzioman18
po pierwsze nie masz się czym chwalić bo faktycznie tak się dało a po drugie to może kupiłeś krojoną ;)
pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

#409 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów
  • Zainteresowania:rolnictwo,mechanika,elektryka,elektronika

Napisany 15 lipiec 2013 - 21:15

Rejstracja przyczepy

ja kupiłem przyczepe d-47 bez dokumentów, teraz jest zarejestrowana jako samoróbka ;)

Znalazłeś rzeczoznawcę który się pod tym podpisał ? :P
Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#410 Share krzychu85

krzychu85

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 41 postów

Napisany 15 lipiec 2013 - 21:53

Rejstracja przyczepy

Witam,
Mój tata posiada przyczepę d46 która jest zarejetrowana na babcię. Babcia nie żyje od 10 lat ;/ i teraz chciałbym ją przerejestrowac na tatę jak to zrobić ? przegląd techniczny mam zrobiony na starych tablicach. ale teraz jak to zrobić żeby ją przerejestrować? Jak babka przepisywała gospodarkę na tatę to nie uznała w spisie maszyn ;/ więc przyczepy również. Myślałem że spisać umowę darowizny xD babki z ojcem że ta przekazuje mu przyczepę i już .... co o tym myślicie ?

ja tak wlasnie zrobilem, pani w wydziale komunikacja nie oficjalnie mi tak podpowiedzila..tylko z data przed smiercia dabci..wzor takiej umowy znajdziesz w necie..sprawa spadkowa bedzie dlugo trwala i tez nie bedzi zadarmo..

Jeżeli do wydziału komunikacji pójdzie ten na kogo była zarejestrowana a masz numer rejestracyjny to bez problemu zarejestrujesz

@bodzioman18
po pierwsze nie masz się czym chwalić bo faktycznie tak się dało a po drugie to może kupiłeś krojoną ;)

wystarczy wniosek o zagubienie dowodu, jesli byla zarejestrowana to powinni miec ja w bazie danych..bez problenu wyrobia nowy, idz do WK to ci wszysko wytlumacza..

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#411 Share qba333

qba333

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 340 postów

Napisany 15 lipiec 2013 - 22:25

Rejstracja przyczepy no wlasnie chodzi o to ze ojciec jej nie przerejestrowywal mial umowe kupna sprzedazy i taki plastikowy dowod ale nie moze tego znalezc nigdzie

#412 Share bartez0074

bartez0074

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 11 postów

Napisany 15 lipiec 2013 - 22:29

Rejstracja przyczepy

ja tak wlasnie zrobilem, pani w wydziale komunikacja nie oficjalnie mi tak podpowiedzila..tylko z data przed smiercia dabci..wzor takiej umowy znajdziesz w necie..sprawa spadkowa bedzie dlugo trwala i tez nie bedzi zadarmo..

wystarczy wniosek o zagubienie dowodu, jesli byla zarejestrowana to powinni miec ja w bazie danych..bez problenu wyrobia nowy, idz do WK to ci wszysko wytlumacza..

Okej wielkie dzięki... tak też myślałem.

#413 Share bodzioman18

bodzioman18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 15 lipiec 2013 - 22:49

Rejstracja przyczepy

Znalazłeś rzeczoznawcę który się pod tym podpisał ? :P

pewnie, żyjemy w takim kraju w którym wszystko idzie załatwić ;)

#414 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 16 lipiec 2013 - 08:06

Rejstracja przyczepy No w większości tak.Ale to masz jakiegos znajomego czy takiego pierwszego lepszego?
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

#415 Share bodzioman18

bodzioman18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 16 lipiec 2013 - 08:14

Rejstracja przyczepy no taki znajomy znajomego:)

#416 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3538 postów

Napisany 16 lipiec 2013 - 10:43

Rejstracja przyczepy Tylko się nie zdziw kiedyś jak jakiś nadgorliwy diagnosta nie podbije przeglądu i jeszcze zgłosi sprawę odpowiednim służbą....

#417 Share SipmaZ224

SipmaZ224

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 548 postów

Napisany 16 lipiec 2013 - 17:48

Rejstracja przyczepy Skoro rzeczoznawca się po tym podbił wyrobił papiery to diagnosta przegląd musi podbić, no chyba że coś nie będzie sprawne. To jest legalna forma rejestracji przyczepy bez dokumentów, a przynajmniej była bo ktoś coś pisał że od któregoś tam będzie potrzeba robić jakieś homologacje....

#418 Share Arek

Arek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3538 postów

Napisany 16 lipiec 2013 - 20:08

Rejstracja przyczepy Jeśli było by to legalne to każdą kradzioną przyczepę, ciągnik czy samochód można by było tak zarejestrować. A diagnosta wcale nie musi się podpisywać pod lewizną rzeczoznawcy.

#419 Share bodzioman18

bodzioman18

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 132 postów

Napisany 16 lipiec 2013 - 22:04

Rejstracja przyczepy no wiadomo że jakby chcieli sie doczepić to zawsze jakiś powód znajdą, ale chyba jednak lepiej mieć ją jakoś zarejestrowaną niż bez dokumentów jeździć

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#420 Share locke

locke

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2360 postów

Napisany 17 lipiec 2013 - 14:48

Rejstracja przyczepy Ja się pytałem u mnie w szkole na stacji diagnostycznej to mi powiedzieli że muszę mieć podpis rzeczoznawcy i oni zrobią swoje :)