Skocz do zawartości

Zdjęcie

prasa mascar

7 odpowiedzi na ten temat

#1 Share Axjon

Axjon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 05 luty 2011 - 20:02

prasa mascar Zastanawiam nad kupnem prasy rolującej i ostatnio dostałem propozycje używanej mascara. Prasa jest z 2002 roku i robiła rocznie 2 do 3 tysięcy bel, większość sianokiszonka. Co powiecie o tej marce i jaki może być stan po takim przerobie? Ja jestem w tej materii zielony zupełnie, nie wiem nawet na co patrzeć. Doradźcie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
prasa mascar Dzisiaj, 23:16
  •  

#2 Share martinezo

martinezo

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 922 postów

Napisany 05 luty 2011 - 20:14

prasa mascar mój znajomy ma taka prasę i bardzo ją chwali, co do przebiegu 9 lat x 2 tyś bel = 18 tyś. to już jest troszeczkę ;) po tylu ukręconych belkach można się spodziewać, że coś niespodziewanego wyskoczy :D

#3 Share xxModzelxx

xxModzelxx

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 30 postów
  • Zainteresowania:Ile tu tego...
    ;)

Napisany 05 luty 2011 - 20:14

prasa mascar Bierz nie jest zła, rok temu też kupiłem taką tylko na 2 sznurki a twoja?
A skąd jesteś?
PW ;D
:D

#4 Share Axjon

Axjon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 05 luty 2011 - 20:32

prasa mascar Lubelskie, tylko że o to w sianokiszonce większość chodziła, a w słomie tak było dobijane że aż sznurki pękały przy załadunku bel

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#5 Share bison45

bison45

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 22 postów

Napisany 05 luty 2011 - 20:35

prasa mascar Mój sąsiad ma 3-letnią prasę MASCAR(z siatką) on ja chwali, ale raz się wybrałem do niego na pole, zrobiłem oględziny ok. 5 belek i wszystkie miały ta samą wadę, mianowicie były tak luźne że mogłem bez problemu włożyć całą rękę w ich bok....Nie wiem może była tak ustawiona że miała słaby docisk :blink: ...Za jaką kasę chcesz to nabyć?

#6 Share Axjon

Axjon

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 05 luty 2011 - 20:40

prasa mascar koło 20 tysięcy pewnie

#7 Share wertus

wertus

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 176 postów
  • Zainteresowania:Maszyny rolnicze
    i budowlane

Napisany 05 luty 2011 - 22:07

prasa mascar Sprawdź dokładnie stan techniczny, jeśli coś jest do wymiany, zorientuj się ile musisz dołożyć do niej, Samasz Białystok oni sprzedają części do niej. Rocznikiem prasy to nie ma co się sugerować, bo może być ostro dojechana.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share andrzeju207

andrzeju207

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 66 postów
  • Zainteresowania:motocykle, auta, piłka czyli to co każdy facet lubi najbardziej :D

Napisany 05 luty 2011 - 22:46

prasa mascar Ja od 2004 r posiadam prasę Mascar 2120. Robi u mnie ok 1000 bel rocznie i jest naprawdę dobra gdybym miał ją kupić kupiłbym ją jeszcze raz. Prędkość pracy jest naprawdę duża jakoś sprasowanego siana , trawy i słomy jest naprawdę dobra. Prasa posiada tylko jeden mankament mianowicie wał który obraca belę. Z prawej strony tego wału zbiera się podczas belowania słoma lub siano i gdy nie jest to czyszczone silnie się nagrzewa i może się zapalić. Wiele razy zdarzyło mi się to ,że już albo dymiło albo gdy to czyściłem to wysypywał się popiół ze spalonej trawy. Ale podsumowując prasa naprawdę godna polecenia mam ją od nowości i nie miałem w niej żadnej podkreślam żadnej awarii.