Zaloguj się, aby obserwować  
bartek26

Ruszta czy głeboka ściółka?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bartek26    4

Witam

 

Jestem w trakcie przerabiania chlewni po tucznikach na obore(wolnostanowiskową)dla bydła mięsnego.;) I tu mam pytanie czy nie zostawić tych krat dla bydłą,czy moze wywalić i zrobić głebokie kojce? Prosze pisac tu wasze spostrzeżenia na temat tych dwóch sposobu utrzymania zwięrzat. :)

 

 

 

Pozdrawiam


sprzedam 5 działek budowlanych po 7a każda. tel 509983145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Zenek nie widzisz różnicy między trzodą a bydłem ?


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przepraszam bardzo, mój błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rex    0

skoro masz ruszta to je zostaw.. nie ma nic lepszego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekM    17

Jak ruszta i belki wytrzymaja to zostaw. Ciekaw jestem co to bedzie z bydłem mięsnym za 2-3 lata... Turcy juz ograniczyli od nas zakupy a u nas powstaje co raz wiecej hodowli bydła ale moze będzie stabilniej niż w trzodzie czego życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez mariox
      Witam, mam pytanie czy ma ktoś namiary na producenta term do wody które idzie podłączyć pod schładzalnik do mleka, szukam w necie i nie mogę nigdzie znaleźć, być może źle szukam albo inaczej się to nazywa.
      Pozdrawiam.
    • Przez krystek44
      cześć, planuje przebudowę obory 8x26 na krowy mleczne jakie rozwiązanie by było najlepsze. Myślałem nad obora uwięziową. Ruszta czy ściółka ? Jakie rozmieszczenie stołu paszowego, stanowisk i ewentualnego kanału gnojowej.
       
    • Przez panmino
      Czołem, 
      podchodzę do tematu zbudowania systemu wprowadzania bydła (Highland) do poskromu. Na wiosnę mają być jakieś szczepienia i będę musiał jakoś to towarzystwo wyłapać. Krów jest 9.  Zanim zacznę kombinować, pomyślałem, że zapytam, jakie macie systemy, może wstawicie jakieś zdjęcia z opisem czy się sprawdza i inne przydatne informacje. Z góry dziękuję.
    • Przez koks
      Czy ma ktoś na oborze eurofale? Czy skrapla się pod nią para wodna?
    • Przez tupac12
      Witam ostatnio zrobiłem sobie wyciąg linowy do obornika i mam taki problem otóż na bębnie przekładni jeśli wyciąg chodzi to lina zachodzi na siebie wiecie może jak z tym sobie poradzić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj