Skocz do zawartości

Zdjęcie

Dziwna prośba

42 odpowiedzi na ten temat

#1 Share lordhagen

lordhagen

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 54 postów

Napisany 10 sierpień 2007 - 14:59

Dziwna prośba Witam, jestem tu nowy, na mej wsi jeździ kilka bizonów, zawsze jak jadą to wylatuje na dwór i nasłuchuję i sie przyglądam. Jeśli ktoś ma nagranie dźwięku bizona (szczególnie przy dodawaniu gazu)to proszę przesłac na janiszewskipiotr@wp.pl albo podać link, z którego będę mógł pobrać toto.

PS: Jeśli ktoś ma, to prosiłbym także dźwięk rekorda zo58, przy dodawaniu gazu ( :) )szczególnie.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Dziwna prośba Dzisiaj, 16:00
  •  

#2 Share Piotrus89

Piotrus89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 271 postów

Napisany 10 sierpień 2007 - 15:37

Dziwna prośba :) wbijaj na film ktory mam w podpisie, slabo slychac dzwiek motoru, jak chcesz moge wyslac bez muyki :)

#3 Share greg93

greg93

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 298 postów

Napisany 10 sierpień 2007 - 15:52

Dziwna prośba ten dźwięk przy dodawaniu gazu to jest po prostu piękne :)
Ursus & JD Rulezzzz

#4 Share Marcin91

Marcin91

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 1284 postów

Napisany 10 sierpień 2007 - 18:25

Dziwna prośba Mi najbardziej podoba się jak silnik Bizona pracuje na wolnych obrotach... :)
Mój kanał YouTube ----> MarcinExplorer

Mój fanpage na Facebooku ----> MarcinExplorer

#5 Share hubertus21

hubertus21

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 29 postów

Napisany 10 sierpień 2007 - 22:24

Dziwna prośba zgadzam się w 100% z Marcinem szczególnie przy wysypywaniu zboża

#6 Share keram7719

keram7719

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 152 postów
  • Zainteresowania:Fotografia, komputery głównie sprzęt ale i trochę softu, innternet, sprzęt RTV, technika rolnicza, motoryzacja, majsterkowanie, gram czasami w siatkówkę i lubię ślizgać się na lodzie.

Napisany 10 sierpień 2007 - 22:30

Dziwna prośba Przyznam, że to zakrawa na zboczenie ale też lubię ryk silnika BIZONA i to kazdy wolne start motoru, wolne obroty, i jak ciężko pracuje.
Moje zboczenie jest gorsze, bo wogóle to lubię dźwięk silników diesla (do tego stopnia że nawet w osobówce mam dieselka i zmów celuję na auto z takim motorkiem).
No to się narobiło...

#7 Share krzysiek16m

krzysiek16m

Buntownik

• Members
  • PipPipPip
  • 587 postów

Napisany 10 sierpień 2007 - 23:13

Dziwna prośba Ja to mam taki już wyćwiczoiny słuch, że jak słysze jakiś głośniejszy dzwięk silnika to od razu do okna. I jak tak dobiegam to zawsze jest to ciągnik albo kombajn, no nieraz się zdarzy wpadka, bo dużo ciężarówek jeżdzi :)

#8 Share Piotrus89

Piotrus89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 271 postów

Napisany 11 sierpień 2007 - 08:45

Dziwna prośba Ja również kocham rechotanie dizlów, nawet MTZ na wyzszych obrotach fajnie klekocze . :)

#9 Share Nitram92

Nitram92

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisany 11 sierpień 2007 - 10:00

Dziwna prośba A nowy Mtz z turbo jak wchodzi na obroty majac obciazenie to dopiero jest dwiek......heh ja jak ciagnik z mojego gospodarstwa jest w odleglosci z ktorej juz go slychac to sie nie musze odwracac bo wiem ze to moj ...i to czy c355 czy c360 a i nawet dzwiek mojej szostki jest nie do podrobienia przez inne

#10 Share As0sadaka

As0sadaka

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 11 sierpień 2007 - 11:45

Dziwna prośba To jak z muzyką -każdy ma ulubioną :)
Jeśli chodzi o kombajn to najbardziej lubię w czasie pracy. Samochody to osobny temat -jak byłam mała to poznawałam markę po dźwięku, teraz jest trudniej bo za dużo tego jest :)
A mojego esa to z dwóch kilometrów słyszę :)
Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma!

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#11 Share zetor

zetor

Moderator bez Pola... ;)

• V.I.P.
  • rank
  • 1830 postów

Napisany 11 sierpień 2007 - 12:00

Dziwna prośba moja sygnaturka mówi sama za siebie :) a co do silników diesla:
czytałem raz ze pewna kobieta odczówała swoje spełnienie (wiadomo co chodzi nie bede jechał zboczonymi nazwami bo mnie giertych zamknie) tylko w samochodzie z pracującym silnikiem diesla.w innej sytuacji nie :)

Nie ma piękniejszego dźwięku od ryku SW-400

A-Mount Alpha user

#12 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 10 luty 2008 - 17:40

Dziwna prośba I ja coś powiem o odgłosie Bizona.

Od niego zaczęła się moja pasja rolnictwem. :D Jako dla małej dziewczynki widok wielkiego, czerwonego, zakurzonego potwora z wielkimi zębiskami i tym strasznym, ale jednak miłym mruczeniem silnika był fascynujący.

Choć dziś ta sama mała dziewczynka jest dużo starsza i większe potwory widziała i na Bizonki patrzy trochę pogardliwie to nadal wychodzi w żniwa na pola, by sobie posłuchać... ;)
Czy świeci słońce, czy leje deszcz, John Deere 7530 moja maszyną jest. :)
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D
JOHN DEERE 7530 -----> my dream... super maszyna...

#13 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 10 luty 2008 - 18:03

Dziwna prośba Jak dla mnie to trochę dziwne nasłuchiwać kombajnów po polach ale jak kto lubi. Fakt jest faktem, że ryk bizona jest niepowtarzalny i sprawia wrażenie mocy i potęgi.
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

#14 Share kamieniak89

kamieniak89

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 688 postów

Napisany 10 luty 2008 - 18:13

Dziwna prośba No to jak większość poznaje głos swoich ciągników, dżwięk bizonów jest charakterystyczny i lubię go, lubię dźwięk przeciążonego silnika z turbo ( fajnie gwiżdże ), jak byłem mniejszy to lubiałem zapach nieprzepalonego paliwa podczas bronowania ciapkiem po górkach na 5 biegu :D
Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

#15 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 10 luty 2008 - 18:27

Dziwna prośba

Ja to mam taki już wyćwiczoiny słuch, że jak słysze jakiś głośniejszy dzwięk silnika to od razu do okna. I jak tak dobiegam to zawsze jest to ciągnik albo kombajn, no nieraz się zdarzy wpadka, bo dużo ciężarówek jeżdzi ;)

Witam w klubie. A w wakacje bardzo lubie wieczór środek żniw siedzę se na pienku i z oddali słychać BIZONy... :)

Przyznam, że to zakrawa na zboczenie ale też lubię ryk silnika BIZONA i to kazdy wolne start motoru, wolne obroty, i jak ciężko pracuje.
Moje zboczenie jest gorsze, bo wogóle to lubię dźwięk silników diesla (do tego stopnia że nawet w osobówce mam dieselka i zmów celuję na auto z takim motorkiem).

Nie tyle zboczenie co ekonomia :D. Ale też bardzo lubie ryk każdego deisla.

Witam, jestem tu nowy, na mej wsi jeździ kilka bizonów, zawsze jak jadą to wylatuje na dwór i nasłuchuję i sie przyglądam. Jeśli ktoś ma nagranie dźwięku bizona (szczególnie przy dodawaniu gazu)to proszę przesłac na janiszewskipiotr@wp.pl albo podać link, z którego będę mógł pobrać toto.

PS: Jeśli ktoś ma, to prosiłbym także dźwięk rekorda zo58, przy dodawaniu gazu ( :) )szczególnie.

A ja chyba wiem po co Ci on ;P.
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."

#16 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, modelarstwo rolnicze, muzyka, straż pożarna, prawo jazdy i szkolenie kierowców.

Napisany 10 luty 2008 - 18:29

Dziwna prośba Heh. A co do zapachów to kocham zapach wiatru żniwnego i spalin z Bizona. (lub innego kombajnu) Ale niestety coraz częściej jeżdżą na Biedronce i śmierdzi jak z McDonalda. :D
www.tractordata.com____www.konedata.net Ile koni, który rok, prędkości i pojemności.
Nie każda morda pasuje do Forda, nie każda menda pasuje do Fendta, nie każda ździra pasuje do John Deera. :-D

#17 Share ciagnikfan

ciagnikfan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 417 postów

Napisany 10 luty 2008 - 18:31

Dziwna prośba

No to jak większość poznaje głos swoich ciągników, dżwięk bizonów jest charakterystyczny i lubię go, lubię dźwięk przeciążonego silnika z turbo ( fajnie gwiżdże ), jak byłem mniejszy to lubiałem zapach nieprzepalonego paliwa podczas bronowania ciapkiem po górkach na 5 biegu :D

No przeciążonego silnika z turbo nic nie przebije. Ryk bizona sie przy tym chowa. A tak poza tym uważaj bo wąchanie paliwa uzależnia.
...He just takes the tractor another round, And pulls the plow across the ground...

#18 Share pati

pati

Farmer modelarz

• Members
  • PipPipPip
  • 850 postów

Napisany 10 luty 2008 - 18:39

Dziwna prośba O tak. Mój tata był kierowcą czołgu, to opowiadał jak mieli takiego imbecyla w kompani, że jak czołg chodził to stawał koło kolektora i wąchał spaliny z 18 litrowego silnika. Ale on był kompletny idiota ciął się specjalnie, żeby mieć blizny na ciele i ogólnie chory gość, zwolnili go z woja warunkowo (choroba psychiczna). :D

#19 Share krolikNH

krolikNH

Retired Moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 4622 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, speedway, dobra fotografia

Napisany 10 luty 2008 - 19:49

Dziwna prośba Ryk Bizona najlepszy... :D

Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#20 Share quercus

quercus

emerytowany moderator

• V.I.P.
  • rank
  • 1622 postów

Napisany 10 luty 2008 - 20:30

Dziwna prośba Zwłaszcza podczas nawrotu jak ustawi się tyłem i z wstecznego na 1ke ach...
,, Idę dalej żeby być jak najbliżej ..."