satanislaw

Za ile kupiliście nowegą 824?

Polecane posty

limusine    9

za sama diagnoze nie wzieliby 5 kola, niezle ci ktos sciemnia bo kupil trupa i myslal, ze bedzie jezdzil bezawaryjnie.

faktem jest, ze korbankowy serwis jest jednym z najdrozszych.

taki ciagnik mysle, ze powinien kosztowac ok. 120 tys euro netto, @satanislaw za ile chca ci go sprzedac?

choc tak jak @lukasz mowi, seria 900 pewnie nie bedzie o wiele drozsza.

 

Piszecie że to niemozliwe ale ja mam do nich jakieś +- 200 km. No to jak oni przyjechali to chyba za to się placi tyle. koleś raczej trupa nie kupiłby bo to duża firma komunalna posiadająca kilkanaście traktorów, ale nie bede sie sprzeczał bo nie było mnie przy wypłacaniu kasy. jedno jest pewne nigdy w mojej karierze na podwórku koła nie postawi massey fergusson. (ile modeli tyle częsci :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lukasz1987    61
Napisano (edytowany)

150 albo 180km jest za darmo w ramach gwarancji, jesli jest dalej lub po gwarancji to płaci się 1,76 albo 1,86 za km. Jedna opcja jest dla Korbanka druga dla Gravitu tylko nie wiem kto ma jaką/ :(

Także nawet 400 x 1,86 to 744zł no i 10 godzin diagnozowania nawet te 150zł to max 2300 w zaokrągleniu :P

Edytowano przez Lukasz1987

Nienawidzę Naszej Klasy, Fotki i Grona, strony dla osób szukających przyjaciół wśród ludzi, których nie znają

Nie będę dyskutował z idiotami, sprowadzą Mnie do swojego poziomu wykończą doświadczeniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ClaasDominator
      Witam serdecznie mam taki problem Fendt 818 Vario w czasie pracy odcina czasmi TMS .Zaczelo sie od tego ze przyciskiem na pulpicie nie załaczalo TMSa  ale ale tym przyciskiem z pedalu jazdy bylo ok . teraz w czasie pracy calkowiecie odcieło tmsa . wyskoczył bład i taka wajcha narysowana. Prosze o jakies podpowiedzi .Uprzejmie z góry dziekuje i pozdrawiam
    • Przez stanrol
      Witam. Mam problem z ciągnikiem. Zapala się błąd 4.1.45 który mówi że jest uszkodzony czujnik obrotów zębnika stożkowego. Czujnik wymieniony na nowy tzn sam środek, obudowa została stara bo trzeba olej spuszczać. Niestety błąd dalej się wyświetla,  od razu po przekręceniu zapłonu wchodzi w tryb awaryjny i wyświetla błąd. Bezpieczniki przejrzane nawet te w środkowym słupku, wtyczka od czujnika rozebrana,kable przejrzane na tyle ile się dało.  Co może być przyczyną.
    • Przez JaskoDeere
      Od pewnego czasu zaczałem zmieniać swoją wiare w stronę innego odcienia zieleni i czerwonych felg. Z racji tego, ze potrzebuję ciągnika, ktory jest bezawaryjny komfortowy i mało pali postanowiliśmy zakupić Fendta 828 Vario TMS. Chciałbym zapytać na tym forum co o nim sadzicie, ile pali, jak jest z serwisem.
       
      Liczę na jakąś odpowiedź z waszej strony. Pozdrawiam J.D. B)
    • Przez nowyrolniks
      Witam,
      niedawno zakupiłem ciągnik Fendt Com 2 i mam problem. Nie mogę zaprogramować przycisków Go i End.
      Próbuję i próbuje ale nic mi nie wychodzi.
      Dlatego proszę Was o pomoc. Co i jak muszę zrobić żeby w końcu udało mi się je zaprogramować.
       
      Z góry dziękuję za każdą pomoc.
      Pozdrawiam.
       
    • Przez Marcinppppp
      Witam chodzi mi o wyliczenie podkładek pomp i teraz tak .np.120.3-127+0.34=-6.36
      Numer EP, wysokość pompy i odchyłka...ale za duży wynik nie ma takiego w tabeli podkładki


×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj