Skocz do zawartości

Zdjęcie

pogrzewanie swiec w jd 1640

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share michalina007

michalina007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 04 luty 2011 - 23:07

pogrzewanie swiec w jd 1640 witam mam takie pytanie czy przy podgrzewaniu świec podczas zapłonu powinny gasnąć wszystkie kontrolki na desce ?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
pogrzewanie swiec w jd 1640 Dzisiaj, 22:51
  •  

#2 Share Ursus3PGT

Ursus3PGT

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisany 04 luty 2011 - 23:20

pogrzewanie swiec w jd 1640 nie powinna sie zaświecic kontrolka włąśnie od świecy moga jedynie leeko przygasać i w nim nie ma świec kilku tylko jedna płomieniowa

#3 Share zenas

zenas

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 387 postów
  • Zainteresowania:Moje zdanie to "DOGMAT" nie dyskutuje!

Napisany 04 luty 2011 - 23:31

pogrzewanie swiec w jd 1640 :blink: jeżeli gasną ci wszystkie kontrolki podczas rozruchu, to prawdopodobnie albo raczej na pewno, zaśniedziały klemy na zaciskach w aku. Ewentualnie przydało by się przeczyścić szczotki w rozruszniku, a jak zużyte to wymienić. Tak jak napisał kolega wyżej ten JD ma świece płomieniową, wystarczy przytrzymać ją od 15-30 sek. i odpalać. Powodzenia :D
Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

#4 Share michalina007

michalina007

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 9 postów

Napisany 04 luty 2011 - 23:43

pogrzewanie swiec w jd 1640 dzięki za odp klemy napewno nie są zasniedze nie wiem jak tam szczotki pytałem bo mam lekki problam z odpalaniem myslałem ze to wina swiecy

#5 Share juras390

juras390

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisany 05 luty 2011 - 08:44

pogrzewanie swiec w jd 1640 umnie jest podobnie wszystko gasnie ale prad idzie na płomieniowke i grzeje a kreci i pali jak zwarjowany wszystko masz ok. a jerzeli ci niegrzeje swieca to sprawdz koste pod maska na kabinie nieraz tam przysniedzieje a najlepiej sprawdz zaroweczką i kabelkiem jeden koniec pod mase drugi do wsowki i włącz podgzewacz w lewą strone...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share dzony1640

dzony1640

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 23 postów

Napisany 05 luty 2011 - 17:34

pogrzewanie swiec w jd 1640 U mnie też wszystkie kontrolki gasną jak włączę świecę i jak włączę rozrusznik, ale u mnie ktoś kombinował z elektryką więc nie wiem czy to tak powinno być.Na pewno świeca działa. Gdyby klemy były zaśniedziałe słabo by kręcił rozrusznik lub nie kręcił wcale. Podobnie ze szczotkami jeśli rozrusznik szybko kręci i się nie "zawiesza" to są ok.

#7 Share qazpl

qazpl

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisany 05 luty 2011 - 18:11

pogrzewanie swiec w jd 1640 U nas w 2850 jest tak samo, czyli jak grzeje się świece to kontrolki gasną.

#8 Share krzys5932

krzys5932

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 35 postów

Napisany 05 luty 2011 - 23:15

pogrzewanie swiec w jd 1640 Witam tak ma byc kolego chodzi o to żeby cały prąd szedł na świecę . Jak nie jestes pewiem czy dziala to odkrec ja i podlacz na aku. czyli tam gdzie przykrecasz kabelek to na plus a na minus tak żeby miała mase tam gdzie gwint jest tak jak jest w kolektorze . a szybko Ci rozrusznik kreci ? Ja mam 3350 i też Mi palic nie chce slabo kreci a nowe aku.

#9 Share czadowywicek

czadowywicek

Zaawansowany

• Validating
  • PipPipPip
  • 235 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 17:23

pogrzewanie swiec w jd 1640

:blink: wystarczy przytrzymać ją od 15-30 sek. i odpalać. Powodzenia :D

Ja podgrzewam czekając (około 30-40s) aż usłyszę charakterystyczne "fuch"( zapala się płomień) w tedy kręcę i odpala.
Zauważyłem, jak wcześniej to dłużej kręci aby odpalić.
Jak jest u was?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share szczewko

szczewko

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1573 postów

Napisany 21 grudzień 2011 - 19:35

pogrzewanie swiec w jd 1640 15 sek to max. Swieca nagrzewa sie do czerwonosci w jakies 5 sek. Ja robie tak. Grzeje 5 sek,potem robie delikatny start ale tak zeby nie zapalił tylko troche ropy pociekło. Potem jeszcze raz grzeje 15 sek i odpala od strzała.