Skocz do zawartości

Zdjęcie

Co sądzicie o Landini POWERMONDIAL ?

13 odpowiedzi na ten temat

#1 Share kapsel1m

kapsel1m

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 04 luty 2011 - 22:32

Co sądzicie o Landini POWERMONDIAL ? Co sądzicie o Landini POWERMONDIAL ? Czy ktoś miał styczność z tym ciągnikiem i jakie ma wrażenia?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Co sądzicie o Landini POWERMONDIAL ? Dzisiaj, 03:58
  •  

#2 Share szymi4512

szymi4512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Hodowla bydła mlecznego, Muzyka electro house..:)

Napisany 07 luty 2011 - 22:42

Co sądzicie o Landini POWERMONDIAL ? Witaj. Dzisiaj byłem u dilera Landiniego i nawet sie po placu przejechałem. Stylistyka ciągnika bardzo mi sie podoba. Zgrabny ciagniczek, silnik perkins, bardzo bogato wyposazony standardowo. Jak na ciagnik 110KM to troszke za lekki bo wazy bez obciazników 4.2t. Ale myśle że spokojnie może służyć jako głowny ciagnik w gospodarstwie.W kabinie bardzo cichutko nawet na pełnych obrotach ale ciekawy jestem czy przy obciarzeniu tez tak bedzie. Ogolnie marka mało znana ale w tej cenie jaka mi zaoferowali to bym sie zastanowił nad jego zakupem:)
Przepraszam za ortografie, nigdy nie byłem w tym dobry ;P

#3 Share kapsel1m

kapsel1m

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 206 postów

Napisany 08 luty 2011 - 07:56

Co sądzicie o Landini POWERMONDIAL ? Jaka to była cena ?

#4 Share szymi4512

szymi4512

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 196 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo, Hodowla bydła mlecznego, Muzyka electro house..:)

Napisany 11 luty 2011 - 18:59

Co sądzicie o Landini POWERMONDIAL ? z przednim TUZem, Womem , klima automatyczna i wogole full opcja 193tys netto
Przepraszam za ortografie, nigdy nie byłem w tym dobry ;P

#5 Share Kruszek

Kruszek

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 121 postów

Napisany 12 luty 2011 - 18:11

Co sądzicie o Landini POWERMONDIAL ? Bardzo tanio jak na ciagnik 110KM z przedim TUZ i WOM :)

#6 Share rafa007

rafa007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 25 marzec 2012 - 15:11

Co sądzicie o Landini POWERMONDIAL ? Witam Powiedz kolego czy zdecydowałeś się może w tedy na ten ciągnik??!!(landini powermondial:) teraz też chce taki kupić i bardzo interesują mnie opinie na jego temat Ten model nie jest jeszcze zbyt popularny alę sądze że prędko się to zmieni:)
Był bym wdzięczny za podpowiedź więć z góry wielki dzięki i miłego popołudnia życzę:)

#7 Share Lee001

Lee001

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 307 postów

Napisany 05 kwiecień 2012 - 19:12

Co sądzicie o Landini POWERMONDIAL ? @rafa007 sądzę że zbyt dużo się na temat tego ciągnika nie dowiesz dość świeży ciągnik, u mojego wujka przepracował na razie 670h i jest z niego zadowolony, powiem że bardzo przyjemnie się nim jeździ.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#8 Share rafa007

rafa007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 07 kwiecień 2012 - 20:54

@rafa007 sądzę że zbyt dużo się na temat tego ciągnika nie dowiesz dość świeży ciągnik, u mojego wujka przepracował na razie 670h i jest z niego zadowolony, powiem że bardzo przyjemnie się nim jeździ.

jak wszystko dobrze pójdzie to za jakieś dwa tygodnie będę jeździł 115 w TOP-ie:) ale i tak jestem ciekaw opinii na temat tego modelu:) jakieś awarie na co warto zwracać uwagę Jak sam będę jeździł to uwagi wpisze na bieżąco:)

#9 Share rafa007

rafa007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 13 grudzień 2012 - 19:17

Co sądzicie o Landini POWERMONDIAL ? Zrobiłem dopiero 170mth może nie za wiele ale jak na chwile obecną jestem bardzo zadowolony świetny komfort bardzo dobra widoczność fajnie pracuje się z turem bo okno dużo daje. spala stosunkowo niewiele awarii na chwile obecną nie było(i oby tak dalej):) Obecnie mogę śmiało polecić jeśli ktoś szuka podobnej maszyny:)

#10 Share tomursus1224

tomursus1224

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 17 postów

Napisany 01 marzec 2013 - 15:22

Zrobiłem dopiero 170mth może nie za wiele ale jak na chwile obecną jestem bardzo zadowolony świetny komfort bardzo dobra widoczność fajnie pracuje się z turem bo okno dużo daje. spala stosunkowo niewiele awarii na chwile obecną nie było(i oby tak dalej) :) Obecnie mogę śmiało polecić jeśli ktoś szuka podobnej maszyny:)

powiedz jak ciagnik i jakie spalanie. napisz cos konkretnego. szukam ciagnika i ciekaw jestem opini. dzieki.

#11 Share rafa007

rafa007

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 172 postów

Napisany 02 marzec 2013 - 10:26

Co sądzicie o Landini POWERMONDIAL ? minus brak schowków w kabinie na początku o tym nie myślałem ale teraz by się przydały:) plusy duża kabina mocno wpływa na komfort Spalanie z pługiem 4x48cm wychodziło mi jakieś 9-10l w tym sezonie jeszcze dokładnie to potwierdzę i sprawdzę z innymi maszynami. Warto wziąć maksymalną liczbę hydrauliki (może być 10sztuk) żeby były w zapasie do tura ja w swoim dołożył bym jeszcze przedni tuz a wcześniej sądziłem że się nie przyda:)

#12 Share mymmym

mymmym

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 42 postów

Napisany 07 kwiecień 2013 - 09:17

minus brak schowków w kabinie na początku o tym nie myślałem ale teraz by się przydały:) plusy duża kabina mocno wpływa na komfort Spalanie z pługiem 4x48cm wychodziło mi jakieś 9-10l w tym sezonie jeszcze dokładnie to potwierdzę i sprawdzę z innymi maszynami. Warto wziąć maksymalną liczbę hydrauliki (może być 10sztuk) żeby były w zapasie do tura ja w swoim dołożył bym jeszcze przedni tuz a wcześniej sądziłem że się nie przyda:)

Witam. To bardzo mało pali. Ciągnik wciąż niedoceniany w Polsce a szkoda.

#13 Share Ptrk690

Ptrk690

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 45 postów

Napisany 02 luty 2014 - 18:18

Co sądzicie o Landini POWERMONDIAL ? Powiem tak silnik i szkrzynie znam, ceny wiem jakie są i mimo braku dofiansowania zastanawiam się nad zakupem. Może nie znana marka ale moim zdaniem warto kupic i nie bedzie czego zalowac(chce zdazyc jeszcze na silniki 4.4 perkina tier3 wiadomo zawsze trwalszy niz z nowej normy jakis mniejszy wsadza i trwalosc mniejsza jestem na studiach mechanicznych to juz wiem o czym mowie). Jesli kto zainteresowany to po pokazach z przebiegiem 4mtg mozna kupic nawet za 160netto(101KM) z wyposazeniem ktore w wiekszosci wypadkow wystaczy osobom szukajacym komfortu w nowym ciagniku za niska cene

Edytowany przez Ptrk690, 02 luty 2014 - 18:19.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#14 Share AutoAgro

AutoAgro

Nowicjusz

• userphoto
  • Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisany 28 kwiecień 2016 - 16:42

PowerMondiale bardzo ciekawie skonstruowane ciągniki bardzo fajne gabarety i wizualnie też wygląda bardzo fajnie załączam film z pracy Powermondiala.