Skocz do zawartości

Ciężko kręci rozrusznik c-328

41 odpowiedzi na ten temat

#41 Share aro1975

aro1975

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2010 postów

Napisany 16 czerwiec 2013 - 19:07

Tematy połączone

witam wszystkich mam problem z rozrusznikiem od jakiegoś czasu rozrusznik strzela przy odpalaniu takie mocne pstrykanie kręci normalnie ale szału idzie dostać z tym pstrykaniem obstawiam na tulejki a co wy o tym myślicie ? ursus wyposażony jest w rozrusznik R5 i czy tulejki pasują od R7 .
jutro się biorę za to bo za przeproszeniem cholera mnie na to pstrykanie bierze akumulatory nowe.
daję fotke w jaki jest rozrusznik wyposażony ursus.Liczą na waszą pomoc

to chyba elektrowłącznik

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciężko kręci rozrusznik c-328 Dzisiaj, 15:14
  •  

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciężko kręci rozrusznik c-328 Dzisiaj, 15:14
  •  

#42 Share lolo2000250

lolo2000250

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 20 grudzień 2014 - 23:00

to chyba elektrowłącznik

raczej tak powiem tyle zalorzyłem rozrusznik planetarny kupiony w internece na dwie sruby ten za 340 zl kreci jak szalony jedyny ih mankament to kiepskiej jakosci bendliks ale pasuje od mtz gmp magnetron aby zebnik trzeba przelorzyc i pasi w razie pytan odpisze meil turbomen10111@wp.pl.

ja mam to samo to wina akumulatorów jak podładuje to zapale

raczej tak powiem tyle zalorzyłem rozrusznik planetarny kupiony w internece na dwie sruby ten za 340 zl kreci jak szalony jedyny ih mankament to kiepskiej jakosci bendliks ale pasuje od mtz gmp magnetron aby zebnik trzeba przelorzyc i pasi w razie pytan odpisze meil turbomen10111@wp.pl.

akumulatory sa dobre umnie terz jak podladowalem to krecil a jak nie to stawal rozrusznik a teraz na planetarnym niema problemi kreci jak szalony az podskakuje 1.5 km a 2.7 km to rurznica