Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ciągniki Hurlimann

31 odpowiedzi na ten temat

#21 Share Olik

Olik

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1420 postów
  • Zainteresowania:Rolnictwo i motocykle enduro/off-road chodź innymi też nie gardzę ;)

Napisany 02 styczeń 2008 - 18:27

Ciągniki Hurlimann Hmm...a może wiesz co mu się w tym silniku stało że tak długo naprawiali i części składali?? ;>
DF K100(zmieniona mapa wtrysku z K120) + Quicke Q55, McCormick cx 75 + Quicke Q45, Ursus C-360, Ursus C-330...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Ciągniki Hurlimann Dzisiaj, 11:56
  •  

#22 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 06 styczeń 2008 - 15:56

Ciągniki Hurlimann Mój sąsiad w H490 ma ciekawie rozwiązaną pompe wtryskową która nie ma własnej obudowy tylko jest w bloku. Ciekawe co sie robi jak pompa padnie :rolleyes: Rocznik ciągnika 1986.

#23 Share arassso

arassso

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 613 postów

Napisany 08 styczeń 2008 - 18:16

Ciągniki Hurlimann

porownaj sobie jak sa wykonane, te nowsze sa robione na sztuke, widac to dobrze przy detalach, zarowno wewnatrz jak i na zewnatrz, juz 3 znajomym przednie zwolnice padly, ciekna wszystkie jak mtz.
i opanuj sie troche, bo wiecej nie mam zamiaru czytac takich postow, zwroc uwage ile twoj wuj robi mth, bo jak mu wyjdzie 200 na rok to wcale sie nie dziwie, ja mieszkam na zulawach i takie sprzety pracuja na 400-500 ha, sa najmniejszymi ciagnikami w gospodastwach, ale nabija 1000-1500 godzin rocznie

no i co bo ty mieszkasz na zuławach to myslisz ze tylko u ciebie śą ciezkie ziemie przekonał bys sie ze i u nas sa cięzkie do uprawy niektóre nie mówie ze jak u ciebie wiekszość ale nie jest lekko a wujek co do lambo to ten ciagnik chodzi non stop i 200 mth to spokojnie kilka razy w roku nabije wiem ze te ciagniki są dobre i nie zmienisz zdania nie porównuj ich do jd czy fendta czy innych wykonanie jest dobre oszczedne i nic nie cieknie od 2003 roku zadnej awarii i nie bój sie ciagnik nie stoi tylko naprawde pracuje

#24 Share Spojler

Spojler

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 250 postów

Napisany 22 marzec 2008 - 16:46

Ciągniki Hurlimann Hurlimann - ktoś coś o tym słyszał? jak sie sprawuje? Czy ktoś ma te "bestię" ?
Dostawcą mocy jest...Case

#25 Share ralfMTX140

ralfMTX140

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 2012 postów
  • Zainteresowania:Ciągniki, kombajny i sprzęt do uprawy.
    Zapraszam na GG :)

Napisany 22 marzec 2008 - 16:49

Ciągniki Hurlimann Hurliman to jest Lamborghini tyle ze pomalowany na zielono. Ja mialem Lamborghini Racing 190. Ladnie chodzil nie mialem do niego zarzutow ale go sprzedalem bo mial 12 tys mtg.
New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

#26 Share mirasek

mirasek

Zaawansowany

• V.I.P.
  • rank
  • 3159 postów

Napisany 22 marzec 2008 - 16:58

Ciągniki Hurlimann Tematy połączone...

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#27 Share radson

radson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 297 postów
  • Zainteresowania:Nowoczesne rolnictwo,motoryzacja,sport

Napisany 22 marzec 2008 - 19:56

Ciągniki Hurlimann U kolegi siał kuku jakiś Hurliman 90km ale to był jakiś nowszy model bo wyglądał jak Lamborghini , traktor był na handel i został sprzedany miał coś ponad 2000mtg.

#28 Share XyniX

XyniX

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisany 31 marzec 2008 - 08:33

Ciągniki Hurlimann Witam! To mój pierwszy post na forum - mam prośbę w imieniu wujka :P

Mianowicie poszukuję instrukcji obsługi (lub coś podobnego, manual naprawa etc) do ciągnika Hurlimann H-476. Dokłądnei chodzi o wałek przekaźnika mocy czy coś takiego. Jeden gość na Allegro sprzedaje katalogi ale aż po 200 zł ;/ Oczywiście jeśli ktoś dysponuje czymś takim to się odwdzięczę :P
Proszę o kontakt najlepiej na priv, GG (7265459) lub e-mail: xynix@interia.pl

pozdrawiam serdecznie B)

#29 Share Miki7211

Miki7211

Rolas z Wielkopolski

• V.I.P.
  • rank
  • 1743 postów

Napisany 31 marzec 2008 - 11:37

Ciągniki Hurlimann Do instrukcji mamy dwa osobne tematy są przyklejone w dziale Tematy ogólne jak co :P

Moje Filmiki

Pozdrawiam

#30 Share kristoferson

kristoferson

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisany 28 październik 2009 - 21:15

Ciągniki Hurlimann Chłopaki też się podpinam pod temat a mianowicie:
Od ostatniego postu minęło prawie dwa lata więc mam pytanie do właścicieli tych ciągników,jak jest faktycznie z ich awaryjnością,mam tu bardziej na myśli 'Same' z lat 95-2000.Piszcie chłopaki!

#31 Share Krzysztof19783

Krzysztof19783

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 7 postów

Napisany 07 kwiecień 2013 - 15:05

Ciągniki Hurlimann mam pytanko czy części z deutza pasują do hurlimana

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#32 Share kamyk86

kamyk86

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 40 postów

Napisany 05 styczeń 2014 - 12:52

Ciągniki Hurlimann Hurlimann to nic innego jak Lamborghinii ,tylko ma inne malowanie ,taka jest polityka koncernu SDF w którego skład wchodzi szwajcarska marka Hurlimann

Dodaj odpowiedź