Skocz do zawartości

Zdjęcie

Pomka hamulca i sprzęgła (foto)

9 odpowiedzi na ten temat

#1 Share beni226

beni226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 04 luty 2011 - 14:01

Pomka hamulca i sprzęgła (foto) Witam

Mam pytanie odnośnie pompki sprzęgła oraz hamólców. Rozebrałem oby dwie rzeczy gdyż wyciekał z tamtąd płyn i zawcze była plama pod nogami tak więc troszke tego ubywało. Teraz mam pytanie czy da się jakoś to regenerować bo widziałem że są takie zestawy naprawcze z tymi samymi gumkami czy po prostu lepiej by było zamówić całość?

1 zdjęcie przedstawia od pompki hamulcowej i wie może ktoś jak zdjąć tą dużą gumkę?to jest jakoś wprasowane czy rozbiera się to bardziej?czy możliwe jest ze wycieki spowodowane są że ta gumka już nie trzyma tak dobrze bo z tego co widze to ona działa tak jakby na zasadzie tłoka.

2 zdjęcie jest od sprzęgła i czy te gumki co co są to normalne że są one takie popękane (przecięte)?

Linki

1 http://www.fotosik.p...1f38ec9134.html

2 http://www.fotosik.p...9a6f42335a.html

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Pomka hamulca i sprzęgła (foto) Dzisiaj, 09:40
  •  

#2 Share wojtek918

wojtek918

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 218 postów
  • Zainteresowania:Projektant konstrukcji budowlanych. Projekty, optymalizacja

Napisany 04 luty 2011 - 14:15

Pomka hamulca i sprzęgła (foto) jezeli chodzi o foto pompki hamulcowej to ten zielony uszczelniacz sciaga się podwazajac go np. szydlem

#3 Share mariusz(ZDUN)

mariusz(ZDUN)

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 1050 postów

Napisany 04 luty 2011 - 14:32

Pomka hamulca i sprzęgła (foto) to po pękane tak ma wyglądać i to nie sa uszczelniacze tylko prowadzenie wymienia się tylko te zielone foto 1 bardzo mocno musi być rozciągnięta lubią pękać przy zakładaniu możeszsobie kupić zestawy paprawsze pod warunkiem, że sam cylinder nie jest uszodzony nie ma wrzerów ani rdzu w środku
Mechanika Rolnicza.
Naprawy ciągników zachodnich , wszystkie podzespoły i układy, regeneracja uszkodzonych części, regeneracje pomp hydrauklicznych tłoczkowych. Części zamienne nowe i używane. 501832246 Mariusz

#4 Share beni226

beni226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 04 luty 2011 - 16:28

Pomka hamulca i sprzęgła (foto) czekam jeszcze na wasze opinie na ten temat!

odnośnie tych zestawów naprawczych to tam w zestawie widze jest więcej tych części niż tylko ta jedna gumka. A to że u mnie leje się to jest spowodowane tylko tym pierwszym największym uszczelnieniem?

#5 Share beni226

beni226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 06 luty 2011 - 11:44

Pomka hamulca i sprzęgła (foto) Zna ktoś może ten temat?

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 06 luty 2011 - 12:18

Pomka hamulca i sprzęgła (foto) Jesli chodzi o sprzeglo...jak kupilem ciagnik tez byl wyciek, ale nie wymienialem samych uszczelnien tylko caly srodek, po zlozeniu nawet sie nie poci :) pozdrawiam

#7 Share beni226

beni226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 07 luty 2011 - 13:25

Pomka hamulca i sprzęgła (foto) Kolego rafał88 a powiedz mi gdzie kupywałeś cały ten środek oraz czy to był ori czy jakiś inny zestaw i jak drogo cię to wyszło. Bo nie wiem czy bawić się w wymianę samych tych uszczelnien. Jak rozebrałem tą popmke hamulca to wypadło mi skąś taka kuleczka mała nie wiecie może skąd to może być.?

#8 Share rafal88

rafal88

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 394 postów

Napisany 07 luty 2011 - 16:56

Pomka hamulca i sprzęgła (foto) kupilem tu http://techagro.pl/ musisz sobie poszukac np. na tej stronce ktora podalem, badz w sklepie z czesciami do takich maszyn :) ps. z tego co pamietam cos ponad 100 dalem
A odnosnie tej kuleczki...tez pamietam ze mi wyleciala z hamulca, tylko...nie pamietam dokladnie jak ja wlozylem :blink:

Edytowany przez rafal88, 07 luty 2011 - 16:58.

#9 Share beni226

beni226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 07 luty 2011 - 18:00

Pomka hamulca i sprzęgła (foto) A odnośnie tej kuleczki to gdzie mniej więcej trzeba ją włożyć bo nie wiem skądd ona wypadła

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#10 Share beni226

beni226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 13 luty 2011 - 18:50

Pomka hamulca i sprzęgła (foto) Zna ktoś może ten temat jeszcze? robił ktoś taki remont albo coś innego w tym kierunku. Czekam na wasze odpowiedzi.