Skocz do zawartości

Zdjęcie

Claas Jaguar 695 Mega problem

25 odpowiedzi na ten temat

#21 Share lukaszg55

lukaszg55

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisany 23 luty 2011 - 17:56

Claas Jaguar 695 Mega problem Mam jeszcze taki problem że, przy włączonym silniku cały czas świeci kontrolka od ładowania, obrotomierz też nie chodzi,co może być tego przyczyna? Alternator był sprawdzany i jest sprawny.

Edytowany przez lukaszg55, 23 luty 2011 - 17:57.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Claas Jaguar 695 Mega problem Dzisiaj, 20:09
  •  

#22 Share juzekxbigxarm

juzekxbigxarm

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 43 postów

Napisany 03 marzec 2011 - 17:58

Claas Jaguar 695 Mega problem obrotomiesz bierze sygnał z alternatora więc albo zły alternator albo instalacja

#23 Share arturs860

arturs860

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 219 postów

Napisany 03 marzec 2011 - 20:05

Claas Jaguar 695 Mega problem Obrotomierz nie bierze sygnału z alternatora. Alternator daje sygnał na licznik godzin. Obrotomierz pokazuje obroty bębna lub obrotu na napędzie skrzyni biegów. Czujnik obrotów bebna jest z prawej strony obok koła pasowego.

Edytowany przez nasil90, 04 marzec 2011 - 17:13.
Cytowanie posta

Wiadomość z agroFakt.pl agrofakt

• agroFakt.pl
  • agroFakt.pl
  •  

#24 Share bobekmariusz

bobekmariusz

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 246 postów

Napisany 04 marzec 2011 - 08:13

Claas Jaguar 695 Mega problem nie wiem czy to pomoze ale kiedy kosil mengele mamut 6800 to wlecial mu pastuch na walek boczny i maszyna stanela po wyjeciu drutu maszyna nie dzialala .rozebrali cala elektrryke i nic ,dalej nie dzialalo .zlozyli z powrotem i zauwazyli ze bezpiecznik sie spalil wymienili go i jak reka odijal.tylko on mowil ze sie zawiesil ten bezpiecznik a nie sie spalil nie wiem co to znaczy.

#25 Share roxor

roxor

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 117 postów

Napisany 25 sierpień 2012 - 22:06

Claas Jaguar 695 Mega problem Witam
Czy rozwiazales ten problem?? Jesli tak to odpisz jak bo mam dokladnie to samo. Kontrolka od ladowania swieci i heder nie chce sie zalaczyc z dzojstika. Prosze o odpowiedz.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#26 Share Tdmax

Tdmax

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisany 06 wrzesień 2012 - 15:11

Claas Jaguar 695 Mega problem Powiem z własnego doświadczenia, bo miałem ten sam problem.
- odczep siłowniczek od napinacza i sprawdz ręką czy lekko chodzi, w moim przypadku przyrdzewiał troche po zimie, zdejmujesz czały napinacz z bolca, papier ścierny, coś na poślisk żeby lekko chodziło.
- zdejmij obudowe od wtyczki i sprawdz czy w srodku czy łaczą się wszystkie kable z bolcami na tych łaczeniach lubią się ukłamywać ( ja tak miałem)
- kółko z magnesem miałem rozjechane i przy cołaniu nie wtracało na miejsce, coś tam jeszczez samym magnesem było nie tak ( wymiana pomogła)
- i przekazniki sprawdz, nie wiem doładnie czy którys odpowiada za to ale ja przy szukaniu tej usterki spaliłem jeden, co najlepsze znalazłem w sklepie elektornicznym identyczhny takie same parametry i nic, dopiero przywieziony z Claas’a działał.
- co do ładowania, w zeszłym sezonie pomogło porządne napięcie paska, teraz zaczyna się sezon i znów ten sam problem ale już pasek nie pomaga, jak ktoś dojdzie co i jak niech da znać.
A tu stronka z katalogiem ( nie ma danych ale są przynajmniej schemat ,troche mi pomogła, może komuś się przyda:
http://www.claas.com...lang=en_EU.html

Edytowany przez Tdmax, 06 wrzesień 2012 - 15:14.