Skocz do zawartości

Zdjęcie

Siedzenie Gramma

8 odpowiedzi na ten temat

#1 Share beni226

beni226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 04 luty 2011 - 12:01

Siedzenie Gramma Witam

Powiedzcie mi do czego służy ten przycisk z prawej strony siedzenia widoczny na obrazku bo u mnie jak go wciskam to nic się nie dzieje.

http://www.agrofoto....&attach_id=1909

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
Siedzenie Gramma Dzisiaj, 22:03
  •  

#2 Share jaro1014

jaro1014

Użytkownik

• Members
  • PipPip
  • 79 postów

Napisany 04 luty 2011 - 12:10

Siedzenie Gramma O który przycisk ci chodzi ten z tymi strzałkami? On jest o ile dobrze pamiętam od obracania siedzenia tylko jak nie było dawno używane to może ciężko chodzić

#3 Share mikon71

mikon71

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 185 postów

Napisany 04 luty 2011 - 13:03

Siedzenie Gramma do obracaniania fotela na lince takiej to chyba działa, trzba czesto uzywac np. do orki ,, widze w MF siodło jest

#4 Share beni226

beni226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 04 luty 2011 - 14:08

Siedzenie Gramma Rysunek to zaporzyczyłem ale niestety u mnie nie ma siodła dla pasażera.

http://www.fotosik.p...e73ed6c6e6.html

Chodzi mi o przyciski nr 1 jaki jest na obrazku oraz o 2 tam na zdjęcie jest nie widoczne ale jak się siedzi to po prawej stronie w samym rogu mam pokrętło - do czego ono służy???

Jesli mówicie ze 1 jest do obracania siedzienia to na jakiej zasadzie niby to ma być?

#5 Share b0gdan

b0gdan

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 3102 postów

Napisany 04 luty 2011 - 14:35

Siedzenie Gramma przekręca się w lewo o w prawo o 20 stopni, mniej boli szyja np przy orce :)

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#6 Share beni226

beni226

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 128 postów

Napisany 04 luty 2011 - 16:23

Siedzenie Gramma A do czego służy to pokrętło nr 2 co jest nie widoczne na obrazku.?a te siedzenia to występowały w wersji pneumatycznej???jeśli tak to jak sprawdzić czy takowe jest u mnie?

#7 Share Bartek3085

Bartek3085

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 05 luty 2011 - 12:48

Siedzenie Gramma Panowie wrzuci ktoś zdjęcie jak wygląda to siedzenie ogólnie? bo u mnie jest jakby nisko i nie wiem czy to tak jest czy ten tloczek w nim jest do wymiany.

#8 Share rafik256

rafik256

Zaawansowany

• Members
  • PipPipPip
  • 705 postów

Napisany 05 luty 2011 - 19:33

Siedzenie Gramma Jeżeli chodzi o siedzenie mechaniczne, co do pneumatycznego nie mam pewności, żeby było wyżej po prostu chwyć za siedzisko i podnieś. jak będziesz podnosił będzie słychać jak przeskakuje zapadka blokująca siedzenie. Kiedy osiągniesz najlepsza dla ciebie wysokość puść. jeżeli podniesiesz za wysoko to zapadka sie odblokuje i po puszczeniu siedzenie spadnie na sam dół. Wtedy zaczynasz zabawę od nowa.

Reklama AgroFoto Ads

• watermark
  • Reklama
  •  

#9 Share Bartek3085

Bartek3085

Nowicjusz

• Members
  • Pip
  • 49 postów

Napisany 07 luty 2011 - 11:26

Siedzenie Gramma Dzięki rafik za radę. Byłem zobaczyć i wszystko w porządku, można ustawić wysokość. Co do tego obracania to u mnie też działa, poruszałem trochę lewo prawo i się powoli rozruszało i działa, ale trzeba przyznać że pomysł naprawdę fajny i ułatwia pracę.